Tomos 15 SLC

Koliko je kaka stvar vredna?
Odgovori
Uporabniški avatar
irman
batzajla
Prispevkov: 36
Pridružen: Pe Nov 04, 2011 9:20 am

Tomos 15 SLC

Odgovor Napisal/-a irman »

Pozdravljeni. Zopet me zanima vaše mnenje o ceni in sicer se gre za Tomos 15slc brez papirjev, skoraj z vsemi deli. Zraven je tudi ferg katerega ni na sliki. Krom na blatnikih je slab prav tako na feltnah, na izpuhu je še dokaj dober, ročke dobro ohranjene.. Več pa na sliki..

Slika
Uporabniški avatar
jerc
vplinjač
Prispevkov: 256
Pridružen: Pe Avg 09, 2013 2:14 pm
Kraj: Gorenja vas

Re: Tomos 15 SLC

Odgovor Napisal/-a jerc »

irman napisal/-a:Pozdravljeni. Zopet me zanima vaše mnenje o ceni in sicer se gre za Tomos 15slc brez papirjev, skoraj z vsemi deli. Zraven je tudi ferg katerega ni na sliki. Krom na blatnikih je slab prav tako na feltnah, na izpuhu je še dokaj dober, ročke dobro ohranjene.. Več pa na sliki..

Slika
hm...eno leto nazaj sem kupoval registrirano SLC v voznem stanju na novo prebarvano, a s slabim kromom na zadnjem blatniku (drugje je bil vredu) in še s kar nekaj hibami za 450€. Pa je nisem kupil, ker je imela preveč grehov. Tako da jaz za tole ne bi dal več od 300€, pa še to, če bi nujno rabil dele. Itak bi bilo pa treba vse obnovit kar bi uporabil (vsaj po sliki tako zgleda).
jkanoni
glava cilindra
Prispevkov: 625
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:24 pm

Re: Tomos 15 SLC

Odgovor Napisal/-a jkanoni »

Res da imajo SL-i visoko ceno, ki je preterana, predvsem pri takšnem tipu SL-a, kot je tvoj. Zavedaj se, da te bo obnova motorja stala najmanj 500 - 800 eurov, plus nabava. Za ta denar pa dobiš že kar dober funkcionalen motor.
Uporabniški avatar
irman
batzajla
Prispevkov: 36
Pridružen: Pe Nov 04, 2011 9:20 am

Re: Tomos 15 SLC

Odgovor Napisal/-a irman »

Hvala za vajino mnenje. Nisem kupil tega motorja.
Me pa še zanima kolko bi bil vreden od slc 15 cilinder vrtina je fi 39. Notranjost cilindra je vredu prav tako navoji.
Odgovori