Avtomatik problem

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Avtomatik problem

Odgovor Napisal/-a filius »

green_ripper napisal/-a:jah si pa mel nov bat,ko pa menjaš bat moreš pa usaj 10 km nrdit da začne motor normalno vlečt usaj tko sm js prebrav v starih revijah
Ah dej dej... Pejt na tomosa, na testno mizo... Nov neutečen motor terajo na polno... Sam nobenga motorja nisem utekal več kot caa. 10 km še tega ne , ampak res nobenga. Ker ne zdržim ker gre prepočasi. Pa še vsak mi je delal kokr je treba, ni zaribal ne nič. Je pa res da, motor z novim batom lavfam caa 1h na štantgasu... Ter mešanica vedno in povsod 4% ob novem batu pa 5%...
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: Avtomatik problem

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

filius napisal/-a:
green_ripper napisal/-a:jah si pa mel nov bat,ko pa menjaš bat moreš pa usaj 10 km nrdit da začne motor normalno vlečt usaj tko sm js prebrav v starih revijah
Ah dej dej... Pejt na tomosa, na testno mizo... Nov neutečen motor terajo na polno... Sam nobenga motorja nisem utekal več kot caa. 10 km še tega ne , ampak res nobenga. Ker ne zdržim ker gre prepočasi. Pa še vsak mi je delal kokr je treba, ni zaribal ne nič. Je pa res da, motor z novim batom lavfam caa 1h na štantgasu... Ter mešanica vedno in povsod 4% ob novem batu pa 5%...
pri meni je isto nobenega še nism utekauvau 10 km ..pa vsi grejo tako kot morejo :)
Uporabniški avatar
tomos majster
vplinjač
Prispevkov: 358
Pridružen: So Apr 03, 2010 9:02 pm
Kraj: tm k ni muh

Re: Avtomatik problem

Odgovor Napisal/-a tomos majster »

Kaskader173 napisal/-a:sm ga ulaufu sam a je blo treba ker itak nism meu novih batnih ubrockov



poglej če menjaš tesnila,bat.... se ponavadi menjajo tudi obročki in se po potrebi tudi hona cilinder ;) če imaš pa kaj rajs v cilindru daj pa najprej honat cilinder ker je to potem vzrok
Odgovori