APN6s sklopka ne zagrab

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
zohannabalanci
auspuh lager
Prispevkov: 3
Pridružen: Ne Okt 15, 2023 7:48 pm

APN6s sklopka ne zagrab

Odgovor Napisal/-a zohannabalanci »

Pozdravljeni, malo sem nov na teh forumih in nisem vedel kako in kaj zato sem naredil novo temo...
Kakorkoli predkratkim sem na svoji apenki naredil generalko in dol gor kit 65 ko sem vse setavil nazaj mi sklopka ko jo stisnem noče zagrabit, pred tem je delalo vse normalno je pa res ko sem vse setavil so mi ene 3-4 podložke ostale bi lahko to bil problem?

hvala za kakršen koli nasvet.

lpD
TilenXp
zažgan bat
Prispevkov: 76
Pridružen: So Apr 16, 2011 12:22 pm

Re: APN6s sklopka ne zagrab

Odgovor Napisal/-a TilenXp »

O nastavljanju sklopke je bilo že veliko napisano, ampak verjetno je težava v tem, da matica z utorom ni zadosti zategnjena. Bo treba malo poskušat koliko jo je treba zategnit. Pa srečno
citroen94
zažgan bat
Prispevkov: 76
Pridružen: Sr Jan 23, 2013 1:13 pm

Re: APN6s sklopka ne zagrab

Odgovor Napisal/-a citroen94 »

zohannabalanci napisal/-a: Ne Nov 19, 2023 2:52 pm Pozdravljeni, malo sem nov na teh forumih in nisem vedel kako in kaj zato sem naredil novo temo...
Kakorkoli predkratkim sem na svoji apenki naredil generalko in dol gor kit 65 ko sem vse setavil nazaj mi sklopka ko jo stisnem noče zagrabit, pred tem je delalo vse normalno je pa res ko sem vse setavil so mi ene 3-4 podložke ostale bi lahko to bil problem?

hvala za kakršen koli nasvet.

lpD
ne zastopim kako lahko temu podvigu rečeš ''generalka''. Oprosti, ampak daj prodaj motor človeku k bo vedu kaj ima in s čim ima opravka. Kupi si skuter
Odgovori