auspuh

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: auspuh

Odgovor Napisal/-a golnar »

ja če bi rd švasov cilinder, se pa rabi gus elektrode. oznake teh elektrod ne poznam, bi pa tudi mene zanimal.
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Uporabniški avatar
pomartin
Mojster
Prispevkov: 2821
Pridružen: Pe Maj 07, 2010 11:45 pm
Kraj: Postojna

Re: auspuh

Odgovor Napisal/-a pomartin »

golnar napisal/-a:ja če bi rd švasov cilinder, se pa rabi gus elektrode. oznake teh elektrod ne poznam, bi pa tudi mene zanimal.
gus elektrode sm js vedno na firmi uzeu... tko da ko bom kej okoli pogledam pa sporočim ;)
bol star bol nor!
Uporabniški avatar
sales0
vplinjač
Prispevkov: 466
Pridružen: Če Maj 27, 2010 9:25 pm
Kraj: Prekmurje-Murski Petrovci
Kontakt:

Re: auspuh

Odgovor Napisal/-a sales0 »

golnar napisal/-a:ja če bi rd švasov cilinder, se pa rabi gus elektrode. oznake teh elektrod ne poznam, bi pa tudi mene zanimal.
Am... greš v merkur pa poveš, da rabiš elektrodo za gus in on te bo pa samo vprašal kako debelino, pa ti bo dal, samo ne pretiravat z količino, ker so drage ko pes!
Jaz sem za 4 elektrode pred enimi 2-3 leti dal okrog 12€!



L.p!



Aleš!
Če si zadovoljen z mojimi storitvami povej naprej, če pa nisi zadovoljen pa povej meni.
EMAIL: team.ufo.performance@gmail.com
Twixie
batzajla
Prispevkov: 40
Pridružen: Po Jan 17, 2011 3:34 pm

Re: auspuh

Odgovor Napisal/-a Twixie »

Jst bom svaau to prirobnico k pride iz auspuha na cilindr. ...A je to sploh mozno?
[b]Lep Pozdrav
Twixie :D[/b]
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: auspuh

Odgovor Napisal/-a golnar »

prirobnico imaš eno na avspuhu, eno pa na cilindru, vmes pride dihtnga. zj pa katero prirobnico? :)
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Uporabniški avatar
pomartin
Mojster
Prispevkov: 2821
Pridružen: Pe Maj 07, 2010 11:45 pm
Kraj: Postojna

Re: auspuh

Odgovor Napisal/-a pomartin »

sales0 napisal/-a:
golnar napisal/-a:ja če bi rd švasov cilinder, se pa rabi gus elektrode. oznake teh elektrod ne poznam, bi pa tudi mene zanimal.
Am... greš v merkur pa poveš, da rabiš elektrodo za gus in on te bo pa samo vprašal kako debelino, pa ti bo dal, samo ne pretiravat z količino, ker so drage ko pes!
Jaz sem za 4 elektrode pred enimi 2-3 leti dal okrog 12€!

L.p!


Aleš!
je že bolše da veš kaj kupuješ oz. da točno veš kaj moraš vzeti.. ker pri nas je takole: A: dober dan, js bi rabu elektrode za gus. B: kaj pa je to A: tiste palčke za švasat, B: pridte z mano... in me pele h palčkam za avtogeno varjenje... no ma sej pol sm jih dobu... na drugmi konci trgovine.

drgač pa če te prav zastopim bi ti pošvasal prirobnico, ki je na cilindru, da bi zamašil luknjo? (tole si mal nejasno napisu)... če že maš m10 je potem bolje da not zašravfaš pušo z m6 navojem. ker ti ne bo ratalo zapolnit cele luknje.
Če bi pa rad zavaril luknjo na prirobnici izpuha pa le pošvasaj, zravnaj s pilo in zvrtaj... sam pazi kako boš vrtal ker v švas gre zelo na trdo.

LP
bol star bol nor!
Twixie
batzajla
Prispevkov: 40
Pridružen: Po Jan 17, 2011 3:34 pm

Re: auspuh

Odgovor Napisal/-a Twixie »

švasu bi prirobnico na auspuhu ker cilinder mam drug in ga bom zamenjou :geek:
[b]Lep Pozdrav
Twixie :D[/b]
Uporabniški avatar
pomartin
Mojster
Prispevkov: 2821
Pridružen: Pe Maj 07, 2010 11:45 pm
Kraj: Postojna

Re: auspuh

Odgovor Napisal/-a pomartin »

no pol pošvasi z elektrodami za železo in to je to... lohk pa narediš novo prirobnico in jo zamenjaš :D
bol star bol nor!
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: auspuh

Odgovor Napisal/-a Pich »

Drugače pa se gus najlepše vari z navadno žico na Co2 aparatu.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Uporabniški avatar
pomartin
Mojster
Prispevkov: 2821
Pridružen: Pe Maj 07, 2010 11:45 pm
Kraj: Postojna

Re: auspuh

Odgovor Napisal/-a pomartin »

z gus elektrodami gre tud zelo lepo... ZELO :D
bol star bol nor!
Odgovori