Izpuh za Tomos Avtomatik a3

Vse kar se tiče mopedov
Odgovori
Uporabniški avatar
Koral65
zariban cilinder
Prispevkov: 107
Pridružen: Če Jul 29, 2010 10:22 pm
Kraj: Tacen (Ljubljana)

Izpuh za Tomos Avtomatik a3

Odgovor Napisal/-a Koral65 »

LP
KUpuje nov izpuh za avtomatika in me zanima če je tale dober in vreden 60€
http://www.bolha.com/motorna-kolesa-del ... 1272245653 ??
In še če veste kje bi lahko dobil kakšnega novega lipnika za malo manj kot 62€ kolikor stane na cilindru? in pa katerega mi najbolje priporočate za nepredelanega tomos avtomatika a3 (letnik 1987). V mislih pa imam tudi da bi dal gor še malo večji prednji zobnik in me zanima če se bolje splača dat večji prednji zobnik ali manši zadnji?
LP
Jure
Žakl s.p.
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: Izpuh za Tomos Avtomatik a3

Odgovor Napisal/-a z@n »

Za navadno a3 mašino ker kol avspuh boš dau gor nimaš kej zgrešit, poznal se itak nebo velik edino na zvoku boš pridobiu..
Zobnikov pa js nebi menju ker je že tko švoh mašina...
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: Izpuh za Tomos Avtomatik a3

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

Koral65 napisal/-a:LP
KUpuje nov izpuh za avtomatika in me zanima če je tale dober in vreden 60€
http://www.bolha.com/motorna-kolesa-del ... 1272245653 ??
In še če veste kje bi lahko dobil kakšnega novega lipnika za malo manj kot 62€ kolikor stane na cilindru? in pa katerega mi najbolje priporočate za nepredelanega tomos avtomatika a3 (letnik 1987). V mislih pa imam tudi da bi dal gor še malo večji prednji zobnik in me zanima če se bolje splača dat večji prednji zobnik ali manši zadnji?
LP
Jure

če boš dal za ta auspuh 60 € si nor te auspuhe se v srbiji dobi za 10 € tko da ...kupi raje techno krula ali pa nekakšno powerco.
Uporabniški avatar
Koral65
zariban cilinder
Prispevkov: 107
Pridružen: Če Jul 29, 2010 10:22 pm
Kraj: Tacen (Ljubljana)

Re: Izpuh za Tomos Avtomatik a3

Odgovor Napisal/-a Koral65 »

ma ja sej sm hotu krula sam ga cilinder zdle nima na zalogi a kdo ve kok cajta traja da ga dobijo običajno?
LP
Žakl s.p.
Kavka.
kriva felna
Prispevkov: 54
Pridružen: To Okt 05, 2010 3:50 pm

Re: Izpuh za Tomos Avtomatik a3

Odgovor Napisal/-a Kavka. »

Koral65 napisal/-a:ma ja sej sm hotu krula sam ga cilinder zdle nima na zalogi a kdo ve kok cajta traja da ga dobijo običajno?
LP
Mam jst čist istiga kokr je na cilinder.si. Is tm naročenga. dam ti ga za 45€ poštnino plačam jst. Je rabln 14 dni. Nč opraskan nč poškodvan nč. Prodam ga zto k nerabm k sm novga dubu
Odgovori