Tomos dirkalnik 75ccm

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

lojze-si napisal/-a:Če prav vidim imaš hladilnik narobe obrnjen, pa tudi ekspanzija ni potrebna, na D6 je še nisem videl.
lp
Kako bi pa naj bil prav obrnjen namrec tako kot je zdaj je tamala cevka zgoraj za zrak? Vem da jih d6ke nimajo ampak drugace nevem kako naj nalijem vodo v vladilnik. Nisem se pa nasel primernega hladilnika ki bi imel cep navrhu
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

Danes sem dobil uplinjac ampak not ni bilo dize, zanima me kaksno dizo naj za zacetek uporabim oz je v originalu problizno notri da vem kaj kupit. Je pa phbh 28mm
Priponke
DSC_0144.JPG
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a prlek »

rokozimic napisal/-a:Danes sem dobil uplinjac ampak not ni bilo dize, zanima me kaksno dizo naj za zacetek uporabim oz je v originalu problizno notri da vem kaj kupit. Je pa phbh 28mm
Toliko denarja si dal za nekatere stvari na motorju a poštenega vplinjača pa ne moreš kupiti? Jas osebno bi kupil nov vplinjač ali pa odlično ohranjenega. Vprašanje kaj še temu fali.
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

prlek napisal/-a:
rokozimic napisal/-a:Danes sem dobil uplinjac ampak not ni bilo dize, zanima me kaksno dizo naj za zacetek uporabim oz je v originalu problizno notri da vem kaj kupit. Je pa phbh 28mm
Toliko denarja si dal za nekatere stvari na motorju a poštenega vplinjača pa ne moreš kupiti? Jas osebno bi kupil nov vplinjač ali pa odlično ohranjenega. Vprašanje kaj še temu fali.
Ostalo je vse not, Tako da je kompletn. se pa strinjam z tabo da sem ga glede tega mogoče malo mimo pihno ampak dobro. tud tale mora delat
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a prlek »

rokozimic napisal/-a:
prlek napisal/-a:
rokozimic napisal/-a:Danes sem dobil uplinjac ampak not ni bilo dize, zanima me kaksno dizo naj za zacetek uporabim oz je v originalu problizno notri da vem kaj kupit. Je pa phbh 28mm
Toliko denarja si dal za nekatere stvari na motorju a poštenega vplinjača pa ne moreš kupiti? Jas osebno bi kupil nov vplinjač ali pa odlično ohranjenega. Vprašanje kaj še temu fali.
Ostalo je vse not, Tako da je kompletn. se pa strinjam z tabo da sem ga glede tega mogoče malo mimo pihno ampak dobro. tud tale mora delat
Pošteno si ga mimo pihnil. Če že nekaj kupuješ moreš točno vedeti kaj kupuješ. Tale vplinjač je za 4 taktne. Povej kako se obnese. Sicer lenobe ne podpiram ampak sem vseeno poiskal stran kjer najdeš vse podatke o vseh dellortih. Tale je tvoj:
http://www.dellorto.co.uk/shop/dellorto ... -4-stroke/
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

:? Če mi je reko da ga je imel na aprilijo 125 :S Ja hvala da si mi vsaj povedo, je pa ne fer od soforumaša da me je tak napizdo. Ker zdajle vidim da mi sploh ni poslal istega kot je bil na slikah ko mi jih je poslal
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

rokozimic napisal/-a::? Če mi je reko da ga je imel na aprilijo 125 :S Ja hvala da si mi vsaj povedo, je pa ne fer od soforumaša da me je tak napizdo. Ker zdajle vidim da mi sploh ni poslal istega kot je bil na slikah ko mi jih je poslal
http://www.dellorto.co.uk/shop/dellorto ... phbh-28bd/

Tule še je eden z to oznako
Mr.Fearg
vplinjač
Prispevkov: 344
Pridružen: Sr Nov 30, 2011 4:00 pm
Kraj: Središče ob Dravi

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a Mr.Fearg »

Bodi brez skrbi imam enak frgazer na aprilia rs 125.
Nisam ja neki čarobnjak, a nemam ni magični štap!
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

Mr.Fearg napisal/-a:Bodi brez skrbi imam enak frgazer na aprilia rs 125.
Torej mora delat ? Sem pa klical tudi gospodiča ki mi ga je pordal. In pravi da je ga imel kolega na 125ki, ni pa fer da mi je slikal čist drug uplinjač poslal mi je pa tega
Mr.Fearg
vplinjač
Prispevkov: 344
Pridružen: Sr Nov 30, 2011 4:00 pm
Kraj: Središče ob Dravi

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a Mr.Fearg »

More delati....
Nisam ja neki čarobnjak, a nemam ni magični štap!
Odgovori