širjenje jeklenih platišč

Vse kar se tiče avtomobilov in motorjev 125ccm+!
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: širjenje jeklenih platišč

Odgovor Napisal/-a prlek »

Ja, pod havbo pa 75 konjev. Meni osebno je neokusno, ce veliko das na kickasto zunanjost, pod havbo pa nimas kaj dosti za pokazat. Rajsi dam te denarje v kak malo novejsi in boljsi avto pa mas mir za vsaj 10 let.
Vsak ma svoj okus.
http://m.youtube.com/watch?v=AY1G3dQc-w8
Uporabniški avatar
Bigbore
batzajla
Prispevkov: 39
Pridružen: Po Avg 19, 2013 9:45 am

Re: širjenje jeklenih platišč

Odgovor Napisal/-a Bigbore »

prlek napisal/-a:Ja, pod havbo pa 75 konjev. Meni osebno je neokusno, ce veliko das na kickasto zunanjost, pod havbo pa nimas kaj dosti za pokazat. Rajsi dam te denarje v kak malo novejsi in boljsi avto pa mas mir za vsaj 10 let.
Vsak ma svoj okus.
http://m.youtube.com/watch?v=AY1G3dQc-w8
Zanima me po čem sklepaš, da je 75km? Kaj ti je kičasto na prvi mkIV? clean&low
Mogoče je druga mkIV res malo neokusna s to belo streho. Stvar posameznika.

Izvoli podatke od druge mkIV: 1.8T AGU K03, REVO stage 1 Remap, R32 DSG Intake, Forge DV, N75J, Forge Silicone TIP.

@brrm če te kaj zanima okoli poširjenih jeklenk mi piši zs.
Uporabniški avatar
folc
auspuh
Prispevkov: 818
Pridružen: So Okt 29, 2011 7:42 pm
Kraj: okolica Idrije

Re: širjenje jeklenih platišč

Odgovor Napisal/-a folc »

prlek napisal/-a:Ja, pod havbo pa 75 konjev. Meni osebno je neokusno, ce veliko das na kickasto zunanjost, pod havbo pa nimas kaj dosti za pokazat. Rajsi dam te denarje v kak malo novejsi in boljsi avto pa mas mir za vsaj 10 let.
Vsak ma svoj okus.
http://m.youtube.com/watch?v=AY1G3dQc-w8
Če je to zate riž, se ustreli, pardon še enkrat poglej
dizel sploh ne! :)
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: širjenje jeklenih platišč

Odgovor Napisal/-a si_me »

prlek napisal/-a:Rajsi dam te denarje v kak malo novejsi in boljsi avto pa mas mir za vsaj 10 let.
+1
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: širjenje jeklenih platišč

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

zakaj pa potem nimate novih tomosov ? in šraufate 30let stare ? :D tak je avti majo dušo in vsak naj pač rihta tist kar mu paše... osebno rajši vidim v dobrega bmw e30 kot pa novega 2014... tak pač je ... vsakemu pa svoje ... dejstvo pa je da novi avti nimajo več tolko duše ... vse je eco, elektronika in "preveč" luksuza ...
Uporabniški avatar
brrm
glava cilindra
Prispevkov: 689
Pridružen: Ne Avg 15, 2010 10:13 pm
Kraj: Rinček

Re: širjenje jeklenih platišč

Odgovor Napisal/-a brrm »

aljo69 napisal/-a:zakaj pa potem nimate novih tomosov ? in šraufate 30let stare ? :D tak je avti majo dušo in vsak naj pač rihta tist kar mu paše... osebno rajši vidim v dobrega bmw e30 kot pa novega 2014... tak pač je ... vsakemu pa svoje ... dejstvo pa je da novi avti nimajo več tolko duše ... vse je eco, elektronika in "preveč" luksuza ...
+1
pazi da te pazi ne zapazi ker če te pazi zapazi se pazi :D
Jani počivaj v miru!
petrolhead! :D
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: širjenje jeklenih platišč

Odgovor Napisal/-a prlek »

brrm napisal/-a:
aljo69 napisal/-a:zakaj pa potem nimate novih tomosov ? in šraufate 30let stare ? :D tak je avti majo dušo in vsak naj pač rihta tist kar mu paše... osebno rajši vidim v dobrega bmw e30 kot pa novega 2014... tak pač je ... vsakemu pa svoje ... dejstvo pa je da novi avti nimajo več tolko duše ... vse je eco, elektronika in "preveč" luksuza ...
+1
Zdaj primerjat avte in mopede ni ravno primerno saj je razlika v stroskih prevelka. Kdor ima denar in cas, da obnovi starejsi avto in ga stunira naj to pocne, ce ima veselje.
Sem povedal samo svoje mnenje in izkusnje kar vidim na cestah, kdor pa se je pocutil uzaljenega pa si je sam kriv, ker ne zna obravnavati kritik oz. mnenj.
ro-bi
cilinder
Prispevkov: 1212
Pridružen: Po Apr 09, 2012 5:41 pm

Re: širjenje jeklenih platišč

Odgovor Napisal/-a ro-bi »

aljo69 napisal/-a:zakaj pa potem nimate novih tomosov ? in šraufate 30let stare ?
Če bi dobil nov moped z enakim tuning potencialom, kot ga imajo tomosi, za 200-300 eurov, potem noben ne bi šaril po starih (razen za oldtimerje).
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: širjenje jeklenih platišč

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

ro-bi napisal/-a:
aljo69 napisal/-a:zakaj pa potem nimate novih tomosov ? in šraufate 30let stare ?
Če bi dobil nov moped z enakim tuning potencialom, kot ga imajo tomosi, za 200-300 eurov, potem noben ne bi šaril po starih (razen za oldtimerje).
za 200-300e še dobrga bicikla ne dobiš ne da bi moped :)
Odgovori