Predelava lamo cilindra

Predelave pogonske sile mopeda
Odgovori
robivitez
kriva felna
Prispevkov: 61
Pridružen: Ne Mar 25, 2012 2:13 pm
Kraj: Dobrna texas

Re: Predelava lamo cilindra

Odgovor Napisal/-a robivitez »

Hvala vsem za pomoč! :D
robivitez
kriva felna
Prispevkov: 61
Pridružen: Ne Mar 25, 2012 2:13 pm
Kraj: Dobrna texas

Re: Predelava lamo cilindra

Odgovor Napisal/-a robivitez »

Ker mi ustvarjalna žilica ne da miru, bi še nekaj vprašal. Mika me izdelava dodatnega pretočnega oziroma boost kanala. Kakšne so prednosti, slabosti? Koliko se pozna?
mitjahodak
auspuh lager
Prispevkov: 2
Pridružen: Ne Okt 20, 2013 5:20 pm

Re: Predelava lamo cilindra

Odgovor Napisal/-a mitjahodak »

imam "lamo" cilinder. zej bi pa prosu ce mi poveste use kar veste o tem dau bi ga pa na apn6...kakšen frgazar je najbolši,brušenje kanalou,kakšen avspuh,štrom,bat...itd itd.

hvala že v naprej :)
Uporabniški avatar
folc
auspuh
Prispevkov: 818
Pridružen: So Okt 29, 2011 7:42 pm
Kraj: okolica Idrije

Re: Predelava lamo cilindra

Odgovor Napisal/-a folc »

mitjahodak napisal/-a:imam "lamo" cilinder. zej bi pa prosu ce mi poveste use kar veste o tem dau bi ga pa na apn6...kakšen frgazar je najbolši,brušenje kanalou,kakšen avspuh,štrom,bat...itd itd.

hvala že v naprej :)
vse maš miljaužnkrat napisano na forumu :)
dizel sploh ne! :)
tomaz30
zažgan bat
Prispevkov: 79
Pridružen: So Avg 13, 2011 8:49 pm

Re: Predelava lamo cilindra

Odgovor Napisal/-a tomaz30 »

Imam lamo cilinder na katerega sem namontiral zunanjo lamelo. Koti so nekje med junior in senior. Sedaj bi naredil še boost kanal, vendar ne vem ali dva ožja ali enega in koliko naj bodo široki. Tudi za kote ne vem, naj bi bili do 5 stopinj nižji od pretočnih.Samega bata nebi predeloval, saj pomoje ni potrebe. V eni temi je uporabnik Dolinar že imel en port map ampak ga ne najdem. Za pomoč ali nasvet se že naprej zahvaljujem.T.
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: Predelava lamo cilindra

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

Imam vprašanje glede lamo cilindra rad bi si naredil resonančni izpuh pa me zanima če kdo ve kaki so koti odpiranja izpušnega kanala.. Trenutno imam gor ZX izpuh od skuterja mislim pa da bi z primernim izpuhom imel motor večjo moč.
Glede kotomera se mi pa preveč ne sanja kak kaj zmerit tak da bi proso za pomoč če kdo mi lahko svetuje.
Uporabniški avatar
tomostuner
auspuh
Prispevkov: 799
Pridružen: To Okt 21, 2014 7:18 pm

Re: Predelava lamo cilindra

Odgovor Napisal/-a tomostuner »

zdravo :) .Kako se je lamo obnesel z Mf ROCKETom, me zanima ker ga imam doma sedaj pa imam gor na lamotu MF model 2.
zanima me če bi bil bolši ROCKET.

LP.tomostuner
tomos 4 life
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: Predelava lamo cilindra

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

tomostuner napisal/-a:zdravo :) .Kako se je lamo obnesel z Mf ROCKETom, me zanima ker ga imam doma sedaj pa imam gor na lamotu MF model 2.
zanima me če bi bil bolši ROCKET.
Najboljse ti je izpuh po meri al pa kak od skuterja jaz sem imel na lamotu ZXsa od skuterja pa ni blo primerjave z poverco
LP.tomostuner
Uporabniški avatar
tomostuner
auspuh
Prispevkov: 799
Pridružen: To Okt 21, 2014 7:18 pm

Re: Predelava lamo cilindra

Odgovor Napisal/-a tomostuner »

avspuh po merah je drag pa se mi ga ne splača delat za tu gor me pa še vedno zanima ker od teh dveh naštetih je bolši.
tomos 4 life
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: Predelava lamo cilindra

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

tomostuner napisal/-a:avspuh po merah je drag pa se mi ga ne splača delat za tu gor me pa še vedno zanima ker od teh dveh naštetih je bolši.
Potem pa najbolje da probas enega ter drugega pa bos vido razliko :)
Odgovori