Tomos Colibri AO-N (restavriranje)

Predstavite nam svojo starino
Odgovori
Uporabniški avatar
bullet44
Mojster
Prispevkov: 692
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:53 pm
Kraj: Ormož

Re: Tomos Colibri AO-N (restavriranje)

Odgovor Napisal/-a bullet44 »

Pata napisal/-a:
bullet44 napisal/-a:Tako zgleda skoraj končan moped. PEDAL PA MI NEKAKOR IN NEKAKOR NE USPE DOBITI.. :cry: :cry: :cry: :cry:

Slika

lp!
kko si obrnu kurbel na drugo stran? in kako ti pa povrača?
je skoz osovina kot more biti za pedala, saj gleda na obeh straneh en..povrača mi ga ne, ker niti ga ne sme..to je samo za silo da lahko vžgem, čakam na pedale..
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Tomos Colibri AO-N (restavriranje)

Odgovor Napisal/-a Pata »

bullet44 napisal/-a:
Pata napisal/-a:
bullet44 napisal/-a:Tako zgleda skoraj končan moped. PEDAL PA MI NEKAKOR IN NEKAKOR NE USPE DOBITI.. :cry: :cry: :cry: :cry:

Slika

lp!
kko si obrnu kurbel na drugo stran? in kako ti pa povrača?
je skoz osovina kot more biti za pedala, saj gleda na obeh straneh en..povrača mi ga ne, ker niti ga ne sme..to je samo za silo da lahko vžgem, čakam na pedale..
a.. enkrat bi jz predelu da bi meu kot kros krubel brez tistih zatičev na pokrovu da notr v bloku povrača use. skop. :)
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Tomos Colibri AO-N (restavriranje)

Odgovor Napisal/-a filius »

bullet44 napisal/-a:@Filius & Pibi hvala obema, res bi enega od vaju prosu ki bi kupo pa mi pol poslal!
Mislim da je polno ljudi tu na forumu s katerimi sem že trgoval in nobenega še nisem zaj***..med njimi si tudi ti bil gregor tak da..

Prosim zaj enega res zelo zelo lepo ker ne splača se mi hodit z avtom po pedala..

lp!
Mhm, sj vem to blo ko je bil tist neki zbit pokrov sklopke, če bi vedu raj nebi poslal, sam kr je je. Zdej lj meni vseeno, lahko ti pibi, ki je praktično čist blizu njega doma. Čene pa js vzamem v nedeljo pa ti pošlem :)
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
bullet44
Mojster
Prispevkov: 692
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:53 pm
Kraj: Ormož

Re: Tomos Colibri AO-N (restavriranje)

Odgovor Napisal/-a bullet44 »

filius napisal/-a:
bullet44 napisal/-a:@Filius & Pibi hvala obema, res bi enega od vaju prosu ki bi kupo pa mi pol poslal!
Mislim da je polno ljudi tu na forumu s katerimi sem že trgoval in nobenega še nisem zaj***..med njimi si tudi ti bil gregor tak da..

Prosim zaj enega res zelo zelo lepo ker ne splača se mi hodit z avtom po pedala..

lp!
Mhm, sj vem to blo ko je bil tist neki zbit pokrov sklopke, če bi vedu raj nebi poslal, sam kr je je. Zdej lj meni vseeno, lahko ti pibi, ki je praktično čist blizu njega doma. Čene pa js vzamem v nedeljo pa ti pošlem :)
Pa dobro tist zbit pokrov sklopke je že pozabljen, saj je bla belanca pa ostala bloka..to pa je blo dobro ohranjeno..
ja nevem kateremu je lažje..nemorem zaj jaz rečt naj ti al pibi :D ..glavno če bo kdo mel takrat čas od vaju :D ..to pa bi lepo proso da končno moped dokončam kot treba!

lp!
Uporabniški avatar
pibi
cilinder
Prispevkov: 1063
Pridružen: Sr Feb 10, 2010 7:18 am
Kraj: Bled

Re: Tomos Colibri AO-N (restavriranje)

Odgovor Napisal/-a pibi »

ja lahko grem jaz iskat.... samo najbolš da ga ti pokličeš (ti pošljem na zs številko) pa mu poveš kakšne pedala rabiš pa bom jih jaz vzel pa tebi poslal.
R1 3 5
└┼┼┤
2 4 6
[size=50]če to vidiš prebrati gledaš preblizu!!![/size]
Odgovori