pomoč zvijanje cevi

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
Uporabniški avatar
koroman
predelana mašina
Prispevkov: 1875
Pridružen: Po Avg 31, 2009 10:44 pm
Kraj: zlatoličje - maribor

pomoč zvijanje cevi

Odgovor Napisal/-a koroman »

iščem nekoga ki lahko zvije cev zunanji fi 30 po žičnem modelu. če poznate kako firmo al pa delavnico mi tudi lahko date telefonsko naslov bilokaj... zaželjeno da iz okoli maribora. če pa kdo to dela doma pa se pripeljem tja dam za pivo ni problema
The science of tuning.

viewtopic.php?f=14&t=15145
hachot
auspuh lager
Prispevkov: 18
Pridružen: To Avg 25, 2009 4:06 pm

Re: pomoč zvijanje cevi

Odgovor Napisal/-a hachot »

koroman napisal/-a:iščem nekoga ki lahko zvije cev zunanji fi 30 po žičnem modelu. če poznate kako firmo al pa delavnico mi tudi lahko date telefonsko naslov bilokaj... zaželjeno da iz okoli maribora. če pa kdo to dela doma pa se pripeljem tja dam za pivo ni problema
mislm da je apnfreak (nism zihr če je prau ime), k je delal D5 projekt, dal akrapoviču delat...
Uporabniški avatar
trobrzinc
zobnik
Prispevkov: 212
Pridružen: Pe Feb 19, 2010 9:01 pm
Kraj: bled

Re: pomoč zvijanje cevi

Odgovor Napisal/-a trobrzinc »

drgač ma od braneta lipnika brt zvijanje cevi pomojm samo to je na kle pr ns na gorenjskem
Don't take any shit from other people. You have your own.
PVL
Mojster
Prispevkov: 643
Pridružen: To Sep 08, 2009 9:28 pm

Re: pomoč zvijanje cevi

Odgovor Napisal/-a PVL »

hachot napisal/-a:
koroman napisal/-a:iščem nekoga ki lahko zvije cev zunanji fi 30 po žičnem modelu. če poznate kako firmo al pa delavnico mi tudi lahko date telefonsko naslov bilokaj... zaželjeno da iz okoli maribora. če pa kdo to dela doma pa se pripeljem tja dam za pivo ni problema
mislm da je apnfreak (nism zihr če je prau ime), k je delal D5 projekt, dal akrapoviču delat...
Stari zmotu si se,on je dal delat na vrhniko enmu,je pa odlično zvil tiste cevi,imam na 2h izpuhih.
Odgovori