Dirka avtomatikov Lukovica 2015

Si želite uporabnike foruma spoznati v živo?
Uporabniški avatar
ciao-RS
auspuh lager
Prispevkov: 7
Pridružen: Sr Avg 10, 2011 9:59 am

Re: Dirka avtomatikov Lukovica 2015

Odgovor Napisal/-a ciao-RS »

Nevem zakaj najbol kritizirajo tisti ki so opazovali od daleč ali pa jih ni bilo tam. Kar se mene tiče je bila organizacija dobra, tehnične preglede so izvajali tisti, ki so pisali pravilnik, tako da nevidim problema. Glede variomata pa... Tomos ima avtomatski menjalnik ciao pa pravtako. Razlika je le da ima ciao brezstopenjski avtomatski menjalnik tomos pa dvostopenjski avtomatski menjalnik. Tako da kapo dol organizatorjem dirke v kamniku kjer v pravilniku jasno piše da je avtomatski menjalnik tisti, ki ga ne prestavljamo ročno ali nožno!
Če pa se bi šli pikolovstvo, že v naslovu pravilnik je napisano da je to dirka koles s pomožnim motorjem, če pa se nemotim avtomatik ne spada v to kategorijo ker je potrebna registracija...
Je pa vse tole pisanje čista bedarija, končno je ratal en dober dogodek na moped sceni pa že delate probleme, tipično slovensko obnašanje.
Tja smo šli za zajebancijo ratala je pa cela komedija, po mojem mnenju zato ker ni bil prvi tomos. Žalostno!!!
Pich če imaš namen si dobrodošel namontiraj na svoj dirkalnik 16colska kolesa pa 12mm frgazer pa vozi samo vedi da skuter ni moped.
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: Dirka avtomatikov Lukovica 2015

Odgovor Napisal/-a KVAS »

Fantje spet merte kdo ma dalšga ku...

Dirka je bla fajn, prišlo je veliko ekip, mel smo se odlično kljub blatni in zjebani pisti. Naš puhec je sicer počaku, drgač pa kapo dol vsem ki so prišli, upam da boš še več takih dirk, da imamo več motivacije za rihtanje mopedov.
Uporabniški avatar
zankrzan
Mojster
Prispevkov: 1200
Pridružen: To Mar 27, 2012 4:00 pm
Kraj: Prelog, okolica Domžal

Re: Dirka avtomatikov Lukovica 2015

Odgovor Napisal/-a zankrzan »

Kritizirate po dolgem pa počez (nekateri) pol pa jamrate da ni nobenega podobnega dogodka. Sej te mine vseskup če tole prebereš :D
Uporabniški avatar
nejc93
kriva felna
Prispevkov: 66
Pridružen: Sr Jun 22, 2011 11:43 pm
Kraj: ljubljana

Re: Dirka avtomatikov Lukovica 2015

Odgovor Napisal/-a nejc93 »

nekateri imajo očitno RESNE probleme!! :lol:
povedano je bilo že 100krat mi smo prišli uživat se zabavat
ter družit!!! nekateri pa izgleda drek mešat pa špilat GP če nekaterim pomeni toliko
tisti pokal vam ga lahko podarim da se ne bo še kakšen fantu zaradi tega :roll:
se pa popolnoma strinjam še tisto kar se organizira nikoli ni dobro vedno se najde
nek drekator živa žalost lahko smo veseli da se najdejo še tako dobri ljudje ter organizirajo take dogotke!
ni čudno zakaj vse propada v SLO.....
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Dirka avtomatikov Lukovica 2015

Odgovor Napisal/-a Pich »

ciao-RS napisal/-a:Nevem zakaj najbol kritizirajo tisti ki so opazovali od daleč ali pa jih ni bilo tam. Kar se mene tiče je bila organizacija dobra, tehnične preglede so izvajali tisti, ki so pisali pravilnik, tako da nevidim problema. Glede variomata pa... Tomos ima avtomatski menjalnik ciao pa pravtako. Razlika je le da ima ciao brezstopenjski avtomatski menjalnik tomos pa dvostopenjski avtomatski menjalnik. Tako da kapo dol organizatorjem dirke v kamniku kjer v pravilniku jasno piše da je avtomatski menjalnik tisti, ki ga ne prestavljamo ročno ali nožno!
Če pa se bi šli pikolovstvo, že v naslovu pravilnik je napisano da je to dirka koles s pomožnim motorjem, če pa se nemotim avtomatik ne spada v to kategorijo ker je potrebna registracija...
Je pa vse tole pisanje čista bedarija, končno je ratal en dober dogodek na moped sceni pa že delate probleme, tipično slovensko obnašanje.
Tja smo šli za zajebancijo ratala je pa cela komedija, po mojem mnenju zato ker ni bil prvi tomos. Žalostno!!!
Pich če imaš namen si dobrodošel namontiraj na svoj dirkalnik 16colska kolesa pa 12mm frgazer pa vozi samo vedi da skuter ni moped.
A no, zdaj pa scooter ni moped a. Še vedno vam ni jasno, da obstajajo scooterji tudi s 16 paličnimi kolesi. Kar se mene tiče sem zato, da se dogajajo take stvari, ampak naj se dogajajo po pravilih. Pa ne pravim tega zato, ker bi bil neki hud tomos fan, je firma piaggio mnogo boljša od našega tomosa, to je pač treba priznati. Ko vas nekdo opozori na pravilnik, pa ravno tisti, ki si pravila razlagate po svoje zlivate gnojnico po njem. Zato gredo take stvari v kurac.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
denso26
glava cilindra
Prispevkov: 539
Pridružen: Pe Okt 15, 2010 9:43 am
Kraj: Šentvid pri Stični

