Bat od 48mm naprej

Vse kar se tiče mopedov
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Bat od 48mm naprej

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

samo ta je narjen za lamelni vsis... na navadnem nebo špilalo
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: Bat od 48mm naprej

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

aljo69 napisal/-a:
samo ta je narjen za lamelni vsis... na navadnem nebo špilalo
sej bo vrjetno tut lamelni vsis(podobno kot na kolibriju), zaka pa nebi tut na navadnem usisi delalo?
:)
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Bat od 48mm naprej

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

TOMOtoS napisal/-a:
aljo69 napisal/-a:
samo ta je narjen za lamelni vsis... na navadnem nebo špilalo
sej bo vrjetno tut lamelni vsis(podobno kot na kolibriju), zaka pa nebi tut na navadnem usisi delalo?
no zalaufal mogoče bi nebi pa delovalo uredu !

problem je ker je vsis skos odprt in v času ko bi se mogu zapret je ta še zmeraj odrpt zaradi lukenj na batu !
Uporabniški avatar
koroman
predelana mašina
Prispevkov: 1875
Pridružen: Po Avg 31, 2009 10:44 pm
Kraj: zlatoličje - maribor

Re: Bat od 48mm naprej

Odgovor Napisal/-a koroman »

to moreš nekak rešit ja. drugače pa če narediš kaki drugačni vsis nebi smelo bit problema. pač zadelaš dol visini kanal pa je. nad njim pa prevrtaš lukno in narediš tretji kanal, ki pa nesme bit pod kotom 0° narejiš na 45 stopinj pa je. lahko pa preprosto dvigneš sesalni kanal na nivo pretočnih pa je tudi bomba
The science of tuning.

viewtopic.php?f=14&t=15145
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: Bat od 48mm naprej

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

koroman napisal/-a:to moreš nekak rešit ja. drugače pa če narediš kaki drugačni vsis nebi smelo bit problema. pač zadelaš dol visini kanal pa je. nad njim pa prevrtaš lukno in narediš tretji kanal, ki pa nesme bit pod kotom 0° narejiš na 45 stopinj pa je. lahko pa preprosto dvigneš sesalni kanal na nivo pretočnih pa je tudi bomba
evo nekak tku mislim to nrdit:
http://www.shrani.si/f/2/Ji/rWdWKKh/index2.jpg
http://www.shrani.si/f/J/eU/mplLMIe/indexphp.jpg
ka pravte bi to funkcioniraalo dobr, fi bi biu tam 49-50mm, p alamelni tko ko je na sliki, kak ferg pa bi se gor obneso, pomoje od 24mm++?
:)
Uporabniški avatar
koroman
predelana mašina
Prispevkov: 1875
Pridružen: Po Avg 31, 2009 10:44 pm
Kraj: zlatoličje - maribor

Re: Bat od 48mm naprej

Odgovor Napisal/-a koroman »

to je točno to kaj sem hoto napisat. bi delalo vredi na vlkem fergu. ampak moreš met pravega lamelnega. ker originalni za več ko 21 ferg ni dober. vidiš kak je oni kanal tretji naret... tak moreš naredit boost. razlika bo očitna.

ampak glej ohišje lahko narediš z lotanjem ni treba švasat ker lot je dovolj dober pa sesalno koleno narediš pač pod kotom in čimkrajše. moje je dogo 3cm... to pa zato da je sesalna pot čimkrajša
The science of tuning.

viewtopic.php?f=14&t=15145
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: Bat od 48mm naprej

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

koroman napisal/-a:to je točno to kaj sem hoto napisat. bi delalo vredi na vlkem fergu. ampak moreš met pravega lamelnega. ker originalni za več ko 21 ferg ni dober. vidiš kak je oni kanal tretji naret... tak moreš naredit boost. razlika bo očitna.

ampak glej ohišje lahko narediš z lotanjem ni treba švasat ker lot je dovolj dober pa sesalno koleno narediš pač pod kotom in čimkrajše. moje je dogo 3cm... to pa zato da je sesalna pot čimkrajša
ka pol če bi naredo še tist boots, pa lamelo gor je dost 21mm ferg? al je treba kej večjega?
:)
Uporabniški avatar
koroman
predelana mašina
Prispevkov: 1875
Pridružen: Po Avg 31, 2009 10:44 pm
Kraj: zlatoličje - maribor

Re: Bat od 48mm naprej

Odgovor Napisal/-a koroman »

je dosti ja ker tu ni tolko izgub zaradi blow backa. pač od oke
The science of tuning.

viewtopic.php?f=14&t=15145
arkas
zariban cilinder
Prispevkov: 149
Pridružen: Po Avg 09, 2010 5:48 pm

Re: Bat od 48mm naprej

Odgovor Napisal/-a arkas »

malo izven teme ampak enkrat sem slišal za te bate ambica. to je torej slab bat?
PVL
Mojster
Prispevkov: 643
Pridružen: To Sep 08, 2009 9:28 pm

Re: Bat od 48mm naprej

Odgovor Napisal/-a PVL »

arkas napisal/-a:malo izven teme ampak enkrat sem slišal za te bate ambica. to je torej slab bat?
Da,made in india,cheap production,grobo izdelan. Bolje star meteor 48 kot nov ambika.
Odgovori