Cilindri

Predelave pogonske sile mopeda
Odgovori
Simajek
kriva felna
Prispevkov: 70
Pridružen: To Avg 03, 2010 6:51 pm
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Cilindri

Odgovor Napisal/-a Simajek »

Zei situacija je taka...js mam na apn-u cilinder od bt-ja, kr enostauno trže :D kolega ma lamota na apn-u in enostauno trže :D ...zei pa en drugi kolega bi meu na apn-u še nek mal bolši cilinder kot je navadn od apn-a pa me zanima če kir pozna še kak cilinder k bi biu na ''nivoju'' lamota al pa bt cilindra...
Uporabniški avatar
pomartin
Mojster
Prispevkov: 2821
Pridružen: Pe Maj 07, 2010 11:45 pm
Kraj: Postojna

Re: P: Cilindri

Odgovor Napisal/-a pomartin »

aaam... mogoče kakšni kiti za avtomatik ali pucha ki so mal predelani da pašjo na apn bloke... drgač kaj je pod prisilcem al zračno hlajen? pa od dvo in tri brzinca so bli baje v tem rangu moči mi je reku frend...

LP
bol star bol nor!
Simajek
kriva felna
Prispevkov: 70
Pridružen: To Avg 03, 2010 6:51 pm
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: P: Cilindri

Odgovor Napisal/-a Simajek »

pomartin napisal/-a:aaam... mogoče kakšni kiti za avtomatik ali pucha ki so mal predelani da pašjo na apn bloke... drgač kaj je pod prisilcem al zračno hlajen? pa od dvo in tri brzinca so bli baje v tem rangu moči mi je reku frend...

LP
mam kr zrašn hlajenje in kolega tui...ja sei za automatik kit smo že študiral...ampak to je dost drago no. glete tole za trobrzinca bi se pa pozanimu...sm zihr so take cene da te kap rukne
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: P: Cilindri

Odgovor Napisal/-a dolinar »

pomartin napisal/-a:aaam... mogoče kakšni kiti za avtomatik ali pucha ki so mal predelani da pašjo na apn bloke... drgač kaj je pod prisilcem al zračno hlajen? pa od dvo in tri brzinca so bli baje v tem rangu moči mi je reku frend...

LP
Dvo pa trobrzica?? A veš kašn cilinder je to? Pretočni so pol manjši od apn-ja...
Janim8 počivaj v miru.
Uporabniški avatar
koroman
predelana mašina
Prispevkov: 1875
Pridružen: Po Avg 31, 2009 10:44 pm
Kraj: zlatoličje - maribor

Re: P: Cilindri

Odgovor Napisal/-a koroman »

sej ni vse v velikosti pretočnih. je pa res da to dosti pove o cilindru ko ga primeš v roko. kiti za puche in automatike ti še ostanjeo. pa sl cilinder seveda.
The science of tuning.

viewtopic.php?f=14&t=15145
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: P: Cilindri

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

Simajek napisal/-a:
pomartin napisal/-a:aaam... mogoče kakšni kiti za avtomatik ali pucha ki so mal predelani da pašjo na apn bloke... drgač kaj je pod prisilcem al zračno hlajen? pa od dvo in tri brzinca so bli baje v tem rangu moči mi je reku frend...

LP
mam kr zrašn hlajenje in kolega tui...ja sei za automatik kit smo že študiral...ampak to je dost drago no. glete tole za trobrzinca bi se pa pozanimu...sm zihr so take cene da te kap rukne

jas mam cilinder od dvobrzinca in trobrzinca cena za enega je 20 € če te zanima kaj več mi piši na zs!.
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: P: Cilindri

Odgovor Napisal/-a dolinar »

koroman napisal/-a:sej ni vse v velikosti pretočnih. je pa res da to dosti pove o cilindru ko ga primeš v roko. kiti za puche in automatike ti še ostanjeo. pa sl cilinder seveda.
Pa ok dau sm primer. So pa tud drugi manjši od npr. apn-ovih.. Sploh izpušni
Janim8 počivaj v miru.
Uporabniški avatar
koroman
predelana mašina
Prispevkov: 1875
Pridružen: Po Avg 31, 2009 10:44 pm
Kraj: zlatoličje - maribor

Re: P: Cilindri

Odgovor Napisal/-a koroman »

niti nevem kak zgleda po pravici :D dejstvo pa je da če hočš met hiter moped morejo kanali zgledat ubitačno že na prvi pogled.
The science of tuning.

viewtopic.php?f=14&t=15145
Uporabniški avatar
pomartin
Mojster
Prispevkov: 2821
Pridružen: Pe Maj 07, 2010 11:45 pm
Kraj: Postojna

Re: P: Cilindri

Odgovor Napisal/-a pomartin »

mn cilindra kot je... bol gre ;)
bol star bol nor!
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: P: Cilindri

Odgovor Napisal/-a dolinar »

koroman napisal/-a:niti nevem kak zgleda po pravici :D dejstvo pa je da če hočš met hiter moped morejo kanali zgledat ubitačno že na prvi pogled.
Ki pa trobrzincov sigurno ni..
;)
Janim8 počivaj v miru.
Odgovori