Registracija mopeda

Vse kar se tiče mopedov
Odgovori
apn6s freek
auspuh
Prispevkov: 786
Pridružen: Pe Jun 25, 2010 3:12 pm

Re: Registracija mopeda

Odgovor Napisal/-a apn6s freek »

super tnx vsem za odgovore
če bi bili skuterji zanesljivi bi jih tudi poštarji imeli ;)
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Registracija mopeda

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

apn6s freek napisal/-a:super tnx vsem za odgovore
poročaj potem
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
apn6s freek
auspuh
Prispevkov: 786
Pridružen: Pe Jun 25, 2010 3:12 pm

Re: Registracija mopeda

Odgovor Napisal/-a apn6s freek »

bom vendar po drugem tednu ker je tedaj štipendija in bom lahko takrat šu na tehničnega
če bi bili skuterji zanesljivi bi jih tudi poštarji imeli ;)
medhotman
kriva felna
Prispevkov: 55
Pridružen: Če Apr 28, 2011 2:03 pm

Re: Registracija mopeda

Odgovor Napisal/-a medhotman »

Pozdravljeni mene pa zanima če jaz doma naredim motor z ruštom katerega nimam papirja in mašine imam pa promotno od drugega mopeda ali bi bilo to mogoče registrirat narediti A test ter številke iz prometne nakovati na rušt ? Sicer rušt je star in papirjov zanj NI !! Pa kakšna je kaj cena A testa in kje to delajo ? Ali je kakšen drugi način kako registrirat motor ki je narejen doma ? Hvala za odgovore :
Lp
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: Registracija mopeda

Odgovor Napisal/-a si_me »

medhotman napisal/-a:Pozdravljeni mene pa zanima če jaz doma naredim motor z ruštom katerega nimam papirja in mašine imam pa promotno od drugega mopeda ali bi bilo to mogoče registrirat narediti A test ter številke iz prometne nakovati na rušt ? Sicer rušt je star in papirjov zanj NI !! Pa kakšna je kaj cena A testa in kje to delajo ? Ali je kakšen drugi način kako registrirat motor ki je narejen doma ? Hvala za odgovore :
Lp
načeloma naj bi se dalo.. vendar so na testih kar zahtevni..
pregledajo vse malenkosti celo rentgensko pregledovanje zavarjenih delov..
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Registracija mopeda

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

o kakšnih a testih sanjaš. samo prideš tja rečš da je motor lezal na štali rabiš 2 priče in to je to.
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Registracija mopeda

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

klemenm2 napisal/-a:o kakšnih a testih sanjaš. samo prideš tja rečš da je motor lezal na štali rabiš 2 priče in to je to.
dej še enkrat preber ! gre se za doma narjen motor !
medhotman
kriva felna
Prispevkov: 55
Pridružen: Če Apr 28, 2011 2:03 pm

Re: Registracija mopeda

Odgovor Napisal/-a medhotman »

Aha :O gre se zato da bi motor res rad dal registrirat :) ker se bo nan vložlo kar veliko denarja in truda res bi bil hvaležen če bi mi kdo potem ko bo motor končan pomagal spraviti do registracije :D

Lp
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Registracija mopeda

Odgovor Napisal/-a filius »

medhotman napisal/-a:Aha :O gre se zato da bi motor res rad dal registrirat :) ker se bo nan vložlo kar veliko denarja in truda res bi bil hvaležen če bi mi kdo potem ko bo motor končan pomagal spraviti do registracije :D

Lp
Dvomim da boš lahko to naredil. Oz da se, vendar boš ugotovil da doš porabil preveč časa in denarja. Nekje sem bral, je en hotel reistrerati oz. atestirati prikolico za avto ki jo je izdelal sam, Ko je prišel tja, so mu rekle da rabi potrjen račun od strojnika, oz varilca ki mu je to varil skupaj, ker je pač varil sam ki pa nima popolnoma nobene šole s tem, ni mogel pridobiti homologacije...

Slovenija je v pizdi... Bolj ti priporočam da če greš v predelave, kupiš nek štel s papirji, in tistega predelaš, cenejše, in veliko manj komplikacij.
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: Registracija mopeda

Odgovor Napisal/-a golnar »

tako kot je filius reku, to je skoraj misija nemogoče. kakorkoli, zelo dobro premisli preden bi kake velike denarje vlagal v tako stvar, ker na koncu se bo zelo lahko zgodilo da si denar dejansko vrgel stran, saj neboš mogu registrirat, vrednosti za nekoga k bi kupil pa tudi ne bo (recimo, odvisno kaj boš delal)...
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Odgovori