mitjalikar14

izkušnje z uporabniki pri trgovanju
Odgovori
frčomatik
auspuh lager
Prispevkov: 1
Pridružen: Če Avg 15, 2013 12:18 pm

mitjalikar14

Odgovor Napisal/-a frčomatik »

Uporabnik z zgornjim mailom (mitja.likar42@gmail.com) mi je kljub natančnemu dogovoru prodal popolnoma nedelujočo elektroniko za Tomos Automatic, seveda ni potrebno poudarjati, da se od trenutka ko je prejel denar, ni želel več javiti, kljub PRIJAZNIM pozivom. Upam, da bo moj dopis v razmislek ostalim poštenim kupcem, ko bodo nasedali lažnim obljubam tega osebka.
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: mitja.likar42@gmail.com

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

Usedeš se v avto in greš do njega naslov itak maš. Vsaj jst bi tako naredu, pa da vidmo če bo še gdaj to naredu ;)
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
Uporabniški avatar
mitjalikar14
zobnik
Prispevkov: 214
Pridružen: Ne Dec 12, 2010 6:25 pm
Kraj: Idrija

Re: mitjalikar14

Odgovor Napisal/-a mitjalikar14 »

elektrika je čisto delujoča , samo neke pritožbe si mel da bobina ni prava , ker je čisto prava in originalna od avtomatika...iskro tudi daje tako da nevem v čem je problem...rekel si samo da je malo slaba iskra , malo spihaj in pošmirglaj platine in bo ker elektrika že dolgo ni bila v uporabi...
gasa do pleha!
Uporabniški avatar
mitjalikar14
zobnik
Prispevkov: 214
Pridružen: Ne Dec 12, 2010 6:25 pm
Kraj: Idrija

Re: mitjalikar14

Odgovor Napisal/-a mitjalikar14 »

Pa predvžig naštelaj , pa loh so tud platine premal odprte da je slaba iskra....ker si sigurno sam gor našravfal pol sm pa jest usega kriv...
gasa do pleha!
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: mitjalikar14

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

Toliko besed nebi bilo potrebno če bi se ti možaku oglasu na telefon in mu že tako razložu kaj in kako, s tem pa ko se mu nisi oglasu pa itak da je blo še bolj sumljivo d si mu zjebano robo prodau.
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
Uporabniški avatar
mitjalikar14
zobnik
Prispevkov: 214
Pridružen: Ne Dec 12, 2010 6:25 pm
Kraj: Idrija

Re: mitjalikar14

Odgovor Napisal/-a mitjalikar14 »

sinko.dejan napisal/-a:Toliko besed nebi bilo potrebno če bi se ti možaku oglasu na telefon in mu že tako razložu kaj in kako, s tem pa ko se mu nisi oglasu pa itak da je blo še bolj sumljivo d si mu zjebano robo prodau.
Sploh me ni nikoli klical , samo na mail mi je napisal pa se takrat sem odgovoril
gasa do pleha!
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: mitjalikar14

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

mitjalikar14 napisal/-a:
sinko.dejan napisal/-a:Toliko besed nebi bilo potrebno če bi se ti možaku oglasu na telefon in mu že tako razložu kaj in kako, s tem pa ko se mu nisi oglasu pa itak da je blo še bolj sumljivo d si mu zjebano robo prodau.
Sploh me ni nikoli klical , samo na mail mi je napisal pa se takrat sem odgovoril
rešita to na privat .. ne rabmo zdej te drame ostali brat ! potem mi naj pa @frčomatik javi kaj sta rešila na privat !
Odgovori