Elektronski užig 12v80w

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Elektronski užig 12v80w

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

Zanima me neki glede elektonskega užiga, od frčota ( od tega na sliki)
Slika
Slika
zanima me kok se da to predelat na apn mašino, al treba celo novo plato spodi nrdit, al se da sam kaka lukna navrtat, al celo mogoč orginal paše gor? :?:
pa še to, kok se pol ta štrom štela? isto ko od bt-ja, al kako?
pa še to, če mogoč gdu ve, kak se obnese ta štrom kej na višjih obratih? ker tak štrom bi namontiro na projekt, ker fa se mi dopade ker je mali/lahki magnet, pa še elektronski je,..
Če zana gdo odgovorit na vprašanje bi zelo veseu :D
:)
Uporabniški avatar
koroman
predelana mašina
Prispevkov: 1875
Pridružen: Po Avg 31, 2009 10:44 pm
Kraj: zlatoličje - maribor

Re: Elektronski užig 12v80w

Odgovor Napisal/-a koroman »

dober štrom je to. štela se z črticami. na apn ne paše ker ma plato take oblike da pol čudno prije vse skupaj oz bi mogo predelat pol pa bi pasalo. deluje pa do 12000
The science of tuning.

viewtopic.php?f=14&t=15145
Uporabniški avatar
dj.umek
glava cilindra
Prispevkov: 532
Pridružen: Po Avg 10, 2009 11:01 pm
Kraj: Celje

Re: Elektronski užig 12v80w

Odgovor Napisal/-a dj.umek »

Pa manka ti tu še ena plošča, z malo truda bi ga vrjetno spravo gor. Sicer pa če ne rabiš luči maš minimoto štrom za 20€ komplet pa daš tisto gor sprobano že na scoterju in pride lepo v obrate.
Link:
http://www.youtube.com/watch?v=eBLkggbz4ik
Slika
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: Elektronski užig 12v80w

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

djumek napisal/-a:Pa manka ti tu še ena plošča, z malo truda bi ga vrjetno spravo gor. Sicer pa če ne rabiš luči maš minimoto štrom za 20€ komplet pa daš tisto gor sprobano že na scoterju in pride lepo v obrate.
Link:
http://www.youtube.com/watch?v=eBLkggbz4ik
en kolega je meu tak štrom na štirki,... 8-) tko da ta se mi dopade, ker je lahki magnet, elektronski je, pa kar sm prej pozabo je to da maš še elektriko ( za luči, PUMPO,....),... ki so pa črtice na magneti? al na plati in blokih? :idea:
:)
Uporabniški avatar
dj.umek
glava cilindra
Prispevkov: 532
Pridružen: Po Avg 10, 2009 11:01 pm
Kraj: Celje

Re: Elektronski užig 12v80w

Odgovor Napisal/-a dj.umek »

TOMOtoS napisal/-a:
djumek napisal/-a:Pa manka ti tu še ena plošča, z malo truda bi ga vrjetno spravo gor. Sicer pa če ne rabiš luči maš minimoto štrom za 20€ komplet pa daš tisto gor sprobano že na scoterju in pride lepo v obrate.
Link:
http://www.youtube.com/watch?v=eBLkggbz4ik
en kolega je meu tak štrom na štirki,... 8-) tko da ta se mi dopade, ker je lahki magnet, elektronski je, pa kar sm prej pozabo je to da maš še elektriko ( za luči, PUMPO,....),... ki so pa črtice na magneti? al na plati in blokih? :idea:
Je črtica na plošči ki ti manka in tudi na magnetu je označeno z takimi pikicami, a35 mašina tista novejša pa tak veš kje ma na bloku črtice, ampak ti jih ne rabiš, rabiš dobit še samo plato ki ti manka drugače boš moral improvizirat,
Slika
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: Elektronski užig 12v80w

