najljubši model avta

Vse kar se tiče avtomobilov in motorjev 125ccm+!
Odgovori
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

sales0 napisal/-a:... poleg tega pa ima ta mašina katero mam trenutno v avtu blizu 400.000 km prevoženih, pa je bilo -26 stopinj pred dvema tednoma pa je avto takoj vžgal, torej tisti pregovor o bmw-jevih večnih mašinah skoraj drži. Tu se pa zaj naj oglasijo tisti katerim mašina še vedno tako dobro služi pri tolikih kilometrih kot ma moja. ....
!
vem za 1x mercedes 220cdi (semizdi), avto ima 700.000km brez generalne, menjal je edino šobe ker jih je zjebal cviček. servisi so bolj po domače.

1.9 tdi AFN (variabilna turbina), 410k dela ko šus, prva turbina, isto brez večjih problemov (kšni senzorji). redni servisi.

1.9 tdi BXE, 460k, ta je imel probleme z vztrajnikom, požrte odmikače, in pa pri 380k je sodelovanje odpovedala turbina. olje se je menjalno redno, z filtri pa škrati :lol: (naftni filter je menjal 3x, trenutni je tudi že bolj proti koncu pušča ornk dimno zaveso, ampak dokler se dokončno ne zaštopa je baje še dobr :? :lol: )

so pa vsi zgoraj našteti avtomobili v uporabi za taxi, kar ima svoje prednosti in pa tudi slabosti.

Lp.
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Uporabniški avatar
Hondaq
zobnik
Prispevkov: 203
Pridružen: Pe Avg 10, 2012 9:56 pm

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a Hondaq »

Honda Legend
tomos12345
zobnik
Prispevkov: 229
Pridružen: Pe Mar 30, 2012 4:15 pm

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a tomos12345 »

Uporabniški avatar
kirezagar
glava cilindra
Prispevkov: 633
Pridružen: Ne Jun 20, 2010 1:42 pm
Kraj: Slakov rojstni kraj

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a kirezagar »

In kje je tle vaša Hondica? :D
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

spet en pametnjakovič ... tale audi je dobr samo zaradi odličnega 4x4 pogona ... honde so pa večino FWD tak da nemorte primerjat to ! sploh pa na terenu ...
Uporabniški avatar
Hondaq
zobnik
Prispevkov: 203
Pridružen: Pe Avg 10, 2012 9:56 pm

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a Hondaq »

aljo69 napisal/-a:spet en pametnjakovič ... tale audi je dobr samo zaradi odličnega 4x4 pogona ... honde so pa večino FWD tak da nemorte primerjat to ! sploh pa na terenu ...
evo +1
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a macula »

Pri tem audiju ni samo odličen 4x4 pogon. To ima moči da ti jajca odšramfa. Če je že to nalimal, bi potem morali primerjati avte v nekem rally smislu, GHD ali na grand prixu, kar je neka honda daleč zadaj. Civilni z nekimi od 100 do 400KM s tem nimajo veze nič.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

torej da naštejem :

najljubša znamka : porsche (vsi modeli) izstopa mi 9ff 1200 hp 1100 Nm navora (twin-trubo)
audiji tudi usi...
ter vw golf 5,6,7 in transporter oz multivan

seveda sem velik fan nemških avtomobilov .. za prvi avto pa tuji računam (cca. še 7 mescov ) kšen letnik okoli 2010 golf 6, ali s3 audi (radodaren atek) predvsem pa 2,0 tdi :)
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a tomosak »

zanek46 napisal/-a:torej da naštejem :

najljubša znamka : porsche (vsi modeli) izstopa mi 9ff 1200 hp 1100 Nm navora (twin-trubo)
audiji tudi usi...
ter vw golf 5,6,7 in transporter oz multivan

seveda sem velik fan nemških avtomobilov .. za prvi avto pa tuji računam (cca. še 7 mescov ) kšen letnik okoli 2010 golf 6, ali s3 audi (radodaren atek) predvsem pa 2,0 tdi :)
za prvi avto po mojem mnenju nista našteta avta, premočno za začetk kj hmal ga na streho dobiš.. za prvi avto se kup neki kar ni nwm kko škoda in nima velike vrednosti..
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: najljubši model avta

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

tomosak napisal/-a:
zanek46 napisal/-a:torej da naštejem :

najljubša znamka : porsche (vsi modeli) izstopa mi 9ff 1200 hp 1100 Nm navora (twin-trubo)
audiji tudi usi...
ter vw golf 5,6,7 in transporter oz multivan

seveda sem velik fan nemških avtomobilov .. za prvi avto pa tuji računam (cca. še 7 mescov ) kšen letnik okoli 2010 golf 6, ali s3 audi (radodaren atek) predvsem pa 2,0 tdi :)
za prvi avto po mojem mnenju nista našteta avta, premočno za začetk kj hmal ga na streho dobiš.. za prvi avto se kup neki kar ni nwm kko škoda in nima velike vrednosti..
to tudi sam vem.. vendar bom reko takole.. kaj mi bo dvijanje če lahko vlačim vsaki tedn drugo punco :P hehe sej meni se gre zato da bi bil šminka :P hehe ne zato da bi dvijal :)
Odgovori