Tomos sprint :D

Predstavite nam svoj projekt
ervin99

Re: tomos sprint :D

Odgovor Napisal/-a ervin99 »

2novi slikci ni nevem kaj čist ker ni blo cajta za pucanje

Slika

Slika
energyshoot
batzajla
Prispevkov: 34
Pridružen: So Sep 05, 2009 6:40 pm

Re: tomos sprint :D

Odgovor Napisal/-a energyshoot »

:):) toti frčo ne xD ja stari bo treba poštrihat :) pa to čimprej :D
ervin99

Re: tomos sprint :D

Odgovor Napisal/-a ervin99 »

bo prišlo to vse ko bo cajt za to :)
butko
zobnik
Prispevkov: 166
Pridružen: Če Avg 27, 2009 1:58 pm
Kraj: Vrhnika

Re: tomos sprint :D

Odgovor Napisal/-a butko »

Lepo lepo, za poceni si ga dobu:) jst sm pa dobu frčaka z a35 mašino, lipnikom ter bt belanco za tak gnar kt ti hehe :) velik sreče pri projektu ;)
Nije zdravo biti bolestan :)
ervin99

Re: tomos sprint :D

Odgovor Napisal/-a ervin99 »

no malo updajta danes sem dobi drugo zadnjo nihajko ker moja je tak uničena da niti španerja od ketne nemore vredi zategnit,pa dobil sem še sprednji boben ker si mislim disk naredit pa bom vrtal v boben pa nebi rad svojega uničo :) če ve kdo kak bi lahko spredaj disk naredil naj napiše: jaz si zamišljam tak : me pa zanima kam naj dam disk? na drugo stran tam kjer ni nič na bobnu al kam :roll:
Slika
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: tomos sprint :D

Odgovor Napisal/-a buhti »

Boben bi potem mogu zašvasat na feltno, če bi hotu dat na boben disc... nwm... Sej negleda nevem kok zafukan to nardit, samo še usen, je pa treba kvalitetno nardit, sej le to so bremze jebote!
Slika
ervin99

Re: tomos sprint :D

Odgovor Napisal/-a ervin99 »

pa dobro saj še mam zadnjo :D sprednja bi bla bol za okras bomo vidli ne kako bo z diskom
Uporabniški avatar
aLjo
vplinjač
Prispevkov: 345
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:13 pm
Kraj: Kamnik

Re: tomos sprint :D

Odgovor Napisal/-a aLjo »

buhti napisal/-a:Boben bi potem mogu zašvasat na feltno, če bi hotu dat na boben disc... nwm... Sej negleda nevem kok zafukan to nardit, samo še usen, je pa treba kvalitetno nardit, sej le to so bremze jebote!
Jz bom tko naredu čez zimo, bom vidu če bo uredu bremzal:
uzamš dol pakno pa spucaš feltno tm od znotri..daš ene par štangc notr kjer je bla perj pakna...ulijš notr epoxi smolo (al kaj že je)...počakaš da se posuši..zravnaš to strdino zdj, da nebo disk opletu...narediš lukne pa navoje, ampak u piko natačno da nebi poletu disk.. to je to...
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: tomos sprint :D

Odgovor Napisal/-a z@n »

ervin99 napisal/-a:pa dobro saj še mam zadnjo :D sprednja bi bla bol za okras bomo vidli ne kako bo z diskom
Pr frčkih sploh nafrizeranih ti zadna nič ne pomaga ker ma čist mejhne pakne komi da kej bremzajo, frčki so za po mestu narjeni
:) šterke pa za po božjih routah :D
ervin99

Re: tomos sprint :D

Odgovor Napisal/-a ervin99 »

moj bo čisto orginal razn avspuha tak da se za zadnjo bremzo nesekiram :)
Zaklenjeno