Peugeot 307 Break 2.0 HDi 16

Predstavite nam svoj jekleni konjiček
Uporabniški avatar
peugeottori
batzajla
Prispevkov: 34
Pridružen: So Jul 17, 2010 10:39 pm

Peugeot 307 Break 2.0 HDi 16

Odgovor Napisal/-a peugeottori »

Lep pozdrav! predstavljam vam svojo ''makino''. Peugeot 307 Break naj bi bil družinski avto vendar pa če ima motor 2.0 HDi 16 zverina lahko zelo dobro prehiteva ;). oznaka 16 pomeni da gre za ''motor športne verzije'' v katerem se skriva zelo uporabnih 136 konjskih moči. ima 320NM navora pri 2000RP/m kar je za moje pojme več kot dovolj. nažalost se zadeva zavrti do samo 4600 rp/m potem pa izgubi ves navor, tako da v brzini ne gre do blokade. Avto je lep in še lepši (močnejši) bo (WHEN I GET OLDER I WILL BE STRONGER). :mrgreen: PEUGEOT FOR LIFE! Avto vsem toplo priporočam (tudi če vzamete švohnejšo mašino). :mrgreen: :twisted: če se boste fural gdaj okol litije, lj glejte na levo ker mam velikrat težko nogo :twisted: :mrgreen:

slike iz relacijske vožnje avtomobilskega kluba pugi team:
http://img138.imageshack.us/gal.php?g=img3762g.jpg
[color=#FF0000]Pravkar si izgubil dragocene trenutke svojega življenja z branjem mojega podpisa[/color]
flyboy
zobnik
Prispevkov: 185
Pridružen: So Mar 27, 2010 5:19 pm

Re: Peugeot 307 Break 2.0 HDi 16

Odgovor Napisal/-a flyboy »

franzoz, grd, pa sploh ni takoooo zelo močan. zgleda da zate zadost.
Uporabniški avatar
peugeottori
batzajla
Prispevkov: 34
Pridružen: So Jul 17, 2010 10:39 pm

Re: Peugeot 307 Break 2.0 HDi 16

Odgovor Napisal/-a peugeottori »

flyboy napisal/-a:franzoz, grd, pa sploh ni takoooo zelo močan. zgleda da zate zadost.
zame je dost močn ja, tvoje izjave da je grd pa ne rabm tko da rajš ne komentiri če boš take prbiju ker OKUSI SO RAZLIČNI, svoje mnenje pa lohka izrazš tut z besedami ''ni mi všeč''. :evil:
[color=#FF0000]Pravkar si izgubil dragocene trenutke svojega življenja z branjem mojega podpisa[/color]
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: Peugeot 307 Break 2.0 HDi 16

Odgovor Napisal/-a golnar »

ni mi všeč... še najmanj je pa to neka sportiva za na levi pas...

brez skrbi, sj je kul avto, za (z)vozit ;) le raketa ni (kolkr sm dobil občutek da misliš da je)
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Uporabniški avatar
peugeottori
batzajla
Prispevkov: 34
Pridružen: So Jul 17, 2010 10:39 pm

Re: Peugeot 307 Break 2.0 HDi 16

Odgovor Napisal/-a peugeottori »

golnar napisal/-a:ni mi všeč... še najmanj je pa to neka sportiva za na levi pas...

brez skrbi, sj je kul avto, za (z)vozit ;) le raketa ni (kolkr sm dobil občutek da misliš da je)

hvala :D končno en spodoben komentar :mrgreen: ni nč kej preveč športnega (ubistvu sploh ni športen :mrgreen: ) ampak se vseen odlično znajde na levem pasu :P za vozt se mi zdi super in tudi motor je dovolj prožen za naše ceste :)
[color=#FF0000]Pravkar si izgubil dragocene trenutke svojega življenja z branjem mojega podpisa[/color]
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: Peugeot 307 Break 2.0 HDi 16

Odgovor Napisal/-a z@n »

Res nevem kaj vidiš v temu avtu, sej če ti avto ne pomen velik pa ti je sam pomemben da dela je kul ane, za kšno žensko bi biu ta avto kr kul 8-) :D
Uporabniški avatar
peugeottori
batzajla
Prispevkov: 34
Pridružen: So Jul 17, 2010 10:39 pm

Re: Peugeot 307 Break 2.0 HDi 16

Odgovor Napisal/-a peugeottori »

z@n napisal/-a:Res nevem kaj vidiš v temu avtu, sej če ti avto ne pomen velik pa ti je sam pomemben da dela je kul ane, za kšno žensko bi biu ta avto kr kul 8-) :D

ena stvar k jo vidm u tej mašinci je že dejstvo da je moj! avto je prostorn, mašina je prožna, ozračje je super, vodljiv je, kvaliteten, lep, pašebilohnaštevu :D
[color=#FF0000]Pravkar si izgubil dragocene trenutke svojega življenja z branjem mojega podpisa[/color]
Uporabniški avatar
P Blade
vplinjač
Prispevkov: 385
Pridružen: Sr Okt 21, 2009 9:54 pm
Kraj: Lajbah-Izola

Re: Peugeot 307 Break 2.0 HDi 16

Odgovor Napisal/-a P Blade »

Peugeot-de best, samo mene so mal razočarali na koncu...
Imel 405 Gri x 4 in pol 'veliko hišno limuzino' 605 3.0 V6. In je žal malo prerjavel, in se mi ga ni splačal popravljat....Drgač pa carski avto-imel je praktično vse, razn navigacije...
In pol sem gledal za 'novga'. Nč pametnega.
Če bi mel 607 al pa 406 al pa 407 kupe iz 3.0V6 vsaj 240 konj, pol ja peugeot, bi požrl tist spredn pogon...tko pa v 20 letih napredka za borih 16 konj...
No, mi je všeč, da si zadovoljen...
Pridem vsak tolk cajta na forum se napast, ker sem bil nekak član od samga začetka, pa folk ql...
Se mi zdi da se je pol tist začetni zanos mal 'razkadil'.
Slika
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Peugeot 307 Break 2.0 HDi 16

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

vredu avto... močan ni ravno za neko športno verzijo ampak za prvi avto(predvidevam da je) je super...

veliko varnih km.
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Uporabniški avatar
peugeottori
batzajla
Prispevkov: 34
Pridružen: So Jul 17, 2010 10:39 pm

Re: Peugeot 307 Break 2.0 HDi 16

Odgovor Napisal/-a peugeottori »

klemenm2 napisal/-a:vredu avto... močan ni ravno za neko športno verzijo ampak za prvi avto(predvidevam da je) je super...

veliko varnih km.

ma sej ni neki športn sploh sam to ''naj'' bi bla oznaka za športen motor pri pugijih... ni pa prvi avto... sm meu prej 2 alfe pa megančka tko da sm že prevozu neki kilometrov po cesti :lol: Hvala (upam da bojo varni) :mrgreen:
[color=#FF0000]Pravkar si izgubil dragocene trenutke svojega življenja z branjem mojega podpisa[/color]
Odgovori