Čoper dela Pintar :)

Predstavite nam svoj projekt
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Čoper dela Pintar :)

Odgovor Napisal/-a filius »

medhotman napisal/-a:Ali ni fi 43 malo veliko , a še ima kej mesa bat , ker če mi začoha ja nemorem več dat brusit. povej mi ceno če je uredu :)

Lp
daš pol lahk še na 44 :)
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
medhotman
kriva felna
Prispevkov: 55
Pridružen: Če Apr 28, 2011 2:03 pm

Re: Čoper dela Pintar :)

Odgovor Napisal/-a medhotman »

Evo sem dobil nov lamo celinder :D zdej pa baje morem dati jz to neki porezati na celindru po strani in pa še vetrnico morem namontirat ? Ali je to res ?

Lp
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Čoper dela Pintar :)

Odgovor Napisal/-a Pata »

medhotman napisal/-a:Evo sem dobil nov lamo celinder :D zdej pa baje morem dati jz to neki porezati na celindru po strani in pa še vetrnico morem namontirat ? Ali je to res ?

Lp
ja porezkat je treba al bloke al vrat.. pa rebra moraš požagat pol pa z vrha postružt cilinder če še ni in pol daš sam gor tisto kapo prsilca in vetrnco na magnet in tisti pleh za vetrnco in to je to. :)
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: Čoper dela Pintar :)

Odgovor Napisal/-a dolinar »

medhotman napisal/-a:Evo sem dobil nov lamo celinder :D zdej pa baje morem dati jz to neki porezati na celindru po strani in pa še vetrnico morem namontirat ? Ali je to res ?

Lp
ja, moraš porezat rebra z vrha in s spodnje strani, pa postružit vrat za 2mm oz porezkat bloke.
Janim8 počivaj v miru.
medhotman
kriva felna
Prispevkov: 55
Pridružen: Če Apr 28, 2011 2:03 pm

Re: Čoper dela Pintar :)

Odgovor Napisal/-a medhotman »

Aha no sej nisem ga še vido kakšen je ker mi ga bo bratranc prpelo :D a kapo morem pol tud predelat ? Pa to je blajerca od BT ali ATX dovolj močna?

Lp
medhotman
kriva felna
Prispevkov: 55
Pridružen: Če Apr 28, 2011 2:03 pm

Re: Čoper dela Pintar :)

Odgovor Napisal/-a medhotman »

A je kdo od tukaj blizu CELJA doma ? Zanima me če bi bil kdo pripravlej si uzet kakšno urco in bi prleto do mene na kak deci :D pa da bi kej dorekla glede motorja ker bi mi vsak predlog prišel prav :)

Lp
Uporabniški avatar
Roost.
vplinjač
Prispevkov: 252
Pridružen: Po Apr 25, 2011 1:55 pm
Kraj: CELJE-CENTER
Kontakt:

Re: Čoper dela Pintar :)

Odgovor Napisal/-a Roost. »

Jaz sem iz celja :)
medhotman
kriva felna
Prispevkov: 55
Pridružen: Če Apr 28, 2011 2:03 pm

Re: Čoper dela Pintar :)

Odgovor Napisal/-a medhotman »

Pol pa ko boš mel kej cajta se boma zmenla pa boš prišo na deci pa boma rekla kako :D

Lp
j3rso
auspuh lager
Prispevkov: 13
Pridružen: Sr Jun 02, 2010 4:52 pm

Re: Čoper dela Pintar :)

Odgovor Napisal/-a j3rso »

Slučajno sem malo bral po temi ter preletel slike, in po slikah sodeč vilice niso od Junior crossa ampak Senior crossa. Potem je po vsej verjetnosti tudi okvir Senior cross in če to vse drži vemo še za enega seniorja več, ki je bil izdelan. :)
jerry
auspuh lager
Prispevkov: 12
Pridružen: Pe Feb 04, 2011 2:20 pm

Re: Čoper dela Pintar :)

Odgovor Napisal/-a jerry »

Senior je imel drugačne vilice, kot tudi križe.Te vilice imajo pri kolesu v originalu povezavo, kot jo ima npr. ctx.Okvir je pa tudi drugačen.Ena izmed stvari je tudi ta da nima španerja za ketno in kot druga...senior je imel tablico s podatki na levi strani.Ta jo ima na sredini.Okvir je od juniorja od 73 do 75 druge serije.Je pa res da je zelo podobno seniorju na prvi pogled.Sem tudi jst mislil, ampka žal.

lp
Odgovori