Cilinder junior i sl

Koliko je kaka stvar vredna?
KoGo
zariban cilinder
Prispevkov: 100
Pridružen: To Dec 04, 2012 6:09 pm

Cilinder junior i sl

Odgovor Napisal/-a KoGo »

Junior org-40mm

Slika


SL 38-org

Slika

Slika

Slika

Slika


koliko vrede po vami?

Hvala i Sretni blagdani!!
jkanoni
glava cilindra
Prispevkov: 625
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:24 pm

Re: Cilinder junior i sl

Odgovor Napisal/-a jkanoni »

Sl cilindar sa glavom se prodaje od 50 pa do 70 Eura. Nešto je prodavati a drugo je prodati.
Mislim, da za 50 Eura odmah napraviš biznis.
Junior ima krajnu toleranciju brušenja Prodao bi ga za 30 Eura.
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Cilinder junior i sl

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Junior 50e
SL 80-100e
Ruzo
batzajla
Prispevkov: 46
Pridružen: Po Feb 22, 2010 1:59 pm

Re: Cilinder junior i sl

Odgovor Napisal/-a Ruzo »

Sam ocene pa mate eni smešne. Me zanima koliko bi ti hotel za SL 38mm jkanoni, če bi ga prodajal. SL 38mm se proda vedno in povsod za vsaj 100eur. Ponavadi se prodajo za nekje 120eur (in to brez problema, v roku 2 dneh ga prodaš).

Za Juniorja pa tudi da je na koncu tolerance. :lol: Tak kot je na sliki s celimi rebri in original navoji, s tem da pri 40mm ni preveč potrošen (ga ni treba brusit na nadmero) je vreden vsaj 100eur. S tem da se grem stavit da ga za 120eur na bolhi prodaš v 2 dneh, enako kot SL-a.

Ni to neka roba, ki jo ma vsak. Sploh za Juniorja, kjer se ponavadi folk ne zmišjuje glede premera vrtine, važno da dobi original cilinder. Zgleda da se spet daje manjše ponudbe od realnih, da se dobi poceni, pa potem v SLO proda za vanzemaljske vsote. Kot da ne bi nihče spremljal bolhe in cen na njej. :roll:
There's no school like old school...
Uporabniški avatar
zankrzan
Mojster
Prispevkov: 1200
Pridružen: To Mar 27, 2012 4:00 pm
Kraj: Prelog, okolica Domžal

Re: Cilinder junior i sl

Odgovor Napisal/-a zankrzan »

Ruzo napisal/-a:Sam ocene pa mate eni smešne. Me zanima koliko bi ti hotel za SL 38mm jkanoni, če bi ga prodajal. SL 38mm se proda vedno in povsod za vsaj 100eur. Ponavadi se prodajo za nekje 120eur (in to brez problema, v roku 2 dneh ga prodaš).

Za Juniorja pa tudi da je na koncu tolerance. :lol: Tak kot je na sliki s celimi rebri in original navoji, s tem da pri 40mm ni preveč potrošen (ga ni treba brusit na nadmero) je vreden vsaj 100eur. S tem da se grem stavit da ga za 120eur na bolhi prodaš v 2 dneh, enako kot SL-a.

Ni to neka roba, ki jo ma vsak. Sploh za Juniorja, kjer se ponavadi folk ne zmišjuje glede premera vrtine, važno da dobi original cilinder. Zgleda da se spet daje manjše ponudbe od realnih, da se dobi poceni, pa potem v SLO proda za vanzemaljske vsote. Kot da ne bi nihče spremljal bolhe in cen na njej. :roll:
Točka 1: Eno je prodajati, drugo je prodati
Točka 2: Tomos deli niso zlati
Točka 3: Tomosi in deli za tomose so precenjeni tolk da kar boli :? :? :?
Ruzo
batzajla
Prispevkov: 46
Pridružen: Po Feb 22, 2010 1:59 pm

Re: Cilinder junior i sl

Odgovor Napisal/-a Ruzo »

Točka 1: Za tak denar se proda v SLO kamot, garantirano...
Točka 2: Niso zlati, je pa taka pač njihova realna vrednost
Točka 3: Precenjeni ali ne precenjeni... Po eni strani je boljše da je tako. Če bi Junior cilinder lahko dobil vsak mulac za na ATX-a za 30eur in SL-a 38 za na APN-a, koliko bi jih potem ostalo? Še enkrat, to je roba ki jo nima vsak in taka roba se vedno plača, pa ali je to Tomos ali bilokaj drugega.

Še vedno pa sem s temi cenami daleč od Slo zlatarstva... Pokliči Boki-ja in vprašaj koliko je pri njemu 38mm SL. Boš videl, da sem jaz s cenami v mejah normale. ;) Pa vsi bi kupovali napol zastonj, me zanima koliko od vas bi tole prodajalo kaj ceneje kot sem napisal. ;)
There's no school like old school...
Uporabniški avatar
folc
auspuh
Prispevkov: 818
Pridružen: So Okt 29, 2011 7:42 pm
Kraj: okolica Idrije

Re: Cilinder junior i sl

Odgovor Napisal/-a folc »

a te se sampanc drzi?. jest sm dau za original junior 39-20€. in res to je zlo precenjeno kot govoris. kukr vem med cilindre niso mesal 17karatnega zlata
dizel sploh ne! :)
Uporabniški avatar
Jabux
vplinjač
Prispevkov: 356
Pridružen: Po Mar 05, 2012 10:59 am
Kraj: Ljubljana

Re: Cilinder junior i sl

Odgovor Napisal/-a Jabux »

To si imel srečo, ker za tak denar še BT cyl ne dobiš! :roll: :roll:
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Cilinder junior i sl

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

če se bt cilindri prodajajo po 40-50e je tut junior potem vredn 100 ;) seveda 38 drugače grejo vrednosti za vsak mm honanja-25% (fi39- 75e 40-50e nad 40 25e)
Ruzo
batzajla
Prispevkov: 46
Pridružen: Po Feb 22, 2010 1:59 pm

Re: Cilinder junior i sl

Odgovor Napisal/-a Ruzo »

folc napisal/-a:a te se sampanc drzi?. jest sm dau za original junior 39-20€. in res to je zlo precenjeno kot govoris. kukr vem med cilindre niso mesal 17karatnega zlata
Ko ga boš za 20eur prodajal naprej mi prosim sporoči, ga vzamem. Ali mogoče cena potem slučajno ne bo več taka? :lol:

38mm Junior se je nazadnje prodal za malo pod 200eur kolikor je meni znano. Ampak je pač kupec vedel kaj hoče, odkartal denar in se z nasmeškom odpeljal. Ker on in še kdo od nas ve, da ti 38mm Juniorja pač ne mečejo za 20eur v hrbet.

Meni je vseeno, povem po kakšnih cenah se trenutno te stvari v SLO prodajajo (in tudi prodajo, da ne bo pomote). Vi si pa lahko naprej zatiskate oči in kupujete navidezne cilindre za 20eur. ;) Vrednosti pa pišem zato, ker se najdejo razni junaki, ki tako stvar kupijo na tak način (Ja sej več od 50eur pa ni vreden, ti dam 40eur), naslednji dan se pa pojavi na bolhi za realno vrednost (ponavadi še kak eur višje).

P.S: Nekdo je tudi na tem forumu iskal originalen cilinder za njegovega Juniorja kar nekaj časa. Njega vprašajte kakšna je njegova vrednost, oz. koliko bi dal zanj.
There's no school like old school...
Odgovori