Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
iskrademon
auspuh
Prispevkov: 908
Pridružen: To Nov 01, 2011 6:06 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a iskrademon »

Aha. Super. Potem bom dau kr na fotra registrirat. Hvala obema :D
Uporabniški avatar
Jabux
vplinjač
Prispevkov: 356
Pridružen: Po Mar 05, 2012 10:59 am
Kraj: Ljubljana

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Jabux »

iskrademon napisal/-a:Aha. Super. Potem bom dau kr na fotra registrirat. Hvala obema :D
Ni načemu ;)... Pozabu sm dodat ja, da če že imaš kaj zavarvano pri tisti zavarovalnici ki jo ponujajo oni, dobiš popust potem ;) Usaj na tem tehničnem je bilo tako...
borut1300
batzajla
Prispevkov: 30
Pridružen: To Nov 23, 2010 7:03 pm
Kraj: Trojane

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a borut1300 »

Zdravo. Zanima me ali ima t15 enake rezervne dele kot apn ali ima drugacne. Zanima me za lezaje, semeringe in tesnila. Lp
ctxe90
zobnik
Prispevkov: 187
Pridružen: To Apr 02, 2013 6:42 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a ctxe90 »

iskrademon napisal/-a:pozdravljeni. Zanima me koliko pride registracija za Apn? To mislim tehničnega, 100% zavarovanje, nova tablica in prometna?
js sm dau za prvo registracijo svoje alpinke l.2007 110€ stara tablca,nova prometna,tehničn,zavarovanje za mladega voznika,
tudi najpreciznejši stroj rabi mazanje !
janez.tatra
kriva felna
Prispevkov: 72
Pridružen: Po Feb 25, 2013 10:57 pm
Kraj: novo mesto-podgurje

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a janez.tatra »

ctxe90 napisal/-a:
iskrademon napisal/-a:pozdravljeni. Zanima me koliko pride registracija za Apn? To mislim tehničnega, 100% zavarovanje, nova tablica in prometna?
js sm dau za prvo registracijo svoje alpinke l.2007 110€ stara tablca,nova prometna,tehničn,zavarovanje za mladega voznika,
jst sm registreral apn 4 in je pršlo isto 110e (tablca,prometna,zavarovanje,..)
gasper mahkota
vplinjač
Prispevkov: 342
Pridružen: Pe Maj 28, 2010 8:37 am
Kraj: bliZ Domžal

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a gasper mahkota »

ctxe90 napisal/-a:
iskrademon napisal/-a:pozdravljeni. Zanima me koliko pride registracija za Apn? To mislim tehničnega, 100% zavarovanje, nova tablica in prometna?
js sm dau za prvo registracijo svoje alpinke l.2007 110€ stara tablca,nova prometna,tehničn,zavarovanje za mladega voznika,
Uf to je pa drago, jaz sem lani registriral 2x A3(automatika) pa je prišlo 70 eur brez popusta za enega, eden je bil pa na očeta pisan, tam je bil pa popust in je prišlo 55eur use skupi( tablica, tehnični, prometna, osnovno zavarovanje-tako da je najcenej)
ctxe90
zobnik
Prispevkov: 187
Pridružen: To Apr 02, 2013 6:42 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a ctxe90 »

dobr to je lo tapru let zdej dam tud tm okol55€
tudi najpreciznejši stroj rabi mazanje !
iskrademon
auspuh
Prispevkov: 908
Pridružen: To Nov 01, 2011 6:06 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a iskrademon »

Kakšne imate kaj izkušnje z lepilom za kovino in katerega priporočate.
nocni voznik
glava cilindra
Prispevkov: 641
Pridružen: Če Avg 18, 2011 9:23 pm
Kraj: domžale

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a nocni voznik »

namen mam tole naročit http://www.ebay.com/itm/PISTONE-VERTEX- ... 3ccd506bf3
zdj me pa zanima če mogoče kdo ve kašna bi bla okvirna poštnina in kolk časa bi približno to trajal da pride v slo glede na to da je prodajalec iz italije
Uporabniški avatar
Bigbore
batzajla
Prispevkov: 39
Pridružen: Po Avg 19, 2013 9:45 am

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Bigbore »

nocni voznik napisal/-a:namen mam tole naročit http://www.ebay.com/itm/PISTONE-VERTEX- ... 3ccd506bf3
zdj me pa zanima če mogoče kdo ve kašna bi bla okvirna poštnina in kolk časa bi približno to trajal da pride v slo glede na to da je prodajalec iz italije
shipping: EUR 15.00 (approx. US $20.62) Spedizione internazionale standard | See details
International items may be subject to customs processing and additional charges.

Location:
Casa Donna Giulia, Italy

Ships to: Europe
Delivery:
Estimated between Wed. Feb. 26 and Fri. Feb. 28
Odgovori