Homemade chopper - projekt

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
Uporabniški avatar
peugeottori
batzajla
Prispevkov: 34
Pridružen: So Jul 17, 2010 10:39 pm

Homemade chopper - projekt

Odgovor Napisal/-a peugeottori »

lep pozdrav! Lotevam se ''težkega'' projekta. Iz NAVADNEGA KOLESA bom probu nardit nekakšnga chopperja :mrgreen: v mislih imam a3 mašino, drugače pa tut od apn-a (6-ke) nebi bla slaba. konstrukcijo celotne zadeve še preučujem naj bi blo pa use narjen lepo doma :mrgreen: Nebo vn pršu nevem kak estetski izdelek al pa neki sam da bi mi uspel tehnično nardit to zadevo :mrgreen: TA TEXT JE SAM GROBA OSNOVA DA VAS SEZNANIM O PRIHAJAJOČEM PROJEKTU!!! Glede na to da mam zdej še dober mesec počitnice se bom jutri lotil izdelave konstrukcije, vendar pa rabim vaše predloge katero mašino naj dam gor??? a3 bi ostala tako kot apn originalna. rabim vedet kero naj dam gor zato da nardim taprav nosilc (al je nosilc isti) :idea: . prosim vas za čim več napotkov, kritik, in vsega kar se spomnete :mrgreen: . SEVEDA BOM TEMO NADGRAJEVAL S SLIKAMI IN TEKSTOM TEKOM IZDELAVE :!: :D
[color=#FF0000]Pravkar si izgubil dragocene trenutke svojega življenja z branjem mojega podpisa[/color]
Rok95
kriva felna
Prispevkov: 66
Pridružen: So Avg 15, 2009 11:38 am

Re: Homemade chopper - projekt

Odgovor Napisal/-a Rok95 »

Pomoje bi blo bolš da bi dau od apn6 mašino!
Slika
Uporabniški avatar
peugeottori
batzajla
Prispevkov: 34
Pridružen: So Jul 17, 2010 10:39 pm

Re: Homemade chopper - projekt

Odgovor Napisal/-a peugeottori »

ja sej a3 je pomoje prešvoh za u kkšn klanc :mrgreen:
[color=#FF0000]Pravkar si izgubil dragocene trenutke svojega življenja z branjem mojega podpisa[/color]
Uporabniški avatar
P Blade
vplinjač
Prispevkov: 385
Pridružen: Sr Okt 21, 2009 9:54 pm
Kraj: Lajbah-Izola

Re: Homemade chopper - projekt

Odgovor Napisal/-a P Blade »

evo moja dva čopera:
morda za navdih?
BMX z mašino (in opremo) od avtomatika in rorom stoenke
Shina moped-khm, kako bi reku-načoperirana APN6.

TMB verzija 4.01:
Slika

TMB vrzija 6.03 (facelift):
Slika

Shina moped na enem izmed moped zborov: (stvar je dolga 2,7m, potegne preko 85 km/h- e90 power, point vsega je tudi to, da vse šaltung in zavora delujejo spredaj na tacah, sicer je dost stvari po domače, ampak delajo.)
Slika

Tako. Zdej pa veselo na delo!
Slika
Odgovori