Bat od 48mm naprej

Vse kar se tiče mopedov
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Bat od 48mm naprej

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

TOMOtoS napisal/-a:
_luke_ napisal/-a:Jao...to nemorš verjet. Člouk sprašuje kje dobit bat od fi48 naprej, nekateri pa komej ugotavlajo kak sornik ma e90 :)

Blo bi dobro da poveš za kak cilinder gre...zdej maš bat fi50.nek malga (nevem na pamet) od gokarta (vertex npr.) ki pa ma drugačno pozicijo sornika (treba podlagat cilinder).

Bata fi48+ do fi50 skor ni (delal sem na projektu e90 ->100ccm). Bati obstajajo, sam majo neke čudne pozicije sornika, preluknjan bat (pretočni), stične točke obročkov ravno tam kjer na tomosu sede na kanale...

Sklepam da gre za ctx/e90 cilinder. Najdi nekoga ki dirka z gokarti. Po vsaki dirki delajo na tistih mašinah generalno (3h), tko da bat ma skor še vsa grafit na sebi.
nene, to gre za cilinder umo o8, zdej je fi 48, im bat je tut fi 48, sam problem je ka je to že mal znucano, drgač pa za vozit se je še, sam js bi pa rad dau to brust na saj 48,5mm al več, zdej mam pa problem ka nimam ki dobit bata, če ga am pa po naročili delat pa košta k svina.brušenje na več od 48 pa za mene ni noben problem, nejvečji problem mi je trenutno bat, rad bi prvo nabavo dele da lahk začnem s projektom apn4 SUPER SPORT by TOMOtoS.
Tomos nima ? če ma 48 bate ma ponavadi tudi nadmere ... pokliči jih v koper (na maile ne odgovarjajo bandačefurska)
_luke_
vplinjač
Prispevkov: 392
Pridružen: Sr Maj 05, 2010 7:20 pm

Re: Bat od 48mm naprej

Odgovor Napisal/-a _luke_ »

TOMOtoS napisal/-a:
_luke_ napisal/-a:Jao...to nemorš verjet. Člouk sprašuje kje dobit bat od fi48 naprej, nekateri pa komej ugotavlajo kak sornik ma e90 :)

Blo bi dobro da poveš za kak cilinder gre...zdej maš bat fi50.nek malga (nevem na pamet) od gokarta (vertex npr.) ki pa ma drugačno pozicijo sornika (treba podlagat cilinder).

Bata fi48+ do fi50 skor ni (delal sem na projektu e90 ->100ccm). Bati obstajajo, sam majo neke čudne pozicije sornika, preluknjan bat (pretočni), stične točke obročkov ravno tam kjer na tomosu sede na kanale...

Sklepam da gre za ctx/e90 cilinder. Najdi nekoga ki dirka z gokarti. Po vsaki dirki delajo na tistih mašinah generalno (3h), tko da bat ma skor še vsa grafit na sebi.
nene, to gre za cilinder umo o8, zdej je fi 48, im bat je tut fi 48, sam problem je ka je to že mal znucano, drgač pa za vozit se je še, sam js bi pa rad dau to brust na saj 48,5mm al več, zdej mam pa problem ka nimam ki dobit bata, če ga am pa po naročili delat pa košta k svina.brušenje na več od 48 pa za mene ni noben problem, nejvečji problem mi je trenutno bat, rad bi prvo nabavo dele da lahk začnem s projektom apn4 SUPER SPORT by TOMOtoS.
Kontaktiraj _bora_, če ga mogoče poznaš (na bolhi je zlo poceni dele prodajal) :D . Ravno ko sem bil pri njemu doma, je že imel vse potrebno za tak tuning...prirobnica, narejeni novi pretočni v mašini...če se ne motim je imel tudi večji bat od fi48. Uglavnem on ti bo lahko dal kak koristen nasvet!
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: Bat od 48mm naprej

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

_luke_ napisal/-a:
TOMOtoS napisal/-a:
_luke_ napisal/-a:Jao...to nemorš verjet. Člouk sprašuje kje dobit bat od fi48 naprej, nekateri pa komej ugotavlajo kak sornik ma e90 :)

Blo bi dobro da poveš za kak cilinder gre...zdej maš bat fi50.nek malga (nevem na pamet) od gokarta (vertex npr.) ki pa ma drugačno pozicijo sornika (treba podlagat cilinder).

Bata fi48+ do fi50 skor ni (delal sem na projektu e90 ->100ccm). Bati obstajajo, sam majo neke čudne pozicije sornika, preluknjan bat (pretočni), stične točke obročkov ravno tam kjer na tomosu sede na kanale...

