piramida ??

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

piramida ??

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

dans sm razdro eno mašino, ka je kuplonga bla zanč, pa sm kuplongo zamejo, pa sm ugotoviu še eno stvar, in sicr problem je piramida, zobnik 3,4,5 prestave in tavelki zobnik majo ornk lufta, zaka to? od česa to pride? za 3-to, tist že razumem, ka je bl tko na kajli, sam ka pa 4 in 5 pa tavlki zobnik,, zarad česa je to nastalo?
:)
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: piramida ??

Odgovor Napisal/-a golnar »

lohka je že sfukan utor kajle na piramidni osi, sam to je bl mal verjetno. bl verjetno je da je komplet kajla že zmatrana. menjaj kajlo in to je to. nastali bi pa po xxxxxx kilometrih
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: piramida ??

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

golnar napisal/-a:lohka je že sfukan utor kajle na piramidni osi, sam to je bl mal verjetno. bl verjetno je da je komplet kajla že zmatrana. menjaj kajlo in to je to. nastali bi pa po xxxxxx kilometrih
ja kilometro je kr dost ( men se zdi da 3 al 4 generalke je že mela), ni douk ka sm jo js delo, pa je bla sam 3 ta mal "klimava", kajla še zgleda ok, bom pa še enkrat pogledo, zdej se že druga not vrti,... al bom pa sam novo kajlo naredo, pa utor mal popravo, pa bo mnda še za kej uporabno, ka to se tut kej pozna če je mašina mal tunana? mogoč zarad tega nrdilo to?
:)
Uporabniški avatar
nejc124
predelana mašina
Prispevkov: 1530
Pridružen: To Sep 01, 2009 2:17 pm
Kraj: Stična

Re: piramida ??

Odgovor Napisal/-a nejc124 »

ja zamenej komplet piramido če si že pri tem, te ne stane dost, sploh pa ne če jo maš doma...
Motociklizem = privilegij za izbrance.

Piješ merlot fukaš povsod,
piješ teran fukaš usak dan,
piješ CVIČK adijo tičk. ;D

http://www.youtube.com/watch?v=IqtT7ezvBKc


ce si sam pripravljas drva te dvakrat pogrejejo! ;)
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: piramida ??

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

nejc124 napisal/-a:ja zamenej komplet piramido če si že pri tem, te ne stane dost, sploh pa ne če jo maš doma...
doma jih mam dost u rezervi, sej sm že novo not dau, s te bom pa še kej probo nrdit( u smeti zihr ne gre) ka bi pol biu uzrok? velik km, pa še mal bl močna mašina?
:)
Uporabniški avatar
nejc124
predelana mašina
Prispevkov: 1530
Pridružen: To Sep 01, 2009 2:17 pm
Kraj: Stična

Re: piramida ??

Odgovor Napisal/-a nejc124 »

TOMOtoS napisal/-a:
nejc124 napisal/-a:ja zamenej komplet piramido če si že pri tem, te ne stane dost, sploh pa ne če jo maš doma...
doma jih mam dost u rezervi, sej sm že novo not dau, s te bom pa še kej probo nrdit( u smeti zihr ne gre) ka bi pol biu uzrok? velik km, pa še mal bl močna mašina?
ja pober zobnike dol pa boš vidu če je kajla odtrgana al pa zatrgana..zobnike lahko zihtr še spraviš :)
Motociklizem = privilegij za izbrance.

Piješ merlot fukaš povsod,
piješ teran fukaš usak dan,
piješ CVIČK adijo tičk. ;D

http://www.youtube.com/watch?v=IqtT7ezvBKc


ce si sam pripravljas drva te dvakrat pogrejejo! ;)
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: piramida ??

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

nejc124 napisal/-a:
TOMOtoS napisal/-a:
nejc124 napisal/-a:ja zamenej komplet piramido če si že pri tem, te ne stane dost, sploh pa ne če jo maš doma...
doma jih mam dost u rezervi, sej sm že novo not dau, s te bom pa še kej probo nrdit( u smeti zihr ne gre) ka bi pol biu uzrok? velik km, pa še mal bl močna mašina?
ja pober zobnike dol pa boš vidu če je kajla odtrgana al pa zatrgana..zobnike lahko zihtr še spraviš :)
hehe, sej so skor sami dol popada, prvo so šli mal tko da je blo med usakm mal lufta, pol sm pa po deski udaru, je pa komplet narazn use palo 3,4,5 in tavelki, zobniki so še ok, kajla je tut u enm kost, sam ma cela kajla u piramidi dost lufta, bom pol slike naložo,
:)
Uporabniški avatar
nejc124
predelana mašina
Prispevkov: 1530
Pridružen: To Sep 01, 2009 2:17 pm
Kraj: Stična

Re: piramida ??

Odgovor Napisal/-a nejc124 »

ah sej ni sile če maš dost piramid doma..samo fukneš novo not pa je, uno pa tut če bi stran vrgu :P
Motociklizem = privilegij za izbrance.

Piješ merlot fukaš povsod,
piješ teran fukaš usak dan,
piješ CVIČK adijo tičk. ;D

http://www.youtube.com/watch?v=IqtT7ezvBKc


ce si sam pripravljas drva te dvakrat pogrejejo! ;)
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: piramida ??

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

nejc124 napisal/-a:ah sej ni sile če maš dost piramid doma..samo fukneš novo not pa je, uno pa tut če bi stran vrgu :P
nene, bo še prou pršla, bom naredo mal širšo kajlo, pa ležišče kajle bom mal razširo, pa zobnike prirediu, pa tko da bo treta kuk se le da na kajli,....
:)
Odgovori