Flexer 2010, blokade

Predelave pogonske sile mopeda
Odgovori
AsdAsd
zobnik
Prispevkov: 174
Pridružen: Ne Jun 05, 2016 11:09 am

Re: Flexer 2010, blokade

Odgovor Napisal/-a AsdAsd »

https://youtu.be/c2P78BWQelY
Sem se posnel zdaj zvok med voznjo :) sevedno ne tisim ful gasa..
propero1
vplinjač
Prispevkov: 282
Pridružen: Sr Jul 15, 2015 9:23 am
Kraj: Gornja Radgona

Re: Flexer 2010, blokade

Odgovor Napisal/-a propero1 »

Ej da ti povem, to našem automatiko tudi dela, ampak šele ko gre v visoke obrate.
-lejga..., auspuh ti spušča
•kaj?
-..., auspuh ti spušča
•kaj?
-AUSPUH TI SPUŠČA
•Lejga, nič te ne čujem, ker mi auspuh spušča.
AsdAsd
zobnik
Prispevkov: 174
Pridružen: Ne Jun 05, 2016 11:09 am

Re: Flexer 2010, blokade

Odgovor Napisal/-a AsdAsd »

propero1 napisal/-a:Ej da ti povem, to našem automatiko tudi dela, ampak šele ko gre v visoke obrate.
Aja, zdaj mi neostane druga ko pa da furam pa upam da zgine zvok pocasi, kakih 40km sem ze naredo..
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Flexer 2010, blokade

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

AsdAsd napisal/-a:
propero1 napisal/-a:Ej da ti povem, to našem automatiko tudi dela, ampak šele ko gre v visoke obrate.
Aja, zdaj mi neostane druga ko pa da furam pa upam da zgine zvok pocasi, kakih 40km sem ze naredo..
kar daj mu že gasa :) za kake 15sec pa pol spet malo zmanjšaš pa spet pa zmanjšaš :) kake 10km še narediš tako potem pa lahko že polni gas :)
AsdAsd
zobnik
Prispevkov: 174
Pridružen: Ne Jun 05, 2016 11:09 am

Re: Flexer 2010, blokade

Odgovor Napisal/-a AsdAsd »

80km naretih, ruzi se kr tak saml zdaj vcasih v stantgasu cvili, vcasih bol cingla vcasih majn, moped pa se vedno gre isto. Bi blo krivo to da pod cilindrom ni prave dihtunge ampak je samo iz tube pa je prevlka kompresija tak kot je blo v prejsnih postih predlagano?
propero1
vplinjač
Prispevkov: 282
Pridružen: Sr Jul 15, 2015 9:23 am
Kraj: Gornja Radgona

Re: Flexer 2010, blokade

Odgovor Napisal/-a propero1 »

AsdAsd napisal/-a:80km naretih, ruzi se kr tak saml zdaj vcasih v stantgasu cvili, vcasih bol cingla vcasih majn, moped pa se vedno gre isto. Bi blo krivo to da pod cilindrom ni prave dihtunge ampak je samo iz tube pa je prevlka kompresija tak kot je blo v prejsnih postih predlagano?
Kolega ima enga flexerja, zdaj nevem kater letnik, vglavnem nima dihtunge med glavo in cilindrom. Poskusi dati dihtugo med glavo in cilinder, ker kolko vidim maš automatik cilinder.
-lejga..., auspuh ti spušča
•kaj?
-..., auspuh ti spušča
•kaj?
-AUSPUH TI SPUŠČA
•Lejga, nič te ne čujem, ker mi auspuh spušča.
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Flexer 2010, blokade

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

propero1 napisal/-a:
AsdAsd napisal/-a:80km naretih, ruzi se kr tak saml zdaj vcasih v stantgasu cvili, vcasih bol cingla vcasih majn, moped pa se vedno gre isto. Bi blo krivo to da pod cilindrom ni prave dihtunge ampak je samo iz tube pa je prevlka kompresija tak kot je blo v prejsnih postih predlagano?
Kolega ima enga flexerja, zdaj nevem kater letnik, vglavnem nima dihtunge med glavo in cilindrom. Poskusi dati dihtugo med glavo in cilinder, ker kolko vidim maš automatik cilinder.
ma ni prevlke kompresije sploh z to glavo ... tolk bo odpiru pa zapiru mašino da bo ja sfuku vse stojne palce po nepotrebnem ... vozi pa mir ... dihtunga med glavo pa cilindrom ni potrebna če sta kapa in cilinder ravna ... če nebi bla ravna niti nebi motor laufo in šou kot je treba ...
AsdAsd
zobnik
Prispevkov: 174
Pridružen: Ne Jun 05, 2016 11:09 am

Re: Flexer 2010, blokade

Odgovor Napisal/-a AsdAsd »

aljo69 napisal/-a:
propero1 napisal/-a:
AsdAsd napisal/-a:80km naretih, ruzi se kr tak saml zdaj vcasih v stantgasu cvili, vcasih bol cingla vcasih majn, moped pa se vedno gre isto. Bi blo krivo to da pod cilindrom ni prave dihtunge ampak je samo iz tube pa je prevlka kompresija tak kot je blo v prejsnih postih predlagano?
Kolega ima enga flexerja, zdaj nevem kater letnik, vglavnem nima dihtunge med glavo in cilindrom. Poskusi dati dihtugo med glavo in cilinder, ker kolko vidim maš automatik cilinder.
ma ni prevlke kompresije sploh z to glavo ... tolk bo odpiru pa zapiru mašino da bo ja sfuku vse stojne palce po nepotrebnem ... vozi pa mir ... dihtunga med glavo pa cilindrom ni potrebna če sta kapa in cilinder ravna ... če nebi bla ravna niti nebi motor laufo in šou kot je treba ...
Nebom vec dokler nebo slo kaj narobe, niti se mi neda vec tega gor pa dol devat...glede na to da zdaj na dolocenih obratih zginja cinglanje bo mogoce zginlo cist:) zdaj se samo nastavim fergazer pa je to to
bizzy
auspuh lager
Prispevkov: 15
Pridružen: Ne Maj 01, 2016 4:23 pm

Re: Flexer 2010, blokade

Odgovor Napisal/-a bizzy »

propero1 napisal/-a:kaj enim vse uspe, z flexom nad cilinder :shock:
raje sploh nekaži tvojega "izuma"
no, pa da ti ne pokažem mojega izuma :D zaenkrat so vsi deli še nepredelani. končna je okol 65 (merjeno s kolesarskim števcem), po klancih pa tut vleče nenormalno.
Priponke
20160821_123708[1].jpg
20160815_132615[1].jpg
propero1
vplinjač
Prispevkov: 282
Pridružen: Sr Jul 15, 2015 9:23 am
Kraj: Gornja Radgona

Re: Flexer 2010, blokade

Odgovor Napisal/-a propero1 »

bizzy napisal/-a:
propero1 napisal/-a:kaj enim vse uspe, z flexom nad cilinder :shock:
raje sploh nekaži tvojega "izuma"
no, pa da ti ne pokažem mojega izuma :D zaenkrat so vsi deli še nepredelani. končna je okol 65 (merjeno s kolesarskim števcem), po klancih pa tut vleče nenormalno.
Zdaj nevem kaj si mi hotu pokazat. Amapak sigurno originalen flexer ne bo šel 65km/h
-lejga..., auspuh ti spušča
•kaj?
-..., auspuh ti spušča
•kaj?
-AUSPUH TI SPUŠČA
•Lejga, nič te ne čujem, ker mi auspuh spušča.
Odgovori