APN problem

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
gas_zajla
zariban cilinder
Prispevkov: 102
Pridružen: Po Maj 10, 2010 11:31 pm

APN problem

Odgovor Napisal/-a gas_zajla »

No pa da še jaz opišem moj problem. Mam APN 6, ki je delal nekaj časa odlično, nato pa je sredi lepega začel zafrkavati, in sicer že pri vžigu se pojavi problem. Na kurbl vžge redkokdaj (razn kadar je topel), na potisk vžge brez problema. Zelo dolgo rabi da dobi ture. V leru jih dobi, ko je pa v prestavi pa ima težave. Štrom in ferg je bil štelan že neštetokrat ampak brez uspeha. Naj povem še da mam binga 12ko in original dizo 64. Štelal sem že tudi luft, filter, vse. Se komu sanja kaj bi lahko blo narobe? sem kaj spregledal??
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: APN problem

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

koliko imaš bat?
gas_zajla
zariban cilinder
Prispevkov: 102
Pridružen: Po Maj 10, 2010 11:31 pm

Re: APN problem

Odgovor Napisal/-a gas_zajla »

39L
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: APN problem

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

gas_zajla napisal/-a:39L
dizo daj večjo not to je prvo kot prvo .. pol pa boš videl.
gas_zajla
zariban cilinder
Prispevkov: 102
Pridružen: Po Maj 10, 2010 11:31 pm

Re: APN problem

Odgovor Napisal/-a gas_zajla »

večjo dizo? če je na istem fergu delal z 42 batom brez problemov... ni mi jasno kak večja diza...
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: APN problem

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

gas_zajla napisal/-a:večjo dizo? če je na istem fergu delal z 42 batom brez problemov... ni mi jasno kak večja diza...

lej moj kolega je meu 40 bat pa z navadno dizo ni šlo ... ferg si spucau ?
gas_zajla
zariban cilinder
Prispevkov: 102
Pridružen: Po Maj 10, 2010 11:31 pm

Re: APN problem

Odgovor Napisal/-a gas_zajla »

normalno. skrbi me mogoče luft. ma kiri kako idejo kak filter naštelat da bo okej delal... kr toti orginalni filter ko pride not v štel je en drek se mi zdi... aja pa mimogrede... ve keri kje se dobijo dize za binga?
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: APN problem

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

gas_zajla napisal/-a:normalno. skrbi me mogoče luft. ma kiri kako idejo kak filter naštelat da bo okej delal... kr toti orginalni filter ko pride not v štel je en drek se mi zdi... aja pa mimogrede... ve keri kje se dobijo dize za binga?
če se ne motim na bingi 12 nemoreš lufta naštelat samo to nebi smel biti problem menjal sem že 10 bingov pa mi pri nobenem ni bilo štelati lufta .. kaj pa tisti šrauf ko je na podnu fergazerja si pogledal?
gas_zajla
zariban cilinder
Prispevkov: 102
Pridružen: Po Maj 10, 2010 11:31 pm

Re: APN problem

Odgovor Napisal/-a gas_zajla »

ja vem kerega misliš tistega velikega ko je pod njim še ena diza al kak ne? kaj pa bi naj blo z njim?
gas_zajla
zariban cilinder
Prispevkov: 102
Pridružen: Po Maj 10, 2010 11:31 pm

Re: APN problem

Odgovor Napisal/-a gas_zajla »

sem preštelal celi ferg vse kaj je možno pa ni boljše. zanima me če je možno da se to dogaja ker mam bat kontra obrnjen v cilindru. mam sukokija pa grejo stičišča obročkov preko kanalov pa me zanima če je to možno? da ga obrnem pa pač tvegam da mi batnega prime. al je lahko kaki problem še v štromu. nimam nekih idej več... če kdo ve:)
Odgovori