bt problem

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
male_mijal
auspuh lager
Prispevkov: 14
Pridružen: Če Jul 29, 2010 3:01 pm

bt problem

Odgovor Napisal/-a male_mijal »

bt se noče zvrteti na tiste obrate kjer ima veliko moč pride do nekih obratov pa ga neki zamori pa sem kupil nov bat sem mislil da bo dobro pa sem se vozil en čas pa mi motor ko se je segrel neki bremzal pa ugasnil pol jaz dam bat dol pa mi ga je okrušilo cilinder je 38 orginal
Uporabniški avatar
janim8
R.I.P.
Prispevkov: 910
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 8:46 am
Kraj: кσčєνנє ghetto 1330

Re: bt problem

Odgovor Napisal/-a janim8 »

male_mijal napisal/-a:bt se noče zvrteti na tiste obrate kjer ima veliko moč pride do nekih obratov pa ga neki zamori pa sem kupil nov bat sem mislil da bo dobro pa sem se vozil en čas pa mi motor ko se je segrel neki bremzal pa ugasnil pol jaz dam bat dol pa mi ga je okrušilo cilinder je 38 orginal
če sploh ne gre nikamor in ko se malo segreje ti ugasne je pregret cly ... :?
drugače pa semeringi na gredi
prodam razne dele za TOMOS! info: majerlejani@gmail.com

Če hočš met konje jih boš mogu futrat :)
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: bt problem

Odgovor Napisal/-a filius »

janim8 napisal/-a:
male_mijal napisal/-a:bt se noče zvrteti na tiste obrate kjer ima veliko moč pride do nekih obratov pa ga neki zamori pa sem kupil nov bat sem mislil da bo dobro pa sem se vozil en čas pa mi motor ko se je segrel neki bremzal pa ugasnil pol jaz dam bat dol pa mi ga je okrušilo cilinder je 38 orginal
če sploh ne gre nikamor in ko se malo segreje ti ugasne je pregret cly ... :?
drugače pa semeringi na gredi
Pregrel si cilinder, zato ti ga je stisnilo in odkrušilo bat... Nastavit moraš ferg, štrom....
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
silvo_xd
auspuh
Prispevkov: 875
Pridružen: Sr Jan 27, 2010 5:42 pm
Kraj: poljčane

Re: bt problem

Odgovor Napisal/-a silvo_xd »

to je tisti bt ko ga maš čisto originalnega ? potem probaj dobit en cilinder 38 v piko
male_mijal
auspuh lager
Prispevkov: 14
Pridružen: Če Jul 29, 2010 3:01 pm

bt problemi

Odgovor Napisal/-a male_mijal »

sem dobil orginalega bt-ja od strica pa se vozim seveda je bil notri bat 38 orginal vse je lepo šlo kot seveda gre bt na nizkih manj moči na višjih pa da trga minilo je eno leto pa sem se pripeljal k sosedu pa ga tam sparkiram za pol ure pa pridem nazaj pa nisem mogel več ga vžgat nekaj je zaštekalo sklopka je samo drsela komaj sem ga vžgal in od tistega naprej bt več na višje obrate ni prišel do 8000 pride potem pa ga nekaj zamori kaj bi to bilo prosim za odgovor :cry:
Odgovori