Perčo Yamaha XVS 1100 Drag pa star

Predstavite nam vašo kobilo (125cc +)
Uporabniški avatar
P Blade
vplinjač
Prispevkov: 385
Pridružen: Sr Okt 21, 2009 9:54 pm
Kraj: Lajbah-Izola

Re: Perčo Yamaha XVS 1100 Drag pa star

Odgovor Napisal/-a P Blade »

je hud samo po mojih inf je občutljiva mašina...že 2003, ko sem kupoval Yamaho, mi je serviser, ki servisira te stvari od-priporoču KTM-a (ki sem ga mel tud kot opcijo), in Harleya (sporster 883 al pa 1200). KTM ni za ture...(ki jih jz občasno vozim, je za presakakovanje stoječega pleha v mestu) mašino bi prežgal pr konst gasu 160km/h.

Pa je padla Yamaha, 50KKm brez napak..Sam mene zdej mal mot, da ne 'potegne' dovolj...
No buell ima dodelano 1200HD mašino (zato sem napisal: Upam, da mi ne bo ugasnil), čoperski zvok v langzam vožnji, in mal bolšo bozljivost k čoper (s čoperjem vsak ovnik vlečem po tleh, če na hard vozim).

No, supermotard imam pa namen tako narest iz Honde Transalp 600, sam to je že druga zgodba, tko, da tak tip motorja tud bo.
Slika
Uporabniški avatar
P Blade
vplinjač
Prispevkov: 385
Pridružen: Sr Okt 21, 2009 9:54 pm
Kraj: Lajbah-Izola

Re: Perčo Yamaha XVS 1100 Drag pa star

Odgovor Napisal/-a P Blade »

Drgač pa KTM 990 superduke...tud opcija morda.
Slika
Slika
Uporabniški avatar
car99
vplinjač
Prispevkov: 274
Pridružen: Po Avg 10, 2009 10:05 pm
Kraj: 02

Re: Perčo Yamaha XVS 1100 Drag pa star

Odgovor Napisal/-a car99 »

Buel vsekakor...Nevem kaj vam enim ne paše na njem.
Hitler
auspuh lager
Prispevkov: 24
Pridružen: Po Nov 16, 2009 10:06 am

Re: Perčo Yamaha XVS 1100 Drag pa star

Odgovor Napisal/-a Hitler »

aljo69 napisal/-a:http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3087197

ka pa kj tazga ? men je hud za znoret... tale buell se mi sploh ne dopade..
takega KTM-ja ma moj sosed to je ql
Uporabniški avatar
P Blade
vplinjač
Prispevkov: 385
Pridružen: Sr Okt 21, 2009 9:54 pm
Kraj: Lajbah-Izola

Re: Perčo Yamaha XVS 1100 Drag pa star

Odgovor Napisal/-a P Blade »

Z buellom ne bo nič, ker je mejčkn...sm k navadn človek na tomos BT 50, če gledamo proporcionalno.
Gledamo dalje.... :twisted:
Slika
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Perčo Yamaha XVS 1100 Drag pa star

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

P Blade napisal/-a:Z buellom ne bo nič, ker je mejčkn...sm k navadn človek na tomos BT 50, če gledamo proporcionalno.
Gledamo dalje.... :twisted:

kam moror sploh iščeš ti ?

sportak ? supermoto ? enduro ? potovalni ?


kulkr se spomnim si umenju dolge ture ....

Honda VFR 800 je neka mešanica med potovalnim in sportakom ...
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: Perčo Yamaha XVS 1100 Drag pa star

Odgovor Napisal/-a z@n »

Če maš dnar pa hočeš hodt na douge ture kupi goldwinga :D
Uporabniški avatar
P Blade
vplinjač
Prispevkov: 385
Pridružen: Sr Okt 21, 2009 9:54 pm
Kraj: Lajbah-Izola

Re: Perčo Yamaha XVS 1100 Drag pa star

Odgovor Napisal/-a P Blade »

mejčkn smo se prusmerli al kako bi reku.
Najraj mam čoperja, sam da bi mel konjaže...
No, pol se pa zatakne...jz bi šu rad v ovink, s čoperjem to li ne gre najbulj (sem tok delč, da mi rušt piga in tud drsam po tleh).
Nočem biti več visokoserijski; tako honda, yamaha, kavl bolj kot ne odpadejo. Izjema je le Yamaha V-max (tanova).

