najljubši model avta

Vse kar se tiče avtomobilov in motorjev 125ccm+!
Odgovori
Uporabniški avatar
peropodgurc
auspuh
Prispevkov: 849
Pridružen: Po Jun 14, 2010 1:57 pm
Kraj: Novo mesto

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a peropodgurc »

alfa je kraljica odstavnih pasov ;)[/quote]

:lol:

Moj stric je mu alfo pa smo spus šraufal :roll:
TOMOS
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

moj sosed ma enga scoudota jtd, pa že cel tedn vžiga z klemami ker to pozimi NE DELA!

še sdi kresne na bum :lol:
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Uporabniški avatar
sales0
vplinjač
Prispevkov: 466
Pridružen: Če Maj 27, 2010 9:25 pm
Kraj: Prekmurje-Murski Petrovci
Kontakt:

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a sales0 »

Moj sosed je mel alfo 33 1.3 boxer brez blokade. Jaz nisem mogel verjet kak to gre, pa vrtelo se je v nenormalne obrate, pa še zvok samega motorja je bil brutalen.
Motor je bil predelan:
Polirana glava, odstranjena blokada vrtljajev, pa doma narejen inox izpušni kolektor, pa inox cev od kolektorja do zadnjega lonca, kateri je bil tudi doma delan.
Zvok grozen, moč pa neverjetna za ta šilček. Potem pa je razbil avto in je šel na odpad.



L.p!



Aleš!
Če si zadovoljen z mojimi storitvami povej naprej, če pa nisi zadovoljen pa povej meni.
EMAIL: team.ufo.performance@gmail.com
Uporabniški avatar
Roost.
vplinjač
Prispevkov: 252
Pridružen: Po Apr 25, 2011 1:55 pm
Kraj: CELJE-CENTER
Kontakt:

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a Roost. »

brrm napisal/-a:
Mehanik napisal/-a:medhotman: ODLIČNA izbira!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
alfa je kraljica odstavnih pasov ;)
To nikoli ne bo držalo, dokler avta ne probaš ne moreš govorit, imam že 2go alfo, tudi mati vozi alfo pa prodaja nove hyundaie, fotr ma že ta treto alfo, nikol od nas nobenih problemov, redno vzdržuješ in laufa kot urca, pri -20 kresne iz prve, če imaš pa slab aklumulator boš pa vsak dan vžigu na kleme neglede a j plus al pa minus, tak da s takimi komentarji se raj zadržte, pa si raj poglejte kaj res na odstavnih pasovih stoji najpogosteje !
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

alfa, fiat.
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a filius »

Roost. napisal/-a:
brrm napisal/-a:
Mehanik napisal/-a:medhotman: ODLIČNA izbira!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
alfa je kraljica odstavnih pasov ;)
To nikoli ne bo držalo, dokler avta ne probaš ne moreš govorit, imam že 2go alfo, tudi mati vozi alfo pa prodaja nove hyundaie, fotr ma že ta treto alfo, nikol od nas nobenih problemov, redno vzdržuješ in laufa kot urca, pri -20 kresne iz prve, če imaš pa slab aklumulator boš pa vsak dan vžigu na kleme neglede a j plus al pa minus, tak da s takimi komentarji se raj zadržte, pa si raj poglejte kaj res na odstavnih pasovih stoji najpogosteje !
Jah no tle je itak povno kreganja glede na to ker avto je bolši al pa slabši. Sam ti rečm da crkne ti itak lahk usak avto, odkar mam izpit sm vidu na odstavnem pasu : forda , alfo in enga VW

Bom pa tko reku, če gledamo udobje med vožno rečmo fiat grande puntota in VW golfa, ga golf zmaga, prav tako v porabi mašini, delovanji itd. O citroenu raje ne govorim, ker tm me dejansko vse boli ko se peljem, pa ti skor noga odpade ker ma tako trdo sklopko.

Najbl mi gre pa na kurac folk ko misle da drži boga za jajca ko ma nek avto, pa govori da nč ne crkuje, na koncu ga pa 1× tedensko šravfa v garaži naskrivaj da noben nebi vidu, mej jajca pa priznej in je to to.

Velikokrat pa mi pozabljamo da je avto namenjen da te pripelje od točke A do točke B z čimanj okvar in ponavadi najceneje. Kokr bi frend reku, ti si kupu avto in ti ga vozš, sj ni kupu avto tebe.
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
sales0
vplinjač
Prispevkov: 466
Pridružen: Če Maj 27, 2010 9:25 pm
Kraj: Prekmurje-Murski Petrovci
Kontakt:

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a sales0 »

Eto @filius, kolkokrat sem jaz mel že jajca in sem priznal, da me je moj predragi bmw silil v šraufanje, in spet povem, da moram zamenjat bosch pumpo, ker teče nafta z nje kot iz vrča, ampak se je pa že marsikateri ziher vprašal, zakaj neki se še un trga in jebe z tem bmw-jem...
Preprosto, avto vem v nulo vsaki šraufek in si ga čisto sam rihtam od a-ž, se pravi, na mehanikih ne zapravim denarja čisto nič.
Avto je udoben in se ceste drži do sedaj najbolje med vsemi avti katere sem imel... Pasat letnik 99 se lahko skrije v teh pogledih.
Avto ima za 98 letnik opreme več kot majo nekateri novi(tempomat,abs,asc,park tronic senzorje,samozatemnitveno vzvratno ogledalo,servo,nastavljiv volan po višini in globini,dvoconska avtomatska klima,gretje sedežev,ogrevana zunanja ogledala,webasto,harman kardon ozvočenje z original wooferjem,4x airbag, original xenon).
Poleg tega pa še na avtocesti pije 4,5L kombinirana pa je max 6L, in to je za avto težak 1,4t zelo malo, poleg tega pa ima ta mašina katero mam trenutno v avtu blizu 400.000 km prevoženih, pa je bilo -26 stopinj pred dvema tednoma pa je avto takoj vžgal, torej tisti pregovor o bmw-jevih večnih mašinah skoraj drži. Tu se pa zaj naj oglasijo tisti katerim mašina še vedno tako dobro služi pri tolikih kilometrih kot ma moja.
Aja pa na avtu so še homologirane 10j-17 odzadi in 8,5J-17 spredaj felne.
Avto imam čipan na 125hp in to so poglavitni razlogi, zakaj "še" vedno vstrajam pri avtu.
Še enega enakega z čisto navadno opremo pa mam doma za dele, tako, da kupujem samo filtre in olje pa vozim.



L.p!



Aleš!
Če si zadovoljen z mojimi storitvami povej naprej, če pa nisi zadovoljen pa povej meni.
EMAIL: team.ufo.performance@gmail.com
kumr
zobnik
Prispevkov: 182
Pridružen: Če Apr 29, 2010 12:21 pm

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a kumr »

honda civic type r ek9
honda civic type r ep3
meni osebno ubijalske mašine po videzu in vsem ostalem..ko bom velik jo bom meu ha :twisted: :twisted:
pristavc
glava cilindra
Prispevkov: 519
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 11:17 pm
Kraj: Črnuče

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a pristavc »

Nissan GT-R35 se pa oprostite ljubitelji nemcou poščije na use! :)
tuninq
batzajla
Prispevkov: 47
Pridružen: Pe Jul 27, 2012 11:02 am

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a tuninq »

Honda civic al pa accord type r 99
Odgovori