vlečnica tomos

Predstavite nam svoj projekt
pantarml
kriva felna
Prispevkov: 55
Pridružen: To Maj 12, 2015 2:51 pm

Re: vlečnica tomos

Odgovor Napisal/-a pantarml »

Še vedno se išče oprema za žičnico ali če ima kdo to doma da bi mi pisal usaj kakšne dolžine cevi in in plehov od napenjalca in škripca ker imam tista plastična kolesca ampak rabim mere
Moped je moped ,a TOMOS je TOMOS
franc
vplinjač
Prispevkov: 381
Pridružen: Po Maj 06, 2013 3:00 pm

Re: vlečnica tomos

Odgovor Napisal/-a franc »

Na bolhi en prodaja tako vlečnico (mogoče ima kar rabiš/je pripravljen pomerit) .
lp
pantarml
kriva felna
Prispevkov: 55
Pridružen: To Maj 12, 2015 2:51 pm

Re: vlečnica tomos

Odgovor Napisal/-a pantarml »

Vse ko sm klicou prodali nebi
zmerit se jim pa ne da
zato ce ma kdo ki ne prodaja tukj na forumu
ce se bi dalo komu zmerit
Moped je moped ,a TOMOS je TOMOS
franc
vplinjač
Prispevkov: 381
Pridružen: Po Maj 06, 2013 3:00 pm

Re: vlečnica tomos

Odgovor Napisal/-a franc »

Ok, dejstvo je da je TOMOS v k..., ampak verjetno imajo kakšno službo za stik s strankami in tehnični arhiv (ne dvomim, da te podatke imajo, dvomim pa da so toliko fer, da bi jih posredovali) . Kakšne bolj resne firme to jemljejo precej bolj resno (pred leti sem gnjavil japonce iz Akai-a in so mi poslali načrt za 20 let star ojačevalec) .
lp
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5226
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: vlečnica tomos

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

franc napisal/-a:Ok, dejstvo je da je TOMOS v k..., ampak verjetno imajo kakšno službo za stik s strankami in tehnični arhiv (ne dvomim, da te podatke imajo, dvomim pa da so toliko fer, da bi jih posredovali) . Kakšne bolj resne firme to jemljejo precej bolj resno (pred leti sem gnjavil japonce iz Akai-a in so mi poslali načrt za 20 let star ojačevalec) .
lp
Tomos je izdeloval samo mašine, ostalo je bilo izdelano v Tovarni Poljedelskega Orodja Batuje (nekaj časa pod imenom Metalka TPO Batuje), tako kot določene kosilnice in kopačice.
TPO Batjuje je propadlo leta 1992, leta 1994 je bilo ustanovljeno novo podjetje Fužinar Batuje, ki izdeluje priključke za traktorje in uporablja del istih proizvodnih prostorov, ampak dvomim da se je ohranilo karkoli dokumentacije iz bivšega TPO.

Tomosu je ostal samo moped program, ostalo arhivi, zemljišča, stavbe je še vedno v lasti Hidrie

pantarml, najbolje da se z najbližjim prodajalcem na bolhi dogovoriš da prideš na ogled in sam izmeriš potrebne mere
pantarml
kriva felna
Prispevkov: 55
Pridružen: To Maj 12, 2015 2:51 pm

Re: vlečnica tomos

Odgovor Napisal/-a pantarml »

Hvala za nasvete ampak sem imel danes malo sreče je pršou en k je prpelu avto na servis in je vidu u delaunci vlečnco pa je reku da ma doma enako vlečnco in sm ga lepo prosu če ima doma opremo pa je reku da ma nekej sm se pa zmenu da ko pride po avto mi bo prnesu škripec tko da mi manka sam še varnostno stikalo ter napenjalec vrvi . Tko da če ma kdo kj se priporočam.
Moped je moped ,a TOMOS je TOMOS
Odgovori