Rad bi ostal na V -tvin motorju...vsaj kolikor toliko. In meti okoli 100konj. Nekakšen Cafe racer/street bolj kot ne oz. povečana 15-ka. ;)
Pol so tlele motorčki kot Triumph, Moto Guzzi, Aprilia, KTM, Ducati..
Bom mal zbiral...Aprilia je isto mejhna mal (kolega ma Falco 1000), Dučetu lih ne zaupam najbolj, pol je tle Moto Guzzi, samo so povečini 'podhranjeni', če pa že, trenutno ni tolk špage. Triumphi so pa tricilindraši večinoma, no tisti cestni modeli mi pa lih niso...
Težko je tle opisat moje videnje in dejavnike izbora v 6-ih besedah.
No, do pomladi je čas... :twisted:
Slika
Uporabniški avatar
wika_akiw
zariban cilinder
Prispevkov: 130
Pridružen: Ne Avg 14, 2011 11:27 pm

Re: Perčo Yamaha XVS 1100 Drag pa star

Odgovor Napisal/-a wika_akiw »

P Blade napisal/-a:mejčkn smo se prusmerli al kako bi reku.
Najraj mam čoperja, sam da bi mel konjaže...
No, pol se pa zatakne...jz bi šu rad v ovink, s čoperjem to li ne gre najbulj (sem tok delč, da mi rušt piga in tud drsam po tleh).
Nočem biti več visokoserijski; tako honda, yamaha, kavl bolj kot ne odpadejo. Izjema je le Yamaha V-max (tanova).

Rad bi ostal na V -tvin motorju...vsaj kolikor toliko. In meti okoli 100konj. Nekakšen Cafe racer/street bolj kot ne oz. povečana 15-ka. ;)
Pol so tlele motorčki kot Triumph, Moto Guzzi, Aprilia, KTM, Ducati..
Bom mal zbiral...Aprilia je isto mejhna mal (kolega ma Falco 1000), Dučetu lih ne zaupam najbolj, pol je tle Moto Guzzi, samo so povečini 'podhranjeni', če pa že, trenutno ni tolk špage. Triumphi so pa tricilindraši večinoma, no tisti cestni modeli mi pa lih niso...
Težko je tle opisat moje videnje in dejavnike izbora v 6-ih besedah.
No, do pomladi je čas... :twisted:

hmmm, se nebi odloču za lastno izdelavo.. oz dobiš enga čoperja z zjebano mašino ( da boš mel homologacijo in ni pizdari pol), pa zadevo ojačaš in daš gor od kakšne razbite 1000ke motor, maš komot 180km;)

sosed naredu neki tacga, sam d aje dal od fazerja 1000 mašino gor... če ga ne proda bom prlepu slike...
Uporabniški avatar
P Blade
vplinjač
Prispevkov: 385
Pridružen: Sr Okt 21, 2009 9:54 pm
Kraj: Lajbah-Izola

Re: Perčo Yamaha XVS 1100 Drag pa star

Odgovor Napisal/-a P Blade »

Za moje pojme-narest je z levo roko, sam pol se zatakne s paperji...kolk je mel brat od kolega problemov, da je A-test skupi spravil par let nazaj....rentgensko švase gledajo..in pa podobne neumnosti. :evil: Nismo še Amerika, da ma stvar sam luč pa žlajf, pa je ok za na cesto.

Jz sem bom poslužu enga oslovskega mosta verjetn.
In:
1. Menjava motorja zaenkrat odpade, če rata letos Airbrush, oz. vsaj štrih pokrova zaganjača, nižanje raiserjev belance in 'pravilna' izdelava izpuha bo kr ql. Časovno in pobrala mi je voljo manjša nezgoda z avtom.
2.Gural ga bom do 100.000 km, to pa že nekaj velja.
3. Ko pridem mal bl na temno zeleno vejo, bom vzporedno kupil nov motor.
4. Oslovski most: Predelava Transalpke 600 na moje dimenzije, Drugi oklepi; reg. pod roko in se vozim kot uraden motor, čeprov v 30% to ne bo to.

UF, že teče z mene.
Slika
Odgovori