Bmw 318TDS touring

Predstavite nam svoj jekleni konjiček
Odgovori
Uporabniški avatar
sales0
vplinjač
Prispevkov: 466
Pridružen: Če Maj 27, 2010 9:25 pm
Kraj: Prekmurje-Murski Petrovci
Kontakt:

Re: Bmw 318TDS touring

Odgovor Napisal/-a sales0 »

Ja z carsoftom pa pol še na uradnem servisu smo ugotovili realne kilometre.
Tisto je čip iz 90 na 125hp. In nekje +40Nm navora.



L.p!



Aleš!
Če si zadovoljen z mojimi storitvami povej naprej, če pa nisi zadovoljen pa povej meni.
EMAIL: team.ufo.performance@gmail.com
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5226
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Bmw 318TDS touring

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

sales0 napisal/-a:Ja z carsoftom pa pol še na uradnem servisu smo ugotovili realne kilometre.
Tisto je čip iz 90 na 125hp. In nekje +40Nm navora.



L.p!



Aleš!
aha
samo a nebi raje tisti čip kam skril ? :roll: (seveda ko bo motor dokončno sestavljen)
Uporabniški avatar
sales0
vplinjač
Prispevkov: 466
Pridružen: Če Maj 27, 2010 9:25 pm
Kraj: Prekmurje-Murski Petrovci
Kontakt:

Re: Bmw 318TDS touring

Odgovor Napisal/-a sales0 »

Zaradi modrijanov nepismenih misliš?
To če bi mel turbino tu kje mam čip pa bi mu moral odpret havbo, bi me vprašal, če mam ta filter homologiiran, ker itak nimajo pojma, bi mu dal v roko bat, pa bi mislil da je oljni filter. Mel kolega 2.5 V6 24V v 1.2 16V corsi c noter, pa polocija sploh ni vedla kaj to je ali če bi moralo biti tu ali ne, ni pa bilo okrasnih plastik gor v V6 napisom, ker so ga ustavili zaradi xenon kita pa mu je moral kazati kje ima balaste in so definitivno tudi motor vidli, pa sploh ni nič vprašal glede pristnosti motorja samo glede homologacije izpuha in filtra, avto si pa na daleč že čul, da je 6 cilindraš.



L.p!



Aleš!
Če si zadovoljen z mojimi storitvami povej naprej, če pa nisi zadovoljen pa povej meni.
EMAIL: team.ufo.performance@gmail.com
Uporabniški avatar
kirovets
zariban cilinder
Prispevkov: 104
Pridružen: Pe Jan 14, 2011 1:51 pm

Re: Bmw 318TDS touring

Odgovor Napisal/-a kirovets »

Brat ima kar na stari favoritki let.1991 xenon kit - sveti kot noro - in centralno daljinsko zaklepanje :lol:
(̅_̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅­a̲̅я̲̅i̲̅j̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_̅_̅_­̅()ڪے
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Bmw 318TDS touring

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

kirovets napisal/-a:Brat ima kar na stari favoritki let.1991 xenon kit - sveti kot noro - in centralno daljinsko zaklepanje :lol:
tale ksenon kit te fajn zafleša ponoč ... če nima avto xenona nimaš to kaj notr devat ... sploh tiste pocen vrjante brez zatemnitve
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Bmw 318TDS touring

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Iz 90 na 125hp ni pametno čišat "baje da ne zdrži kuplonga pa vztranjik" tak sem jaz nekaj slišal okoli, ker recimo pol oni ko so 105hp ali pa 110 imajo kao močnejšo kuplongo pa še vztrajnik, zdaj pa nevem ker tudi sam nameravam dat čipa audija trojko iz 105 na 136 pa so rekli da tu ni problemov nobenih ker je že sedaj dost močna sklopka pa vztrajnik, zdaj pa nevem če je to kaj res al ne.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
sales0
vplinjač
Prispevkov: 466
Pridružen: Če Maj 27, 2010 9:25 pm
Kraj: Prekmurje-Murski Petrovci
Kontakt:

Re: Bmw 318TDS touring

Odgovor Napisal/-a sales0 »

DaNiLo napisal/-a:Iz 90 na 125hp ni pametno čišat "baje da ne zdrži kuplonga pa vztranjik" tak sem jaz nekaj slišal okoli, ker recimo pol oni ko so 105hp ali pa 110 imajo kao močnejšo kuplongo pa še vztrajnik, zdaj pa nevem ker tudi sam nameravam dat čipa audija trojko iz 105 na 136 pa so rekli da tu ni problemov nobenih ker je že sedaj dost močna sklopka pa vztrajnik, zdaj pa nevem če je to kaj res al ne.

To nič ne vtrga, tu ni nekih naglih brutalnih sil kot recimo pri bencinarjih. Vsi avti se dandanes čipajo za nekje 30hp.
Fora je v tem, da bmw 2.5TDS mačist vse enako kot moj od kuplonge do vztrajnika, pa ima avto 143hp, tak da tu ni bojazni, če pa kaj vtrga pa zamenjam, mam zdaj 2. :D
VW pumpedüse 1.9 motorji so najboljši 4 cilinderski dizli treenutno na trgu, tak da ta motor ob dokaj rednem servisiranju premo 500.000km brez problema. Če boš ga čipal mu nebo nič, boš pa več kot zadovoljen.



L.p!



Aleš!
Če si zadovoljen z mojimi storitvami povej naprej, če pa nisi zadovoljen pa povej meni.
EMAIL: team.ufo.performance@gmail.com
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Bmw 318TDS touring

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Ja saj sem reko da nevem kak točno je s tem mam pa namen čipat zadevo, drugače pa fajn to da imašš verigo namesto jermena tam, pa zelo dobro si porihto zadevo, bravo!
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
sales0
vplinjač
Prispevkov: 466
Pridružen: Če Maj 27, 2010 9:25 pm
Kraj: Prekmurje-Murski Petrovci
Kontakt:

Re: Bmw 318TDS touring

Odgovor Napisal/-a sales0 »

DaNiLo napisal/-a:Ja saj sem reko da nevem kak točno je s tem mam pa namen čipat zadevo, drugače pa fajn to da imašš verigo namesto jermena tam, pa zelo dobro si porihto zadevo, bravo!

Ti samo čipaj, nebo ti žal, vendar pazi da ti nebo kak šalabajzer čipal, ker tu mora bit nastavljen točen tlak turbine pa točna količina nafte, ker če kaj odstopa, pol ti skuri bate in uniči cilindre.
Ja veriga je fenomenalna zadeva, zamenjuje se na 250.000km.



L.p!



Aleš!
Če si zadovoljen z mojimi storitvami povej naprej, če pa nisi zadovoljen pa povej meni.
EMAIL: team.ufo.performance@gmail.com
Uporabniški avatar
sales0
vplinjač
Prispevkov: 466
Pridružen: Če Maj 27, 2010 9:25 pm
Kraj: Prekmurje-Murski Petrovci
Kontakt:

Re: Bmw 318TDS touring

Odgovor Napisal/-a sales0 »

Ja saj pa vem to jaz.
No ampak želim povedati, da je moj motor čisto enak kot če 2.5tds-u odrežeš 2 cilindra.
Zadnja stran je čisto enaka, spredaj je čisto enako vse, tudi premer in hod batov je enak.
Edino moj ima 2 cilindra manj.



L.p!



Aleš!
Če si zadovoljen z mojimi storitvami povej naprej, če pa nisi zadovoljen pa povej meni.
EMAIL: team.ufo.performance@gmail.com
Odgovori