Tomos E90

Predstavite nam svojo starino
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Tomos E90

Odgovor Napisal/-a macula »

lahko daš tudi alu pušo in nikasil. :)
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
ctxe90
zobnik
Prispevkov: 187
Pridružen: To Apr 02, 2013 6:42 pm

Re: Tomos E90

Odgovor Napisal/-a ctxe90 »

wika_akiw napisal/-a:
Fakircek napisal/-a:Glede cilindra je tako da če ga dobim z dobrim nikasilom za kakšno pametno ceno ga bom kupil. Če pa ga dobim za kakšno pametno ceno s slabim nikasilom bom pa dal na novo dat gor nikasi.
Aja pa še to bi prašal če ima kdo kakšen predlog kako bi lahko malo ojačal okvir da ga nebi že spet zlomilo tam pri vratu vilic.
Po mojih izkušnjah stane na novo narejen nikasil od 100 do 120€. Nič več in nič manj.

Lp marko
za 50ccm je mogoče taka cena z e90 cly je 200€
tudi najpreciznejši stroj rabi mazanje !
Uporabniški avatar
wika_akiw
zariban cilinder
Prispevkov: 130
Pridružen: Ne Avg 14, 2011 11:27 pm

Re: Tomos E90

Odgovor Napisal/-a wika_akiw »

ctxe90 napisal/-a:
wika_akiw napisal/-a:
Fakircek napisal/-a:Glede cilindra je tako da če ga dobim z dobrim nikasilom za kakšno pametno ceno ga bom kupil. Če pa ga dobim za kakšno pametno ceno s slabim nikasilom bom pa dal na novo dat gor nikasi.
Aja pa še to bi prašal če ima kdo kakšen predlog kako bi lahko malo ojačal okvir da ga nebi že spet zlomilo tam pri vratu vilic.
Po mojih izkušnjah stane na novo narejen nikasil od 100 do 120€. Nič več in nič manj.

Lp marko
za 50ccm je mogoče taka cena z e90 cly je 200€
ne vem kdo te toliko "olupi", pri nas je cena cca. 120€ če ti mora še kaj alu povariti, pa ga na stružnico dati pa ga ponikasilati (seveda imaš za točne stotinke tolerance bat priložen zraven).

lp marko
Uporabniški avatar
cerar
Mojster
Prispevkov: 1502
Pridružen: To Sep 22, 2009 5:26 pm

Re: Tomos E90

Odgovor Napisal/-a cerar »

lahko vprašam, kdo naredi nikasil za 120€, kakšna je kvaliteta?
lahko tudi na PM
Live life at full throttle! :)
No cams... no valves... no problems 2STROKE!
ctxe90
zobnik
Prispevkov: 187
Pridružen: To Apr 02, 2013 6:42 pm

Re: Tomos E90

Odgovor Napisal/-a ctxe90 »

dal sem ga jerasu u domžale ga je pa poslov v italijo kjer nikasiljenje stane 150-160€ poštnina je pa 40-50€ narejeno je pa tko ka treba ker v italiji,nimčiji in angliji to dobro delajo drugje pa se cly radi lušijo
tudi najpreciznejši stroj rabi mazanje !
ctxe90
zobnik
Prispevkov: 187
Pridružen: To Apr 02, 2013 6:42 pm

Re: Tomos E90

Odgovor Napisal/-a ctxe90 »

cerar napisal/-a:lahko vprašam, kdo naredi nikasil za 120€, kakšna je kvaliteta?
lahko tudi na PM
to tud mene zanima
tudi najpreciznejši stroj rabi mazanje !
Uporabniški avatar
wika_akiw
zariban cilinder
Prispevkov: 130
Pridružen: Ne Avg 14, 2011 11:27 pm

Re: Tomos E90

Odgovor Napisal/-a wika_akiw »

sej si sam vse napisal... v italiji je nikasil 100€, 50-60€ si vzame tvoj posrednik in 40-50€ še pošta... ZATO JE DRAGO... ne pa zato, ker bi bil sam nikasil toliko drag :)

glej... tudi glede poštnine iz italije je to lari fari... ravno danes sem dobil pošiljko iz Rima (potovalo je 3 delovne dni) v skupni teži 1 kg in me je stala natanko 25€... tako da fantje nekdo Vas farba :?:

lp marko

PS: pardon az "offtopic"
franc
vplinjač
Prispevkov: 381
Pridružen: Po Maj 06, 2013 3:00 pm

Re: Tomos E90

Odgovor Napisal/-a franc »

Niti ne, 25€ v eno stran je 50€ "povratno" . Eni zaračunajo še pakiranje...
lp
jkanoni
glava cilindra
Prispevkov: 625
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:24 pm

Re: Tomos E90

Odgovor Napisal/-a jkanoni »

cerar napisal/-a:lahko vprašam, kdo naredi nikasil za 120€, kakšna je kvaliteta?
lahko tudi na PM
Lahko se pozanimaš pri Mihi Sluga tel 041 211727. Centriranje gredi, honanje, struženje itd. Ugodno!
Odgovori