Ligier Ambra avto vozen z H kategorijo

Predstavite nam svoj jekleni konjiček
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Ligier Ambra avto vozen z H kategorijo

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

za birmo ko si tegale dobu je bil nov ali rabljen?
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Ligier Ambra avto vozen z H kategorijo

Odgovor Napisal/-a filius »

avto je letnik 98 tko da je bil rabljen ko sem ga dobil, vendar mi je čisto ql...
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Ligier Ambra avto vozen z H kategorijo

Odgovor Napisal/-a filius »

Evo eno "delovno popoldne" je minilo. Dans sm se jebal z glavno varovalko, ker mi jih je začelo kurit kar po tekočem traku :S Zamenjal sem par žic ki so ble stoplene, novo ohišje za varovalko, nabavu celo škatlo varovalk... Ju3 me čaka da poderem oz. pogledam zakaj mi števec ne dela, nekak fixsiram odbijač ker so nosilci prerjaveli pol bi pa počas mogle te jajca bit spet spravne... Rabm da se bom vozu v šolo... karta me pride na mesec okoli 90€, če pa se gonim s tem do ljublane, potem pa na mestni avtobus bom pa dal vse skupaj 30-35€ na mesec(17€ mestni bus+nafta)+ ni mi treba čakat na primestni bus, grem v šolo in pridem iz šole kadar hočem...
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: Ligier Ambra avto vozen z H kategorijo

Odgovor Napisal/-a dolinar »

filius napisal/-a:Evo eno "delovno popoldne" je minilo. Dans sm se jebal z glavno varovalko, ker mi jih je začelo kurit kar po tekočem traku :S Zamenjal sem par žic ki so ble stoplene, novo ohišje za varovalko, nabavu celo škatlo varovalk... Ju3 me čaka da poderem oz. pogledam zakaj mi števec ne dela, nekak fixsiram odbijač ker so nosilci prerjaveli pol bi pa počas mogle te jajca bit spet spravne... Rabm da se bom vozu v šolo... karta me pride na mesec okoli 90€, če pa se gonim s tem do ljublane, potem pa na mestni avtobus bom pa dal vse skupaj 30-35€ na mesec(17€ mestni bus+nafta)+ ni mi treba čakat na primestni bus, grem v šolo in pridem iz šole kadar hočem...
ja sej je praktično tole.. pa še lepo si notr, velik bl varen kot na mopedu... je pa tud za zdravje bolš. mene že zdej bolijo kolena ko se z mopedom vozm :?
Janim8 počivaj v miru.
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Ligier Ambra avto vozen z H kategorijo

Odgovor Napisal/-a filius »

dolinar napisal/-a:
filius napisal/-a:Evo eno "delovno popoldne" je minilo. Dans sm se jebal z glavno varovalko, ker mi jih je začelo kurit kar po tekočem traku :S Zamenjal sem par žic ki so ble stoplene, novo ohišje za varovalko, nabavu celo škatlo varovalk... Ju3 me čaka da poderem oz. pogledam zakaj mi števec ne dela, nekak fixsiram odbijač ker so nosilci prerjaveli pol bi pa počas mogle te jajca bit spet spravne... Rabm da se bom vozu v šolo... karta me pride na mesec okoli 90€, če pa se gonim s tem do ljublane, potem pa na mestni avtobus bom pa dal vse skupaj 30-35€ na mesec(17€ mestni bus+nafta)+ ni mi treba čakat na primestni bus, grem v šolo in pridem iz šole kadar hočem...
ja sej je praktično tole.. pa še lepo si notr, velik bl varen kot na mopedu... je pa tud za zdravje bolš. mene že zdej bolijo kolena ko se z mopedom vozm :?
Mhm saj sm se zadnič na aprili prehladu, pa še zdej me gru neki boli. Pa zmeram mam use jakno pulovar spodi, ledvični pas, čelado vse... Pa sm še še prehladu... Tko da lepo avtoček, gretje, muska pa gasa...

P.S. pa tut punce se raje peljejo s tem kot z motorjem... Vsaj tu pri nas...
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: Ligier Ambra avto vozen z H kategorijo

Odgovor Napisal/-a dolinar »

filius napisal/-a:
dolinar napisal/-a:
filius napisal/-a:Evo eno "delovno popoldne" je minilo. Dans sm se jebal z glavno varovalko, ker mi jih je začelo kurit kar po tekočem traku :S Zamenjal sem par žic ki so ble stoplene, novo ohišje za varovalko, nabavu celo škatlo varovalk... Ju3 me čaka da poderem oz. pogledam zakaj mi števec ne dela, nekak fixsiram odbijač ker so nosilci prerjaveli pol bi pa počas mogle te jajca bit spet spravne... Rabm da se bom vozu v šolo... karta me pride na mesec okoli 90€, če pa se gonim s tem do ljublane, potem pa na mestni avtobus bom pa dal vse skupaj 30-35€ na mesec(17€ mestni bus+nafta)+ ni mi treba čakat na primestni bus, grem v šolo in pridem iz šole kadar hočem...
ja sej je praktično tole.. pa še lepo si notr, velik bl varen kot na mopedu... je pa tud za zdravje bolš. mene že zdej bolijo kolena ko se z mopedom vozm :?
Mhm saj sm se zadnič na aprili prehladu, pa še zdej me gru neki boli. Pa zmeram mam use jakno pulovar spodi, ledvični pas, čelado vse... Pa sm še še prehladu... Tko da lepo avtoček, gretje, muska pa gasa...

P.S. pa tut punce se raje peljejo s tem kot z motorjem... Vsaj tu pri nas...
hehe taglavn jebač tam okol :D
Janim8 počivaj v miru.
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Ligier Ambra avto vozen z H kategorijo

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

sam še odprt avspuh pa fedri -3cm...


aja avspuh raje ne :lol:
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Ligier Ambra avto vozen z H kategorijo

Odgovor Napisal/-a filius »

klemenm2 napisal/-a:sam še odprt avspuh pa fedri -3cm...


aja avspuh raje ne :lol:
Mhm haha, smo že mal odprtga :roll: :twisted:
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Ligier Ambra avto vozen z H kategorijo

Odgovor Napisal/-a filius »

Od 15:30 do 22 se spet šravfal aixamčka 8-) . Slik ni nč k ni kj preveč za pokazat, važn da smo fleksal usak vijak katerga sm mogu "odšravfat", use rjavo :evil: ... Vse to samo zaradi enga nosilca, ju3 pa treba zrihtat še števec, pol pa bo to pomoje to... Aja pa še generalno čiščenje, ker ga pomoje že 1 leto nism spucu :roll:
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Ligier Ambra avto vozen z H kategorijo

Odgovor Napisal/-a filius »

Števec zrihtan, avto končno tehnično brezhibn, polhn kestl nafte zdj se bom končno loh vozu v sql... Smo pa ugotovil da števec laže... Kaže 5 premalo :lol:
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Odgovori