Re: Dirka avtomatikov Lukovica 2015

Odgovor Napisal/-a denso26 »

Bravo fantje! Čim več dogodkov in udeležencev pa bo šlo na boljše.
https://t.me/pump_upp
dovji
auspuh lager
Prispevkov: 3
Pridružen: Po Jan 26, 2015 5:16 pm

Re: Dirka avtomatikov Lukovica 2015

Odgovor Napisal/-a dovji »

Pich napisal/-a:
ciao-RS napisal/-a:Nevem zakaj najbol kritizirajo tisti ki so opazovali od daleč ali pa jih ni bilo tam. Kar se mene tiče je bila organizacija dobra, tehnične preglede so izvajali tisti, ki so pisali pravilnik, tako da nevidim problema. Glede variomata pa... Tomos ima avtomatski menjalnik ciao pa pravtako. Razlika je le da ima ciao brezstopenjski avtomatski menjalnik tomos pa dvostopenjski avtomatski menjalnik. Tako da kapo dol organizatorjem dirke v kamniku kjer v pravilniku jasno piše da je avtomatski menjalnik tisti, ki ga ne prestavljamo ročno ali nožno!
Če pa se bi šli pikolovstvo, že v naslovu pravilnik je napisano da je to dirka koles s pomožnim motorjem, če pa se nemotim avtomatik ne spada v to kategorijo ker je potrebna registracija...
Je pa vse tole pisanje čista bedarija, končno je ratal en dober dogodek na moped sceni pa že delate probleme, tipično slovensko obnašanje.
Tja smo šli za zajebancijo ratala je pa cela komedija, po mojem mnenju zato ker ni bil prvi tomos. Žalostno!!!
Pich če imaš namen si dobrodošel namontiraj na svoj dirkalnik 16colska kolesa pa 12mm frgazer pa vozi samo vedi da skuter ni moped.
A no, zdaj pa scooter ni moped a. Še vedno vam ni jasno, da obstajajo scooterji tudi s 16 paličnimi kolesi. Kar se mene tiče sem zato, da se dogajajo take stvari, ampak naj se dogajajo po pravilih. Pa ne pravim tega zato, ker bi bil neki hud tomos fan, je firma piaggio mnogo boljša od našega tomosa, to je pač treba priznati. Ko vas nekdo opozori na pravilnik, pa ravno tisti, ki si pravila razlagate po svoje zlivate gnojnico po njem. Zato gredo take stvari v kurac.
Zakaj je potrebno delat celo dramo? Jaz sem svoje napisal ampak Pich, ti si očitno tega nisi prebral ali pa nočeš dojeti napisanega... glede tega zloglasnega pravilnika ti povem samo še naslednje: Upam da prideš 14.6. v Kamnik s svojim dirkalnim skuterjem in 250€ v žepu za pritožbo čez Ciao-te. Pa naj o tvojih izjavah glede neupoštevanja pravilnika odločajo tisti ki so ga pisali... ;)
Glede samega dogodka pa lahko samo na veliko pohvalim vse organizatorje in ostale ki so pripomogli da so se taki dogodki v tej naši preljubi Sloveniji sploh začeli prirejati. Verjamem da jih prirejajo z namenom druženja, zabave in smeha kar jim je z naše strani zelo dobro uspelo. Še takih dirk!
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Dirka avtomatikov Lukovica 2015

Odgovor Napisal/-a Pich »

Prva dva posta, ki si jih napisal na tem forumu sta sovražno nastrojena proti meni. Si se mogoče zato prijavil na forum? Mršš.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
dovji
auspuh lager
Prispevkov: 3
Pridružen: Po Jan 26, 2015 5:16 pm

Re: Dirka avtomatikov Lukovica 2015

Odgovor Napisal/-a dovji »

Pich napisal/-a:Prva dva posta, ki si jih napisal na tem forumu sta sovražno nastrojena proti meni. Si se mogoče zato prijavil na forum? Mršš.
Off topic...
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Dirka avtomatikov Lukovica 2015

Odgovor Napisal/-a Pich »

dovji napisal/-a:
Pich napisal/-a:Prva dva posta, ki si jih napisal na tem forumu sta sovražno nastrojena proti meni. Si se mogoče zato prijavil na forum? Mršš.
Off topic...
Ok, gremo pa še en on topic. Preden nekomu tipaš modrostne zobe se najprej prepričaj ,da so tvoje trditve resnične. Menjalnike ločimo v tri osnovne vrste in to so: stopenjski, brezstopenjski in avtomatski, vsaj tako je bilo pred 30-imi leti, ko sem se jaz o tem učil. Iz tega pa izhajajo razne izpeljanke. In če trdiš, da obstajajo tudi avtomatski brezstopenjski menjalniki, potem to še vedno spada med brezstopenjske menjalnike. Avtomatski menjalnik je definiran kot menjalnik, ki samodejno menjuje prestave. Meni je bil pravilnik takoj jasen, verjamem pa, da je deloval dvoumno tistim, ki se tega niso učili. V izogib nesporazumom bi morali napisati v pravilnik, da lahko tekmujejo motorji z avtomatskim in brezstopenjskim menjalnikom. Ker gledano strogo po predpisih se potemtakem res ne bi smelo tekmovati z variomati, jaz proti temu nimam prav nič, le v pravilniku bi moralo biti jasno zapisano. Se mi zdi, da je dirka še bolj pestra, kot če bi tekmovali samo z avtomatiki.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Odgovori