Tomos BT - Café racer

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Tomos BT - Café racer

Odgovor Napisal/-a Pich »

Mater ja, kakšne debate. Vse drugo, samo tisto kar je pomembno ne.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Berty
glava cilindra
Prispevkov: 724
Pridružen: Sr Maj 11, 2016 6:41 pm

Re: Tomos BT - Café racer

Odgovor Napisal/-a Berty »

Haha jaja saj gremo počasi, to so sam tako ob-topic debate kaj bi bilo v dalnji prihodnosti (če bo). :lol:
APN4M 83'
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: Tomos BT - Café racer

Odgovor Napisal/-a KVAS »

Dej samo dve nevmesni vprašanja, pa kok si ti star če ni skrivnost, kakšno šolo delaš ?
Berty
glava cilindra
Prispevkov: 724
Pridružen: Sr Maj 11, 2016 6:41 pm

Re: Tomos BT - Café racer

Odgovor Napisal/-a Berty »

Semizdi da na profilu pise, 30.12.1996 je moj rojstni dan sepravi letos bo 19. če ne piše se pa opravičujem :lol:
Šolam se pa trenutno na elektrotehniški fakulteti na Viču, doma sem pa v Zamostec 67 1317 Sodražica pa poglej naslov pa prid enkrat bomo šli na pivo pa kakšno rekli :lol:
APN4M 83'
propero1
vplinjač
Prispevkov: 282
Pridružen: Sr Jul 15, 2015 9:23 am
Kraj: Gornja Radgona

Re: Tomos BT - Café racer

Odgovor Napisal/-a propero1 »

Berty napisal/-a:Semizdi da na profilu pise, 30.12.1996 je moj rojstni dan sepravi letos bo 19. če ne piše se pa opravičujem :lol:
Šolam se pa trenutno na elektrotehniški fakulteti na Viču, doma sem pa v Zamostec 67 1317 Sodražica pa poglej naslov pa prid enkrat bomo šli na pivo pa kakšno rekli :lol:
jaz nebi kar tak naslova javno objavljal ;)
-lejga..., auspuh ti spušča
•kaj?
-..., auspuh ti spušča
•kaj?
-AUSPUH TI SPUŠČA
•Lejga, nič te ne čujem, ker mi auspuh spušča.
Berty
glava cilindra
Prispevkov: 724
Pridružen: Sr Maj 11, 2016 6:41 pm

Re: Tomos BT - Café racer

Odgovor Napisal/-a Berty »

Kdorkoli ga pozna nima nic od tega, razen tega da lahko pride na obisk, nevem zakaj bi naj bil skrivnost? :?
APN4M 83'
ro-bi
cilinder
Prispevkov: 1229
Pridružen: Po Apr 09, 2012 5:41 pm

Re: Tomos BT - Café racer

Odgovor Napisal/-a ro-bi »

Imaš vsesorte ljudi in javno objavljat take podatke ni ravno pametno. Če te bo kdo hotel obiskat, se zmeni preko zs.
Berty
glava cilindra
Prispevkov: 724
Pridružen: Sr Maj 11, 2016 6:41 pm

Re: Tomos BT - Café racer

Odgovor Napisal/-a Berty »

Vem, poznam vsesorte, ce bo pa kdo prisel na obisk bom pa ze videl kdo je :) prosim da se tema ne smeti z nevmesnimi vprašanji, v kolikor le ta niso pomembna za razvoj teme
APN4M 83'
Berty
glava cilindra
Prispevkov: 724
Pridružen: Sr Maj 11, 2016 6:41 pm

Re: Tomos BT - Café racer

Odgovor Napisal/-a Berty »

Projekt se prodaja naprej zaradi denarne stiske, zamenjan je bil samo notranji ležaj na piramidi ki se je polomil, ostalo je kakršno je bilo. Cena nabavna 380€, se opravičujem za nedodelavo in prodajanje v tej temi vendar se mi neumno zdi posebej odpirat v Tržnici.
APN4M 83'
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Tomos BT - Café racer

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Berty napisal/-a:Projekt se prodaja naprej zaradi denarne stiske, zamenjan je bil samo notranji ležaj na piramidi ki se je polomil, ostalo je kakršno je bilo. Cena nabavna 380€, se opravičujem za nedodelavo in prodajanje v tej temi vendar se mi neumno zdi posebej odpirat v Tržnici.
pravila veljajo za vse in tudi ti nisi izjema ... naredi temo v prodam prilepi link te teme in napiši ostale potrebne podatke kot veljajo v pravilih :)
Odgovori