Tomos d6 rotodisk

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
tomosatx50s
vplinjač
Prispevkov: 451
Pridružen: Če Jun 26, 2014 12:19 pm

Re: tomos sport R

Odgovor Napisal/-a tomosatx50s »

Ja sam krajšanje te omejuje(spodaj).4 cm se še da,samo če boš več,se ti lahko zgodi da ti jih zabija.daj slike da vidimo.Govorim od vilic ki jih imam doma.
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: tomos sport R

Odgovor Napisal/-a macula »

Jaz sem na specjalki krajsal nekje 3cm, ampak mislim da je bil problem potem, ker sem s pnevmatiko spodaj zatisnil je obrnilo ker je tanka stena. Potem sem rešil z zavarjeno pušo.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
folc
auspuh
Prispevkov: 818
Pridružen: So Okt 29, 2011 7:42 pm
Kraj: okolica Idrije

Re: tomos sport R

Odgovor Napisal/-a folc »

če krajšam krake z vrha, pridobim(zgubim) samo na višini?, če pa spodaj rorčke pa zgubim tudi hod? kako pa stršam vilce? lp
dizel sploh ne! :)
tomosatx50s
vplinjač
Prispevkov: 451
Pridružen: Če Jun 26, 2014 12:19 pm

Re: tomos sport R

Odgovor Napisal/-a tomosatx50s »

Ne.Če boš krajšal cevke(spodaj) vilice znižaš,samo moraš biti pozoren da jih ne preveč ker ti bo al.tulec(kjer pride aks skozi)zabijalo v teleskop.max jih nižaj 3-3.5 cm na tistih cevkah spodaj.Če jih hočeš več krajšat jih moraš z vrha.Tam jih potem lahko tudi utrdiš,prenapetje s pušami,ki tiščijo vzmeti.preberi si še enkrat kar ti je napisal @ Danilo.
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: tomos sport R

Odgovor Napisal/-a Pich »

tomosatx50s napisal/-a:Ne.Če boš krajšal cevke(spodaj) vilice znižaš,samo moraš biti pozoren da jih ne preveč ker ti bo al.tulec(kjer pride aks skozi)zabijalo v teleskop.max jih nižaj 3-3.5 cm na tistih cevkah spodaj.Če jih hočeš več krajšat jih moraš z vrha.Tam jih potem lahko tudi utrdiš,prenapetje s pušami,ki tiščijo vzmeti.preberi si še enkrat kar ti je napisal @ Danilo.
4cm brez problema ne zabija nič. in za toliko se ti potem ponižajo celotni teleskopi, in če jih še na vrhu skrajšaš za toliko si s trdoto na istem, sicer moraš podložiti vzmeti za toliko, kolikor si skrajšal hod.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Uporabniški avatar
zankrzan
Mojster
Prispevkov: 1200
Pridružen: To Mar 27, 2012 4:00 pm
Kraj: Prelog, okolica Domžal

Re: tomos sport R

Odgovor Napisal/-a zankrzan »

Pich napisal/-a:Ja saj ne rečem, da ni v redu, ni pa to za neko resno dirkanje. Če pogledamo v gp prvenstvo, ima ducati najmočnejšo mašino in odlično aerodinamiko, zato je po ravninah najhitrejši. Nima pa dobrega vzmetenja in tu pride do razlike po nekaj desetink na krog.
Ducati nima manjalnika ;)
ro-bi
cilinder
Prispevkov: 1229
Pridružen: Po Apr 09, 2012 5:41 pm

Re: tomos sport R

Odgovor Napisal/-a ro-bi »

zankrzan napisal/-a: Ducati nima manjalnika ;)
http://www.crash.net/motogp/news/75385/ ... arbox.html
Uporabniški avatar
zankrzan
Mojster
Prispevkov: 1200
Pridružen: To Mar 27, 2012 4:00 pm
Kraj: Prelog, okolica Domžal

Re: tomos sport R

Odgovor Napisal/-a zankrzan »

uu to pa bo letos mal bol :D Dost off
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5226
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: tomos sport R

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

letos ja članek pa iz leta 2005 :D
Uporabniški avatar
folc
auspuh
Prispevkov: 818
Pridružen: So Okt 29, 2011 7:42 pm
Kraj: okolica Idrije

Re: tomos sport R

Odgovor Napisal/-a folc »

Prišlo je do spremembe, predvsem ker nisem meu dobrga atx okvirja, pa je vmes pršu apn 4 okvir, bo pa bol style specijalke. Slike pridejo me nekaj zeza telefon
dizel sploh ne! :)
Odgovori