Scooterkit

Vse kar vam pade na pamet
_luke_
vplinjač
Prispevkov: 392
Pridružen: Sr Maj 05, 2010 7:20 pm

Scooterkit

Odgovor Napisal/-a _luke_ »

Lepo pozdravljeni!

Zanima me če ma kdo kakšne izkušnje z SCOOTERKIT? Js sm pr temu modelu naroču sesalni ventil pa še par malenkosti...
Najprej čakaš dober teden (in ga umes še dvakrat pokličeš) da ti pošlje predračun oz položnico. Pol čakaš kao 10delovnih dni od plačila do prejema pošilke...zdej čakam že 30dni?

Zdej nevem kje se zadeva zatika...sej tudi prej se mi ni javu, razn če sm mel res srečo. Ampak zdej ga niti na telefon ne dobim več (seveda sm poskusu tudi iz drugih številk).

Zdej mene zanima al mam js tako srečo, al jo mamo vsi al je pa NATEG?
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Scooterkit

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

ma ni resen baje oz vsaj z nekaterimi, sej tudi klemna je zajeba* z airsal kitom
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
pristavc
glava cilindra
Prispevkov: 519
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 11:17 pm
Kraj: Črnuče

Re: Scooterkit

Odgovor Napisal/-a pristavc »

smejko1 napisal/-a:ma ni resen baje oz vsaj z nekaterimi, sej tudi klemna je zajeba* z airsal kitom
ne sploh naročvt iz skutr kita kr je model nategun,js sm par stvari pr njemu naroču,pa mi ni sploh poslou predračuna.
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Scooterkit

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Ni resn ja ... še če mu greš domu na vrate ne odpre zmeri ... oz odpre matka pa pravi da ga ni doma "kao". Pošlji mu sms povej da si naročil del ga že plačal in da te naj takoj pokliče sicer boš o tem obvestil policijo... zatež mu mal ...
pristavc
glava cilindra
Prispevkov: 519
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 11:17 pm
Kraj: Črnuče

Re: Scooterkit

Odgovor Napisal/-a pristavc »

aljo69 napisal/-a:Ni resn ja ... še če mu greš domu na vrate ne odpre zmeri ... oz odpre matka pa pravi da ga ni doma "kao". Pošlji mu sms povej da si naročil del ga že plačal in da te naj takoj pokliče sicer boš o tem obvestil policijo... zatež mu mal ...
ja valda,zagroz mu z murjo,kr on loh fajn najebe pol :D
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Scooterkit

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

on lepo policiji reče da se z tem neukvarja,več da je stran samo še ostala nekak si zmisli pa niste naredli nič :)
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Scooterkit

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

_luke_ napisal/-a:Lepo pozdravljeni!

Zanima me če ma kdo kakšne izkušnje z SCOOTERKIT? Js sm pr temu modelu naroču sesalni ventil pa še par malenkosti...
Najprej čakaš dober teden (in ga umes še dvakrat pokličeš) da ti pošlje predračun oz položnico. Pol čakaš kao 10delovnih dni od plačila do prejema pošilke...zdej čakam že 30dni?

Zdej nevem kje se zadeva zatika...sej tudi prej se mi ni javu, razn če sm mel res srečo. Ampak zdej ga niti na telefon ne dobim več (seveda sm poskusu tudi iz drugih številk).

Zdej mene zanima al mam js tako srečo, al jo mamo vsi al je pa NATEG?
redračun si že plačal?
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
gas_zajla
zariban cilinder
Prispevkov: 102
Pridružen: Po Maj 10, 2010 11:31 pm

Re: Scooterkit

Odgovor Napisal/-a gas_zajla »

škoda da ta tema ni bila aktivna pred tem. prejšnji ponedeljek sem naročil ene ročke preko njega... pa sem mu napisal 2 maila ga enkrat celo klical, šele zdaj v ponedeljek sem dobil predračun in ga plačal. po tistem sem ga enkrat klical in mu poslal 1 sms + 1 mail pa ni bilo odgovora. kako da se bo izgovoril? če mam predračun v roki in plačano položnico 14, 58€. pa ime in naziv njegove firme je na položnici ter vsi datumi. pri policiji se ne more izgovorit...
_luke_
vplinjač
Prispevkov: 392
Pridružen: Sr Maj 05, 2010 7:20 pm

Re: Scooterkit

Odgovor Napisal/-a _luke_ »

ERVIN napisal/-a:on lepo policiji reče da se z tem neukvarja,več da je stran samo še ostala nekak si zmisli pa niste naredli nič :)
Lepo te prosim...tako zgodbico loh ti svoji babici propoveduješ.

Dobil sem ga na telefon pred 5min...ubistvu me je on poklical. Razložu mi je da ker sem več stvari naročil in on NI še vsega dobil ni še nič poslal. Zmenla sma se pa da ju3 dobim to kar zaenkrat ima, ostalo kadar bo!

No pri meni je stvar drugačna...naročil sem za 60€. Če bo naredil kakor sva zmenjena, vam sporočim!

btw...scooterkit ima ševedno vse cenejše od konkurence, npr. sesalni ventil vforce3 stane pri konkurenci min. 56€. Pri njemu pa 43€...tko da vseeno 10€ ni malo
gas_zajla
zariban cilinder
Prispevkov: 102
Pridružen: Po Maj 10, 2010 11:31 pm

Re: Scooterkit

Odgovor Napisal/-a gas_zajla »

mene je tudi pravkar klical=) sej ne rečem ma kar poceni zadeve. upam samo da je zanesljiv ker prvič poslujem z njim
Odgovori