Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a filius »

automatic_7 napisal/-a: Ne Nov 20, 2022 6:02 pm Sej na FB pa tudi n vidim nekih dobrih projektov. Večinoma sprašujejo in odgovarjajo še večje neumnosti kot tukaj :D
Sem moderator v eni izmed FB skupin. In če nebi pregledoval 100% objav/oglasov bi blo to noro. Bedarije, spam, teme ki ne spadajo tja... Uglavnem nekej 1/3 objav se direktno briše... Ma pa skupina preko 20T članov.
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Na žalost je mopedizem postal nezanimiv za mladino, starejši pa načeloma zaradi obveznosti težko najdemo čas za hobi iz otroštva. Nimaš kaj, časi se spreminjajo in posledično se to opazi tudi na obiskanosti foruma
Uporabniški avatar
jakajuka
auspuh lager
Prispevkov: 16
Pridružen: To Avg 09, 2022 7:49 am

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a jakajuka »

aljo69 napisal/-a: Po Nov 21, 2022 4:02 pm Na žalost je mopedizem postal nezanimiv za mladino, starejši pa načeloma zaradi obveznosti težko najdemo čas za hobi iz otroštva. Nimaš kaj, časi se spreminjajo in posledično se to opazi tudi na obiskanosti foruma
Lepo-realno zapisano :)

Tudi sam sem se lotil obnove A3 l.80, a se vse skupaj vleče kot jara kača. Poleg vsakodnevnih obveznostih, službe, družine, drugih hobijev, je to pač realnost.
Mladina pa če že, se bolj nagiba proti 25-kam, ker jih lahko prej peljejo in še to s kolesarskih izpitom.
Automatic 3m l.1980
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

Ma je še kar nekaj mladih ki šraufajo mopede. Objavljajo pa samo na instagramu in podobnih družabnih omrežjih kjer gre izdelek/dosežek hitro v pozabo.
mjaww
auspuh lager
Prispevkov: 13
Pridružen: Po Avg 01, 2016 12:16 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a mjaww »

Živ,
no ja situacija je sledeča, potrebujem nov uplinjač pa se odločam med Dellorto VHST 28 in PHBH28, Ve kdo od vas prednosti in slabosti enega in drugega oz. keri je boljši... slišal sem da je VHST na vseh apriliah in cagivah 125...
Slika
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

mjaww napisal/-a: Če Dec 01, 2022 12:20 am Živ,
no ja situacija je sledeča, potrebujem nov uplinjač pa se odločam med Dellorto VHST 28 in PHBH28, Ve kdo od vas prednosti in slabosti enega in drugega oz. keri je boljši... slišal sem da je VHST na vseh apriliah in cagivah 125...
VHST je prava izbira.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
JureKastelic
auspuh lager
Prispevkov: 24
Pridružen: Sr Mar 03, 2021 6:28 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a JureKastelic »

Mdo je reku de mladino ne zanima vec mopedizem mene osebno že od 15ga leta pri 16m letu sem si obnovil 14tls z papirji ki je zdaj pisan name in mam se par kolegov iste starosti torej 18 ki se ukvarjamo s mopedi ampk ne avtomatiki... Mamo nekej redkih modelov tudi junior je med njimi in nimamo kopij samo original tako de delček maldine k jih zanima tomos se še najde ampak ne za uničit ampak de se ohrani med nami...pripenjam nekaj slik mojega 14tls ki je predelan ter malo po svoje narejen....15sl cilinder ter magura ročke od 15sl sport ter športna elektrika....večina predelav je narejenih doma ter use strokovno narejeno z pravim orodjem ter natančno ni nekej po kavbojsko sam sem pa v teh parih letih ko berem vse člake s foruma dosti naučil od vas vseh kako učinkovito predelati moped ter ko bo seveda denar se oglasim na forumu saj bi mogoče zastavil kako repliko d6 motrja... Izdelovau sm že d3 samo je vse skup v vodo pal in sem motor prodau tako da jaz sem vsakodanji obiskovalec tega foruma saj mi je zanimivo brati vse vaše člake in sm ceu forum že 3x obrnu pa še kr se ne morem naveličat k ste me tok fascineral z tomosom ter predeavami 😁
Zadnjič spremenil JureKastelic, dne Sr Feb 01, 2023 10:32 pm, skupaj popravljeno 2 krat.
JureKastelic
auspuh lager
Prispevkov: 24
Pridružen: Sr Mar 03, 2021 6:28 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a JureKastelic »

https://photos.app.goo.gl/dAqW36BAUzoNSsSN9


Na povezavi so slike in sem sam zelo ponosen ker imam tomosa😎😁
ro-bi
cilinder
Prispevkov: 1212
Pridružen: Po Apr 09, 2012 5:41 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a ro-bi »

Lep :D :shock:
JureKastelic
auspuh lager
Prispevkov: 24
Pridružen: Sr Mar 03, 2021 6:28 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a JureKastelic »

ro-bi napisal/-a: Sr Feb 01, 2023 11:21 pm Lep :D :shock:

Najlepša hvala sm se potrudu kar se da in seveda na lastne stroške je bla obnova nč ni blo sposojenega denarja sm kr pridno delov de sm use odsluzu da je tak po mojem okusu samo odspredaj pride še veliko pesto ki ga že mam obnovljenega in moram samo z rosfraja naredit objemko okoli vilic pa bo top ✌️😁
Odgovori