Registracija Mopeda APN6 / APN6s

Vse kar se tiče mopedov
Uporabniški avatar
XOR World
zariban cilinder
Prispevkov: 126
Pridružen: Pe Jul 23, 2010 9:30 pm
Kraj: Litija

Registracija Mopeda APN6 / APN6s

Odgovor Napisal/-a XOR World »

Pozdravljeni!

Zanima me, če je v današnjem času možno registrirati moped, ki nima papirjev (ima samo deklaracijsko tablico (številke se ujemajo)) in če se da, kako. Zanima me še tudi, če lahko dam na APN6s od BTja vilice ter feltne ali rabim kakšno homologacijo za to (ta moped je že registriran)? LP :roll:
SlikaSlikaSlikaSlika
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Registracija Mopeda APN6 / APN6s

Odgovor Napisal/-a Pich »

Kakor kje. pri nas se tega ne da v sosedni občini pa se lahko. tako, da je vse odvisno od tega kje živiš. pokliči malo po upravnih enotah in se pozanimaj.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Registracija Mopeda APN6 / APN6s

Odgovor Napisal/-a filius »

XOR World napisal/-a:Pozdravljeni!

Zanima me, če je v današnjem času možno registrirati moped, ki nima papirjev (ima samo deklaracijsko tablico (številke se ujemajo)) in če se da, kako. Zanima me še tudi, če lahko dam na APN6s od BTja vilice ter feltne ali rabim kakšno homologacijo za to (ta moped je že registriran)? LP :roll:
pozanimaj se če je bil že kdaj registreran v sloveniji, to se pravi če je bil registreran po 90 letu nemoreš drugače kot da če najdeš lastnika na katerega je bil registreran ter naredita prepis... Če pa ni bil registreran v RS pa greš z 2 pričema na tehnične preglede, tam podpišeta izjavo kjer zagotavljate da motor ni ukraden in stvar boš v kolikor bo spravna registreral BP...
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
dj.umek
glava cilindra
Prispevkov: 532
Pridružen: Po Avg 10, 2009 11:01 pm
Kraj: Celje

Re: Registracija Mopeda APN6 / APN6s

Odgovor Napisal/-a dj.umek »

XOR World napisal/-a:Pozdravljeni!

Zanima me, če je v današnjem času možno registrirati moped, ki nima papirjev (ima samo deklaracijsko tablico (številke se ujemajo)) in če se da, kako. Zanima me še tudi, če lahko dam na APN6s od BTja vilice ter feltne ali rabim kakšno homologacijo za to (ta moped je že registriran)? LP :roll:
Če nimaš poznanstev na tehničnih pregledih pri nekaterih NE GRE skozi, ker večinoma tam delajo al stari mački al pa mladi pubeci ki takoj vedo da to ni serijsko.
Slika
Uporabniški avatar
kirovets
zariban cilinder
Prispevkov: 104
Pridružen: Pe Jan 14, 2011 1:51 pm

Re: Registracija Mopeda APN6 / APN6s

Odgovor Napisal/-a kirovets »

Jaz pa montiram na apn vilice od CTX in prav tako kolo, sepravi komplet prednji konec od CTX-sa.
Pa mislite, da ne bi prišel skozi tehničnega četudi bi vse delovalo bp?
Enkrat sem že prišel skozi z cobro brez volne in brez zadnjih luči, lansko leto pa mi ni hotel dati papirja samo zaradi tega ker so mi žmigavci preslabo utripali. :roll:
(̅_̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅­a̲̅я̲̅i̲̅j̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_̅_̅_­̅()ڪے
Uporabniški avatar
pibi
cilinder
Prispevkov: 1063
Pridružen: Sr Feb 10, 2010 7:18 am
Kraj: Bled

Re: Registracija Mopeda APN6 / APN6s

Odgovor Napisal/-a pibi »

bremze morjo čim bolš prjet na tehničnem tko da boš pršu čez sigurno... jest sem pršu čez brez problema z bt feltnami na atxu... ;)
R1 3 5
└┼┼┤
2 4 6
[size=50]če to vidiš prebrati gledaš preblizu!!![/size]
Uporabniški avatar
kirovets
zariban cilinder
Prispevkov: 104
Pridružen: Pe Jan 14, 2011 1:51 pm

Re: Registracija Mopeda APN6 / APN6s

Odgovor Napisal/-a kirovets »

Bremze itak da morjo prijet, samo se pa precej spremeni izgled apn-ke z CTx vilicami - so daljše za kakih 20cm.
Bom videl, sem 90% da bo šlo skozi, le če nebom naletel na kakšnega težaka :lol:
(̅_̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅­a̲̅я̲̅i̲̅j̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_̅_̅_­̅()ڪے
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Registracija Mopeda APN6 / APN6s

Odgovor Napisal/-a filius »

kirovets napisal/-a:Bremze itak da morjo prijet, samo se pa precej spremeni izgled apn-ke z CTx vilicami - so daljše za kakih 20cm.
Bom videl, sem 90% da bo šlo skozi, le če nebom naletel na kakšnega težaka :lol:
20€ v prometno pa fotru reč da nj ga pele... boš naredu sigurno..
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
kirovets
zariban cilinder
Prispevkov: 104
Pridružen: Pe Jan 14, 2011 1:51 pm

Re: Registracija Mopeda APN6 / APN6s

Odgovor Napisal/-a kirovets »

Oče nima časa za take piz..rije, pa saj ni panike imam skoraj 24let, pa 10€ je že zadosti - v prometno ;)
(̅_̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅­a̲̅я̲̅i̲̅j̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_̅_̅_­̅()ڪے
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Registracija Mopeda APN6 / APN6s

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

ko bi vi vedl kakšni avti-mopedi so prišli čez tehničnega (tudi brez poznanstev samo z parimi evri več) vi pa se sekirate zarad bt feltn? če ti kej teži reč da si dou gor ker so prejšne bremze premal prjele pa je.
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Odgovori