Motoprodukt

izkušnje z uporabniki pri trgovanju
Odgovori
ro-bi
cilinder
Prispevkov: 1212
Pridružen: Po Apr 09, 2012 5:41 pm

Motoprodukt

Odgovor Napisal/-a ro-bi »

Ali je komu uspelo dobit kaj iz te trgovine? Lokacija v Kranju, spletna stran u kurcu, imajo pa izpuh, ki ga želim. Na telefon mi jih v 14 h dneh ni uspelo dobit...
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Motoprodukt

Odgovor Napisal/-a filius »

ro-bi napisal/-a: To Jun 21, 2022 9:42 am Ali je komu uspelo dobit kaj iz te trgovine? Lokacija v Kranju, spletna stran u kurcu, imajo pa izpuh, ki ga želim. Na telefon mi jih v 14 h dneh ni uspelo dobit...
Lastnik trgovine je Tehnomotor Novi Sad. V Sloveniji je na koledar, nekej časa je še njegov sin prodajal, ki živi v sloveniji, ne vem pa kako je sedaj.

Če imaš FB, ga kontaktiraj na FBju, tam načeloma redno odgovarja.
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
ro-bi
cilinder
Prispevkov: 1212
Pridružen: Po Apr 09, 2012 5:41 pm

Re: Motoprodukt

Odgovor Napisal/-a ro-bi »

Me je včeraj začuda poklical in obljubil, da bo poslal- menda danes dobim. Javljal se ni, ker je bil v tujini...
Javim, če dobim.
Aljaž555
vplinjač
Prispevkov: 363
Pridružen: So Jan 25, 2014 8:27 am

Re: Motoprodukt

Odgovor Napisal/-a Aljaž555 »

Jaz sem že nekajkrat naročal, je korekten možak sem še zmeraj dobil in vse ok, je pa res da ga je na čase malo težko dobit, stran ne deluje dobro, na FB velikokrat ne odgovori.
ro-bi
cilinder
Prispevkov: 1212
Pridružen: Po Apr 09, 2012 5:41 pm

Re: Motoprodukt

Odgovor Napisal/-a ro-bi »

Sem dobil kot je obljubil
Uporabniški avatar
tomosprinter18
zažgan bat
Prispevkov: 85
Pridružen: Ne Avg 11, 2013 10:05 pm
Kraj: Celje

Re: Motoprodukt

Odgovor Napisal/-a tomosprinter18 »

Kvaliteta podn od podna slabs ko motobike
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Motoprodukt

Odgovor Napisal/-a filius »

tomosprinter18 napisal/-a: Sr Avg 24, 2022 1:50 am Kvaliteta podn od podna slabs ko motobike
motobike prodaja robo od tehnomotor, tehnomotor = motoprodukt.

Roba je kakršna je, določene stvari so ok, določene so potrebne dodelave, določene so zanič, za ta denar je to.
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
tomosprinter18
zažgan bat
Prispevkov: 85
Pridružen: Ne Avg 11, 2013 10:05 pm
Kraj: Celje

Re: Motoprodukt

Odgovor Napisal/-a tomosprinter18 »

Motobike je Igor , Gabor je Gabor , in Curič je curič , Curič / Gabor / Igor so pred 30 leti imeli svojo skupno trgovino nato so se skregali vsak je šel po svoje , gabor dela izvoz slovenija , sedaj v zadnjih letih tudi curič, motobike pa ostaja v srbiji saj je postal največji . Tehnomotor in motoprodukt sta sorodnika oziroma ata in sin . Poznam vse 3 motobike ima boljšo robo pa ne da bi koga hvalo ampak ostalo kaj ni dobro pobereta druga dva ( manjše ribe)

Seveda pa dodelave so potrebne v 70%
Uporabniški avatar
nejc780
zažgan bat
Prispevkov: 79
Pridružen: Po Avg 01, 2016 5:50 pm
Kraj: Ribnica
Kontakt:

Re: Motoprodukt

Odgovor Napisal/-a nejc780 »

Sem pred kratkim naročil od njih na spletni strani, ki see popravlja iz dneva v dan. Cene so pač nekatere že v EUR ostale še v dinarjih. Mene ni motil sem si približno izračunal koliko pride. Roba je takšna kot ste že omenli. Nametal vse v košarico (pisalo je nek čez 5k € :P zarad dinarjev haha). Sem oddal naročilo in mu napisal pod opombe naj da račun v EUR. No dobim taprav račun, nakažem na TRR in dobim mail da pride roba čez 1 teden preko DPDja. ( in je, točno v 1 tednu od plačila ). Tako da zaenkrat pozitivne izkušnje :)
Nejc
Odgovori