Bat od 48mm naprej

Vse kar se tiče mopedov
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Bat od 48mm naprej

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

L.p, mene pa zanima ki se da dobit kak bat, ko ma fi večji od 48, najmaj 48,5 pa dalje, po možnosti 12 ali 14 sorn.
:)
Uporabniški avatar
TheLord
vplinjač
Prispevkov: 271
Pridružen: Sr Sep 23, 2009 9:48 pm
Kraj: Šiška, Ljubljana

Re: Bat od 48mm naprej

Odgovor Napisal/-a TheLord »

14 sorn?
Slika
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Bat od 48mm naprej

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

ja...

ctx/e90 ma 14 sornik...
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: Bat od 48mm naprej

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

TheLord napisal/-a:14 sorn?
pa ne zdej tuki prazne slame mlatit, js sparšujem ki se ga da dobit, najmaj more bit 48,5 pa tam nek do 52 več ne
obvezno pa 12 al 14 sorn
:)
Uporabniški avatar
silvo_xd
auspuh
Prispevkov: 875
Pridružen: Sr Jan 27, 2010 5:42 pm
Kraj: poljčane

Re: Bat od 48mm naprej

Odgovor Napisal/-a silvo_xd »

bo-ra ma ambiko se mi zdi sam pol veš kolk je ura ko na kvaliteto pogledamo ;)
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: Bat od 48mm naprej

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

silvo_xd napisal/-a:bo-ra ma ambiko se mi zdi sam pol veš kolk je ura ko na kvaliteto pogledamo ;)
možno kak link dobit?
:)
Uporabniški avatar
pomartin
Mojster
Prispevkov: 2821
Pridružen: Pe Maj 07, 2010 11:45 pm
Kraj: Postojna

Re: Bat od 48mm naprej

Odgovor Napisal/-a pomartin »

ambike so sam do 48... usaj pr njemi... pa obročke obvezno menjaj če boš ambiko uzeu.

LP
bol star bol nor!
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: Bat od 48mm naprej

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

pomartin napisal/-a:ambike so sam do 48... usaj pr njemi... pa obročke obvezno menjaj če boš ambiko uzeu.

LP
am nismo se prou zastopl, js nucam bat od 48mm naprej, kar pomen 48,5mm je naj maj, pol pa naprej tan nek do 52mm.
:)
_luke_
vplinjač
Prispevkov: 392
Pridružen: Sr Maj 05, 2010 7:20 pm

Re: Bat od 48mm naprej

Odgovor Napisal/-a _luke_ »

Jao...to nemorš verjet. Člouk sprašuje kje dobit bat od fi48 naprej, nekateri pa komej ugotavlajo kak sornik ma e90 :)

Blo bi dobro da poveš za kak cilinder gre...zdej maš bat fi50.nek malga (nevem na pamet) od gokarta (vertex npr.) ki pa ma drugačno pozicijo sornika (treba podlagat cilinder).

Bata fi48+ do fi50 skor ni (delal sem na projektu e90 ->100ccm). Bati obstajajo, sam majo neke čudne pozicije sornika, preluknjan bat (pretočni), stične točke obročkov ravno tam kjer na tomosu sede na kanale...

Sklepam da gre za ctx/e90 cilinder. Najdi nekoga ki dirka z gokarti. Po vsaki dirki delajo na tistih mašinah generalno (3h), tko da bat ma skor še vsa grafit na sebi.
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: Bat od 48mm naprej

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

_luke_ napisal/-a:Jao...to nemorš verjet. Člouk sprašuje kje dobit bat od fi48 naprej, nekateri pa komej ugotavlajo kak sornik ma e90 :)

Blo bi dobro da poveš za kak cilinder gre...zdej maš bat fi50.nek malga (nevem na pamet) od gokarta (vertex npr.) ki pa ma drugačno pozicijo sornika (treba podlagat cilinder).

Bata fi48+ do fi50 skor ni (delal sem na projektu e90 ->100ccm). Bati obstajajo, sam majo neke čudne pozicije sornika, preluknjan bat (pretočni), stične točke obročkov ravno tam kjer na tomosu sede na kanale...

Sklepam da gre za ctx/e90 cilinder. Najdi nekoga ki dirka z gokarti. Po vsaki dirki delajo na tistih mašinah generalno (3h), tko da bat ma skor še vsa grafit na sebi.
nene, to gre za cilinder umo o8, zdej je fi 48, im bat je tut fi 48, sam problem je ka je to že mal znucano, drgač pa za vozit se je še, sam js bi pa rad dau to brust na saj 48,5mm al več, zdej mam pa problem ka nimam ki dobit bata, če ga am pa po naročili delat pa košta k svina.brušenje na več od 48 pa za mene ni noben problem, nejvečji problem mi je trenutno bat, rad bi prvo nabavo dele da lahk začnem s projektom apn4 SUPER SPORT by TOMOtoS.
:)
Odgovori