Tomos BT 50S-portski

Predstavite nam svoj moped
butko
zobnik
Prispevkov: 166
Pridružen: Če Avg 27, 2009 1:58 pm
Kraj: Vrhnika

Re: Tomos BT 50S-portski

Odgovor Napisal/-a butko »

bt50 napisal/-a:Kr se tiče barve si dobr izbrou ker te odre metalik barve so zlo lepe
da, men je taka metalik barva od nekdaj všeč, tut auto bi tak mel hehe :) pa kkšne bele lite feltne hehe sam potem bom pa moral skos ga glancat :)
Nije zdravo biti bolestan :)
bt50
glava cilindra
Prispevkov: 532
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:05 am
Kraj: Mengeš

Re: Tomos BT 50S-portski

Odgovor Napisal/-a bt50 »

tud oranžno rdeče se mi ne zdijo slabe ker bele je pa res treba skos pucat :D
butko
zobnik
Prispevkov: 166
Pridružen: Če Avg 27, 2009 1:58 pm
Kraj: Vrhnika

Re: Tomos BT 50S-portski

Odgovor Napisal/-a butko »

bt50 napisal/-a:tud oranžno rdeče se mi ne zdijo slabe ker bele je pa res treba skos pucat :D
aha kul, bomo vidl k bo na vrsti za štrihanje;) sicer sm pa tut razmišlju o živo oranžni črno-kombinaciji (oranžne felge ter črne maske)
Nije zdravo biti bolestan :)
bt50
glava cilindra
Prispevkov: 532
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:05 am
Kraj: Mengeš

Re: Tomos BT 50S-portski

Odgovor Napisal/-a bt50 »

sam na črni se pa vs prah pozna tko da raj premisl k bo treba skoz motor pucat(čeprou pol modra ni vlk bol:D
butko
zobnik
Prispevkov: 166
Pridružen: Če Avg 27, 2009 1:58 pm
Kraj: Vrhnika

Re: Tomos BT 50S-portski

Odgovor Napisal/-a butko »

bt50 napisal/-a:sam na črni se pa vs prah pozna tko da raj premisl k bo treba skoz motor pucat(čeprou pol modra ni vlk bol:D
hehe da, ma rožica k se itak na vseh barvah prah nabira sam na enih se manj pozna na drugih bolj, ostajam pa na modri :)
Nije zdravo biti bolestan :)
Uporabniški avatar
car99
vplinjač
Prispevkov: 274
Pridružen: Po Avg 10, 2009 10:05 pm
Kraj: 02

Re: Tomos BT 50S-portski

Odgovor Napisal/-a car99 »

Zakaj pa nebi mel recimo rumenega? Al pa svetlo roza? :mrgreen: Vsi bi samo modre . :lol:
bt50
glava cilindra
Prispevkov: 532
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:05 am
Kraj: Mengeš

Re: Tomos BT 50S-portski

Odgovor Napisal/-a bt50 »

car99 napisal/-a:Zakaj pa nebi mel recimo rumenega? Al pa svetlo roza? :mrgreen: Vsi bi samo modre . :lol:
Najbol da daš florestenčno rumeno pol pa polcajem da nerbš registracije k se je itk neb vidl k se motor tok svet :D(če bi te ponoč ustavl)
butko
zobnik
Prispevkov: 166
Pridružen: Če Avg 27, 2009 1:58 pm
Kraj: Vrhnika

Re: Tomos BT 50S-portski

Odgovor Napisal/-a butko »

bt50 napisal/-a:
car99 napisal/-a:Zakaj pa nebi mel recimo rumenega? Al pa svetlo roza? :mrgreen: Vsi bi samo modre . :lol:
Najbol da daš florestenčno rumeno pol pa polcajem da nerbš registracije k se je itk neb vidl k se motor tok svet :D(če bi te ponoč ustavl)
hehe najbolš da potem še nalimam tak odsevni trak na motor k ga cestarji uporablajo za varnost;) pa obstran napišem z veliko Gasilci pa eno sireno da če vidm policaje sam to pržgem pa me navjo lovil ;) :lol: :lol:
Nije zdravo biti bolestan :)
Odgovori