4 ka tuning

Predelave pogonske sile mopeda
Odgovori
cinšpula
zariban cilinder
Prispevkov: 143
Pridružen: Ne Feb 08, 2015 4:34 pm

Re: 4 ka tuning

Odgovor Napisal/-a cinšpula »

tomosatx50s napisal/-a:Ok ;) samo za informacijo tista luknja ni faktor ki ti vpljiva na delovanja.od kje ti bo motor vlekel zrak?


Ja nwm. Sem se šel peljat brez zica s 60 dizo pa sem mel odprto lukno pa no delal pol sm jo pa z roko zaprl pa je začel delat. Od kje pa ma zrak pa nwm.
tomosatx50s
vplinjač
Prispevkov: 451
Pridružen: Če Jun 26, 2014 12:19 pm

Re: 4 ka tuning

Odgovor Napisal/-a tomosatx50s »

Preglej malo okvir mopeda.jutre ti sporočim kje ima apn 4 luknje za vlek zraka.eno imaš tam kjer si jo zaprl.druga je kamor pride oplet kablov(3 kabli(dovod el.rumena.,izklop-črna,in zelena-zadnja luč)) če si ti zatesnil luknjo in da ti dela z manjšo šobo je samo nekaj.filter je bil tikan.predelovanje prepustnosti(odprt)
cinšpula
zariban cilinder
Prispevkov: 143
Pridružen: Ne Feb 08, 2015 4:34 pm

Re: 4 ka tuning

Odgovor Napisal/-a cinšpula »

tomosatx50s napisal/-a:Preglej malo okvir mopeda.jutre ti sporočim kje ima apn 4 luknje za vlek zraka.eno imaš tam kjer si jo zaprl.druga je kamor pride oplet kablov(3 kabli(dovod el.rumena.,izklop-črna,in zelena-zadnja luč)) če si ti zatesnil luknjo in da ti dela z manjšo šobo je samo nekaj.filter je bil tikan.predelovanje prepustnosti(odprt)


filter je pomoje original pa ce daš eno plast al pa 10 plasti une mrežice je prepustnost enaka ker ma tako velike luknje. Ali je ta uplinjač sploh imel oviran zrak original?
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: 4 ka tuning

Odgovor Napisal/-a Pich »

cinšpula napisal/-a:
tomosatx50s napisal/-a:Preglej malo okvir mopeda.jutre ti sporočim kje ima apn 4 luknje za vlek zraka.eno imaš tam kjer si jo zaprl.druga je kamor pride oplet kablov(3 kabli(dovod el.rumena.,izklop-črna,in zelena-zadnja luč)) če si ti zatesnil luknjo in da ti dela z manjšo šobo je samo nekaj.filter je bil tikan.predelovanje prepustnosti(odprt)


filter je pomoje original pa ce daš eno plast al pa 10 plasti une mrežice je prepustnost enaka ker ma tako velike luknje. Ali je ta uplinjač sploh imel oviran zrak original?
Ne bo držalo. Še kako se pozna, če odviješ nekaj plasti. Kupi nov filter in ne kompliciraj.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
cinšpula
zariban cilinder
Prispevkov: 143
Pridružen: Ne Feb 08, 2015 4:34 pm

Re: 4 ka tuning

Odgovor Napisal/-a cinšpula »

Pich napisal/-a:
cinšpula napisal/-a:
tomosatx50s napisal/-a:Preglej malo okvir mopeda.jutre ti sporočim kje ima apn 4 luknje za vlek zraka.eno imaš tam kjer si jo zaprl.druga je kamor pride oplet kablov(3 kabli(dovod el.rumena.,izklop-črna,in zelena-zadnja luč)) če si ti zatesnil luknjo in da ti dela z manjšo šobo je samo nekaj.filter je bil tikan.predelovanje prepustnosti(odprt)


filter je pomoje original pa ce daš eno plast al pa 10 plasti une mrežice je prepustnost enaka ker ma tako velike luknje. Ali je ta uplinjač sploh imel oviran zrak original?
Ne bo držalo. Še kako se pozna, če odviješ nekaj plasti. Kupi nov filter in ne kompliciraj.
Ja kolko pa more biti ovojev??
tomosatx50s
vplinjač
Prispevkov: 451
Pridružen: Če Jun 26, 2014 12:19 pm

Re: 4 ka tuning

Odgovor Napisal/-a tomosatx50s »

Nov filter pa je narejen isto kot avtomobiljski(ne boš mogel spreminjati) .poglej si na obnovi.si .
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: 4 ka tuning

Odgovor Napisal/-a si_me »

Menda pa ne obstaja samo trgovina obnovi-si.si mar ne? Dobijo se tudi filtri z ovojem mrezice sem jih zadnjic videl mislim da ravno v velotu pa na bolhi tudi.
tomosatx50s
vplinjač
Prispevkov: 451
Pridružen: Če Jun 26, 2014 12:19 pm

Re: 4 ka tuning

Odgovor Napisal/-a tomosatx50s »

si_me napisal/-a:Menda pa ne obstaja samo trgovina obnovi-si.si mar ne? Dobijo se tudi filtri z ovojem mrezice sem jih zadnjic videl mislim da ravno v velotu pa na bolhi tudi.

Seveda ne obstaja samo trgovina obnovi.si dal sem mu samo primer.
cinšpula
zariban cilinder
Prispevkov: 143
Pridružen: Ne Feb 08, 2015 4:34 pm

Re: 4 ka tuning

Odgovor Napisal/-a cinšpula »

tomosatx50s napisal/-a:Nov filter pa je narejen isto kot avtomobiljski(ne boš mogel spreminjati) .poglej si na obnovi.si .
A to je tak rumeni filter? Ampak ta je baje za apn 6? Bo bilo vredu če kupim tega ker pomoje je tudu bolj učinkovit kot pa tista mrežica?
cinšpula
zariban cilinder
Prispevkov: 143
Pridružen: Ne Feb 08, 2015 4:34 pm

Re: 4 ka tuning

Odgovor Napisal/-a cinšpula »

Mislite da tiste luknje v blokih ki so bile namenjene mazanju deljivih ležajev kaj motijo delovanje?
Odgovori