Cross

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Kaskader173
batzajla
Prispevkov: 26
Pridružen: To Avg 03, 2010 10:14 pm

Cross

Odgovor Napisal/-a Kaskader173 »

zdravo razmišlam da bi su kupu nou motor (krosko) in me zanima kaj je bol da bi kupil novega kitajca za cca. 1000€ ali 10-9 let staro original krosko (Honda, Yamaha, Suzuki...za 1000€). in me zanima vase mnenje ,ker folk govori da kitajci niso dobri po kvaliteti ker jaz bi se pa rd vozil po gozdu po routah :mrgreen: zato bi meu rad mal nol kvaliteto.
Majstr za RAZSFUK!
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Cross

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Kaskader173 napisal/-a:zdravo razmišlam da bi su kupu nou motor (krosko) in me zanima kaj je bol da bi kupil novega kitajca za cca. 1000€ ali 10-9 let staro original krosko (Honda, Yamaha, Suzuki...za 1000€). in me zanima vase mnenje ,ker folk govori da kitajci niso dobri po kvaliteti ker jaz bi se pa rd vozil po gozdu po routah :mrgreen: zato bi meu rad mal nol kvaliteto.
kulk si pa kej str ti ? ker če kupiš eno staro yamaho xt 350 (enduro) boš najbolš naredu.. .sam če si dost vlek za njo ... ker je 4t ima poceni vzdrževanje in kvari se ne ker je to trpežno !
Uporabniški avatar
nejc124
predelana mašina
Prispevkov: 1530
Pridružen: To Sep 01, 2009 2:17 pm
Kraj: Stična

Re: Cross

Odgovor Napisal/-a nejc124 »

kitajca ti ne priporočam..kup si eno original firmo.tut jest ti priporočam nekaj takega kot aljo.ne kros ampak enduro!
Motociklizem = privilegij za izbrance.

Piješ merlot fukaš povsod,
piješ teran fukaš usak dan,
piješ CVIČK adijo tičk. ;D

http://www.youtube.com/watch?v=IqtT7ezvBKc


ce si sam pripravljas drva te dvakrat pogrejejo! ;)
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: Cross

Odgovor Napisal/-a dolinar »

nejc124 napisal/-a:kitajca ti ne priporočam..kup si eno original firmo.tut jest ti priporočam nekaj takega kot aljo.ne kros ampak enduro!
ja lohka kupiš kitajca sam vrjem, da ti bo prej al slej začeu zajbavat. moj sošolc ga je kupu pre 1 letom, pa se je vozu po routah, dons mu pa nčveč ne dela.. tko da kup nekej originalnega
Janim8 počivaj v miru.
Kaskader173
batzajla
Prispevkov: 26
Pridružen: To Avg 03, 2010 10:14 pm

Re: Cross

Odgovor Napisal/-a Kaskader173 »

aljo69 napisal/-a:
Kaskader173 napisal/-a:zdravo razmišlam da bi su kupu nou motor (krosko) in me zanima kaj je bol da bi kupil novega kitajca za cca. 1000€ ali 10-9 let staro original krosko (Honda, Yamaha, Suzuki...za 1000€). in me zanima vase mnenje ,ker folk govori da kitajci niso dobri po kvaliteti ker jaz bi se pa rd vozil po gozdu po routah :mrgreen: zato bi meu rad mal nol kvaliteto.
kulk si pa kej str ti ? ker če kupiš eno staro yamaho xt 350 (enduro) boš najbolš naredu.. .sam če si dost vlek za njo ... ker je 4t ima poceni vzdrževanje in kvari se ne ker je to trpežno !
str sm 17, nebi enduro ker nimam izpita , raj bi cross ker se po cesti itak nebi vozil.
Majstr za RAZSFUK!
Uporabniški avatar
nejc124
predelana mašina
Prispevkov: 1530
Pridružen: To Sep 01, 2009 2:17 pm
Kraj: Stična

Re: Cross

Odgovor Napisal/-a nejc124 »

Kaskader173 napisal/-a:
aljo69 napisal/-a:
Kaskader173 napisal/-a:zdravo razmišlam da bi su kupu nou motor (krosko) in me zanima kaj je bol da bi kupil novega kitajca za cca. 1000€ ali 10-9 let staro original krosko (Honda, Yamaha, Suzuki...za 1000€). in me zanima vase mnenje ,ker folk govori da kitajci niso dobri po kvaliteti ker jaz bi se pa rd vozil po gozdu po routah :mrgreen: zato bi meu rad mal nol kvaliteto.
kulk si pa kej str ti ? ker če kupiš eno staro yamaho xt 350 (enduro) boš najbolš naredu.. .sam če si dost vlek za njo ... ker je 4t ima poceni vzdrževanje in kvari se ne ker je to trpežno !
str sm 17, nebi enduro ker nimam izpita , raj bi cross ker se po cesti itak nebi vozil.
pa sej je vseen, sej jest tut nimam izpita pa še marsikdo ne, pa nimaš kej..krosa ne bo nič bolj, samo kar bo bo večji strošek..ker je vse skupaj bolj navit pa se pol skus fukaš s tem..
enga endurca 125 - 250 maš čist zadost za zdele, če gledam težo tm nek 70-85 kg :D
Motociklizem = privilegij za izbrance.

Piješ merlot fukaš povsod,
piješ teran fukaš usak dan,
piješ CVIČK adijo tičk. ;D

http://www.youtube.com/watch?v=IqtT7ezvBKc


ce si sam pripravljas drva te dvakrat pogrejejo! ;)
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Cross

Odgovor Napisal/-a filius »

Kupi neko starejšo enduro. Maš luči pije manj, lavfa dalj časa... Mnogi se ne zavedate kakšen strošek so cross motorji, sploh 2T. Stvar pije, kurit moraš kvalitetno olje da ne zariba, menjat bat na 30 ur, zobnike, ketno gume.... Če se misliš malce bolj konkretno vozit z njim boš lahko zmetal tudi 500€ na leto oz še več... Malo premisli...
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
nejc124
predelana mašina
Prispevkov: 1530
Pridružen: To Sep 01, 2009 2:17 pm
Kraj: Stična

Re: Cross

Odgovor Napisal/-a nejc124 »

filius napisal/-a:Kupi neko starejšo enduro. Maš luči pije manj, lavfa dalj časa... Mnogi se ne zavedate kakšen strošek so cross motorji, sploh 2T. Stvar pije, kurit moraš kvalitetno olje da ne zariba, menjat bat na 30 ur, zobnike, ketno gume.... Če se misliš malce bolj konkretno vozit z njim boš lahko zmetal tudi 500€ na leto oz še več... Malo premisli...
500€ na leto je še mal!!!
Motociklizem = privilegij za izbrance.

Piješ merlot fukaš povsod,
piješ teran fukaš usak dan,
piješ CVIČK adijo tičk. ;D

http://www.youtube.com/watch?v=IqtT7ezvBKc


ce si sam pripravljas drva te dvakrat pogrejejo! ;)
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Cross

Odgovor Napisal/-a filius »

nejc124 napisal/-a:
filius napisal/-a:Kupi neko starejšo enduro. Maš luči pije manj, lavfa dalj časa... Mnogi se ne zavedate kakšen strošek so cross motorji, sploh 2T. Stvar pije, kurit moraš kvalitetno olje da ne zariba, menjat bat na 30 ur, zobnike, ketno gume.... Če se misliš malce bolj konkretno vozit z njim boš lahko zmetal tudi 500€ na leto oz še več... Malo premisli...
500€ na leto je še mal!!!
sj zto pa "oz. še več "
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Odgovori