Sklepam da gre za ctx/e90 cilinder. Najdi nekoga ki dirka z gokarti. Po vsaki dirki delajo na tistih mašinah generalno (3h), tko da bat ma skor še vsa grafit na sebi.
nene, to gre za cilinder umo o8, zdej je fi 48, im bat je tut fi 48, sam problem je ka je to že mal znucano, drgač pa za vozit se je še, sam js bi pa rad dau to brust na saj 48,5mm al več, zdej mam pa problem ka nimam ki dobit bata, če ga am pa po naročili delat pa košta k svina.brušenje na več od 48 pa za mene ni noben problem, nejvečji problem mi je trenutno bat, rad bi prvo nabavo dele da lahk začnem s projektom apn4 SUPER SPORT by TOMOtoS.
Kontaktiraj _bora_, če ga mogoče poznaš (na bolhi je zlo poceni dele prodajal) :D . Ravno ko sem bil pri njemu doma, je že imel vse potrebno za tak tuning...prirobnica, narejeni novi pretočni v mašini...če se ne motim je imel tudi večji bat od fi48. Uglavnem on ti bo lahko dal kak koristen nasvet!
poceni prodaja?, kaka pa je firma?
:)
_luke_
vplinjač
Prispevkov: 392
Pridružen: Sr Maj 05, 2010 7:20 pm

Re: Bat od 48mm naprej

Odgovor Napisal/-a _luke_ »

ne me narobe razumet, on ma vse prej kot poceni =) http://www.bolha.com/oglas1272287294/to ... -sedez-nov

Vidim da je spremenil nick na bolhi...zdej je boki_tomos =)

Kar pokliči ga pa mal povpraši
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: Bat od 48mm naprej

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

_luke_ napisal/-a:ne me narobe razumet, on ma vse prej kot poceni =) http://www.bolha.com/oglas1272287294/to ... -sedez-nov

Vidim da je spremenil nick na bolhi...zdej je boki_tomos =)

Kar pokliči ga pa mal povpraši
a to je tist ko je tut učas prodajo master auspuhe po 60€, bom ga povprašo če ma kej
:)
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: Bat od 48mm naprej

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

evo, sm mal še isko po neti, pa sm neki našo, sam nevem kak je to kej uporabno:
http://cgi.ebay.com/Piston-Kit-fit-JONS ... 27b3225057
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Pro-X-Pi ... ccessories
http://cgi.ebay.com/039-MS390-chainsaw- ... 439b99b351

sam tuki je problem, ka nevem kake dimenzije je bat( kuk je dougi, pa kuk je sornik)

no pa še to, ka bi znal to men na kaikm servisi za YAMAHE, HONDE, al pa KAWASAKIE, ko gledam cr 80, yz80,
majo tut 50mm bat, ba bom še tam mal poprašo če imajo,
pa še to ka mogoč ve kuk ma fi bat od yamahe pw 80( mali kros)
:)
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Bat od 48mm naprej

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

http://www.moto-nautika.com/index.php?id=66

tu piši tu imajo prox dele ! to so japonski deli tak da so zlo kvalitetni ! piši jim na mail ali pokliči
Uporabniški avatar
koroman
predelana mašina
Prispevkov: 1875
Pridružen: Po Avg 31, 2009 10:44 pm
Kraj: zlatoličje - maribor

Re: Bat od 48mm naprej

Odgovor Napisal/-a koroman »

najboljše je da kupiš bigbore bat od skuterjev al pa da kupiš prvo nadmero dr. evo bata
The science of tuning.

viewtopic.php?f=14&t=15145
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: Bat od 48mm naprej

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

aljo69 napisal/-a:http://www.moto-nautika.com/index.php?id=66

tu piši tu imajo prox dele ! to so japonski deli tak da so zlo kvalitetni ! piši jim na mail ali pokliči
aha pol bi zo tut mogoč dubo u YAMAHA DELTA TEAM KRŠKO, ki je velka firma in majo tut servis, bom še tam mal povprašo če majo al pa če lahk dobijo/naročijo.
:)
Uporabniški avatar
koroman
predelana mašina
Prispevkov: 1875
Pridružen: Po Avg 31, 2009 10:44 pm
Kraj: zlatoličje - maribor

Re: Bat od 48mm naprej

Odgovor Napisal/-a koroman »

The science of tuning.

viewtopic.php?f=14&t=15145
Odgovori