ROG Pony express

Predstavite nam svoj moped
Odgovori
Uporabniški avatar
KamiKaza
auspuh
Prispevkov: 856
Pridružen: Sr Okt 26, 2016 7:57 pm
Kraj: Radovljica

Re: ROG Pony express

Odgovor Napisal/-a KamiKaza »

:lol: kubase se že dimijo
IMG_20180405_204247.jpg
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: ROG Pony express

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

malo jih plesn daje ...
Uporabniški avatar
KamiKaza
auspuh
Prispevkov: 856
Pridružen: Sr Okt 26, 2016 7:57 pm
Kraj: Radovljica

Re: ROG Pony express

Odgovor Napisal/-a KamiKaza »

aljo69 napisal/-a: Pe Apr 06, 2018 2:51 pm malo jih plesn daje ...
žlahtna :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
KamiKaza
auspuh
Prispevkov: 856
Pridružen: Sr Okt 26, 2016 7:57 pm
Kraj: Radovljica

Re: ROG Pony express

Odgovor Napisal/-a KamiKaza »

Še zadnji kos popeskan; se je pa videla zanimiva zgodovina barvanja :lol:
Metalik oranžen je bil originalen, čez to metalik rdeč, poj pa en siv šprickit pa nato metalik zelen (zgleda da ga je v tej fazi že močno rja glodala, k je bil s fleksarco pobrušen, pa še je ostalo precej točkaste korozije). Čez to zeleno je pa en letu kr s črnmu sprejam iz Merkurja :lol:
IMG_20180407_120007.jpg
sem še malce pobrusil, pa nekaj varilnih bunkic odbil, pa par ostrih robov zagladil in dal v temeljno in šprickit, drug teden pa naj bi padla že barva.
IMG_20180407_150925.jpg
Uporabniški avatar
KamiKaza
auspuh
Prispevkov: 856
Pridružen: Sr Okt 26, 2016 7:57 pm
Kraj: Radovljica

Re: ROG Pony express

Odgovor Napisal/-a KamiKaza »

Je pa zanimivo tole z vilicami, sem bil pri emem tipu, ki jih ima polno, pa tudi ene niso enake mojim, vse so krajše z daljšimi fedri, moje pa nakrivljene...
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5226
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: ROG Pony express

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

Je bil pa dobro zaščiten pred rjo s tolkimi plastmi barve :D
Uporabniški avatar
KamiKaza
auspuh
Prispevkov: 856
Pridružen: Sr Okt 26, 2016 7:57 pm
Kraj: Radovljica

Re: ROG Pony express

Odgovor Napisal/-a KamiKaza »

Hja, tam, kjer so noge drzale po plehih in okviru, je bil zgleda kar dolgo prepuščen milosti in nemilosti mame narave, saj je bil zgornji del okvirja pobarvan sam z zeleno in črno, pa rja se je na parih mestih zažrla kar globoko v kovino, še dobro, da je bil sedaj v planu peskarski program, tako da smo rjo že v kali zatrli (no, upam vsaj).
Uporabniški avatar
KamiKaza
auspuh
Prispevkov: 856
Pridružen: Sr Okt 26, 2016 7:57 pm
Kraj: Radovljica

Re: ROG Pony express

Odgovor Napisal/-a KamiKaza »

No, dons je bil dan, part 1, nisem mogu da ne bi... Kupil tri piksne metalik zelene in eno 2K prozornega laka in pihnil okvir in kar pač mora bit izbrane barve. Z barvami, namešanimi in zaprešanimi v spreje je kar zabavno barvat, saj tista boga šoba na spreju ni lih pojem preciznosti in zna, sploh pri kakih kovinskih barvah, biti problem z enakomernim nanosom delce, ampak se da, morda porabiš malo več barve, pa precej je treba pazit da zadeva ne steče. Pa smo vseeno preživeli :lol:
...kar nekaj robe za en bogi okvirček pihnt...
...kar nekaj robe za en bogi okvirček pihnt...
zraven sem dobil tudi mešalni list, tko da če je komu barva všeč, si jo lahko da namešat...
Barva Pony express zelena.pdf
(692.72 KiB) Prenešeno 73 krat
Uporabniški avatar
KamiKaza
auspuh
Prispevkov: 856
Pridružen: Sr Okt 26, 2016 7:57 pm
Kraj: Radovljica

Re: ROG Pony express

Odgovor Napisal/-a KamiKaza »

Danes dopoldne je bil še prav posebno primeren dan za barvanje, toplo, (še) nobenih insektov in najbolj fino- nabenega vetra. Ok, to velja za nas kvazi ličarje, k farbamo s spreji in zunaj :lol: . Ja, sem kar malo zašvicov k je bilo treba pobarvat okol vsh vogalov, zaprtih kotov, pa od šobe kaplja, no je vseeno izpadlo (skoraj) profi.
...baza...
...baza...
Splaniral pa tako da sem porabil vse tri piksne do zadnje kaplje, pa okvir, če bi bil analen, bi pihnil s šprickitom vsaj še dvakrat (z vmesnimi brušenji), če bi hotel popolno gladkost (saj se še spomnimo fleksarce, pa točkovne korozije) ampak tudi tako je verjetno pihnjen precej bolje kot je bil katerikoli v proizvodnji :roll:
IMG_20180409_124412.jpg
IMG_20180409_130953.jpg
...zej pa spet par dni sam gledat...
...zej pa spet par dni sam gledat...
IMG_20180409_193451.jpg
Uporabniški avatar
tomostuner
auspuh
Prispevkov: 799
Pridružen: To Okt 21, 2014 7:18 pm

Re: ROG Pony express

Odgovor Napisal/-a tomostuner »

je res ratalo lepo pa spraypaint :) kje pa si dal mesat barve v sprej pa priblozno kok bi jih porabu za 14m okvir z rezervarjem pa blatnikoma? pa cenega spreja?
tomos 4 life
Odgovori