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

djumek napisal/-a:
TOMOtoS napisal/-a:
djumek napisal/-a:Pa manka ti tu še ena plošča, z malo truda bi ga vrjetno spravo gor. Sicer pa če ne rabiš luči maš minimoto štrom za 20€ komplet pa daš tisto gor sprobano že na scoterju in pride lepo v obrate.
Link:
http://www.youtube.com/watch?v=eBLkggbz4ik
en kolega je meu tak štrom na štirki,... 8-) tko da ta se mi dopade, ker je lahki magnet, elektronski je, pa kar sm prej pozabo je to da maš še elektriko ( za luči, PUMPO,....),... ki so pa črtice na magneti? al na plati in blokih? :idea:
Je črtica na plošči ki ti manka in tudi na magnetu je označeno z takimi pikicami, a35 mašina tista novejša pa tak veš kje ma na bloku črtice, ampak ti jih ne rabiš, rabiš dobit še samo plato ki ti manka drugače boš moral improvizirat,
http://www.shrani.si/?1g/eY/3DCBwCxi/el ... je-isk.jpg
ka ni ta taprava plata ko je spodi?
ka to bi blo uredi če bi pol sam na dva šraufa pršraufo?
:)
Uporabniški avatar
dj.umek
glava cilindra
Prispevkov: 532
Pridružen: Po Avg 10, 2009 11:01 pm
Kraj: Celje

Re: Elektronski užig 12v80w

Odgovor Napisal/-a dj.umek »

TOMOtoS napisal/-a:ka ni ta taprava plata ko je spodi?
ka to bi blo uredi če bi pol sam na dva šraufa pršraufo?
To je ta plata ja, OPROSTI sem jo spregledo ker nisem odprl druge slike.
Slika
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: Elektronski užig 12v80w

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

djumek napisal/-a:
TOMOtoS napisal/-a:ka ni ta taprava plata ko je spodi?
ka to bi blo uredi če bi pol sam na dva šraufa pršraufo?
To je ta plata ja, OPROSTI sem jo spregledo ker nisem odprl druge slike.
aha, pol en problem je že rešen, kak ga nastavt, ker če se orjentiraš po pick upu, ni problema,.. drug problem, če bo zdržau na obratih smo pol tut rešl, zdej je sam še problem z namestitvijo na mašino,.. ka bi blo uredi če bi blo sam na dveh šraufih pršraufano, al morjo bit tri, ker ta ma tko čudn razporejene lukne,. :idea:
:)
Uporabniški avatar
dj.umek
glava cilindra
Prispevkov: 532
Pridružen: Po Avg 10, 2009 11:01 pm
Kraj: Celje

Re: Elektronski užig 12v80w

Odgovor Napisal/-a dj.umek »

TOMOtoS napisal/-a:
djumek napisal/-a:
TOMOtoS napisal/-a:ka ni ta taprava plata ko je spodi?
ka to bi blo uredi če bi pol sam na dva šraufa pršraufo?
To je ta plata ja, OPROSTI sem jo spregledo ker nisem odprl druge slike.
aha, pol en problem je že rešen, kak ga nastavt, ker če se orjentiraš po pick upu, ni problema,.. drug problem, če bo zdržau na obratih smo pol tut rešl, zdej je sam še problem z namestitvijo na mašino,.. ka bi blo uredi če bi blo sam na dveh šraufih pršraufano, al morjo bit tri, ker ta ma tko čudn razporejene lukne,. :idea:
Itaq da je ok če sta 2 sej tut eden športn štrom gre tut sam z 2 pršraufat pa se ne spounem zle kir..
Slika
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: Elektronski užig 12v80w

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

aha, pol pa vrjetno ne bo problemov, bom kr tak štrom nek nabavo, ker men se gre najbol zarad elektrike za pumpo, pa da je lahki magnet, ker drgač bi že bateriskega skup spacau, al pa od minimotota, al pa od motorke,.. sam tist nima štroma,..
ma še gdo mogoč kake iskušne s tem štromom? :roll:
:)
Odgovori