Apn 6 ležaji in semeringi

Vse kar se tiče mopedov
Odgovori
simko123
kriva felna
Prispevkov: 61
Pridružen: Ne Sep 26, 2010 10:39 pm

Apn 6 ležaji in semeringi

Odgovor Napisal/-a simko123 »

Pozdravljeni,

Zanima me kje bi lahko kupil ležaje za apn mašino, in pa semeringe ali pa če ma kdo za prodat??


Lp Mare
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Apn 6 ležaji in semeringi

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

simko123 napisal/-a:Pozdravljeni,

Zanima me kje bi lahko kupil ležaje za apn mašino, in pa semeringe ali pa če ma kdo za prodat??


Lp Mare
mesar ma ... al pa v pekarni vpraš ... :D maš raznorazne trgovine z ležaji ... v Celju imamo Intercom in GITA drugje nwm kaj mate ... vrjetno kaka trgovine z avtodeli al pa kak trgo avto če nimate druga ... ampak tist je dražja vrjanta ... sam sm jih uzeu u intercom in majo zlo ugodne cene pa še en ležaj mi je šenku ker ni najdu kode :)
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: Apn 6 ležaji in semeringi

Odgovor Napisal/-a dolinar »

aljo69 napisal/-a:
simko123 napisal/-a:Pozdravljeni,

Zanima me kje bi lahko kupil ležaje za apn mašino, in pa semeringe ali pa če ma kdo za prodat??


Lp Mare
mesar ma ... al pa v pekarni vpraš ... :D maš raznorazne trgovine z ležaji ... v Celju imamo Intercom in GITA drugje nwm kaj mate ... vrjetno kaka trgovine z avtodeli al pa kak trgo avto če nimate druga ... ampak tist je dražja vrjanta ... sam sm jih uzeu u intercom in majo zlo ugodne cene pa še en ležaj mi je šenku ker ni najdu kode :)
lahko jih pa tud na tomos koper kupiš.
Janim8 počivaj v miru.
bronco
zažgan bat
Prispevkov: 83
Pridružen: Pe Feb 25, 2011 12:25 am
Kraj: Koper

Re: Apn 6 ležaji in semeringi

Odgovor Napisal/-a bronco »

danes sem jih jaz kupil na tomosu v kopru in jih imajo sigurno..kšno stvar zna bit da ne bo tista gospa vedla..če pa maš kšn katalog al kej oz prepišeš kodo iz kataloga bo pa pomagalo...niso pa neki pretirano dragi..
Lep pozdrav,
Aleksander
Uporabniški avatar
rossekdj
zobnik
Prispevkov: 191
Pridružen: Pe Jul 16, 2010 8:37 pm
Kraj: Maribor - Hoce

Re: Apn 6 ležaji in semeringi

Odgovor Napisal/-a rossekdj »

v mariboru pa imas petovia avto LP
Odgovori