APN 6 95cc

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
denso26
glava cilindra
Prispevkov: 539
Pridružen: Pe Okt 15, 2010 9:43 am
Kraj: Šentvid pri Stični

Re: APN 6 95cc

Odgovor Napisal/-a denso26 »

pivk123 napisal/-a:Zakon projekt :D
Predlagam ti pa, da namestiš vsaj M8 navojno palco na vzvod za zadnjo bremzo.Mewni je M6 navojno palco posnelo navoj dol.. ;)
Zadnje bremze itak ne rabm dost, hvala za nasvet :)
https://t.me/pump_upp
lojze-si
Mojster
Prispevkov: 809
Pridružen: Po Sep 02, 2013 9:53 pm

Re: APN 6 95cc

Odgovor Napisal/-a lojze-si »

pivk123 napisal/-a:Zakon projekt :D
Predlagam ti pa, da namestiš vsaj M8 navojno palco na vzvod za zadnjo bremzo.Mewni je M6 navojno palco posnelo navoj dol.. ;)
M6 bo dovolj, priporočam pa da vzameš tisto z rumeno oznako, ki je kvalitete 8.8
lp
denso26
glava cilindra
Prispevkov: 539
Pridružen: Pe Okt 15, 2010 9:43 am
Kraj: Šentvid pri Stični

Re: APN 6 95cc

Odgovor Napisal/-a denso26 »

]Moped je biu dons na mizi pri Vid-u, kjer so se naredile meritve z izpuhom s katerim sem biu tudi na dragu, ena pa z nekim experimentalnim kateri se je zelo slabo odrezal saj je biu prekratek in nasploh sfaljen. Moped je pokazal največjo moč 19.46 konjev na 11000 obratov kar za kote 195/132 pomeni da ima moped še kr neki rezerve. Popravit je treba par malenkosti in skrajšat izpuh pa bo kamot še kakšen konj več.Sem pa nasploh kr zadovoljen z rezulatatom kokr je blo merjeno brez vmesih nastavitev elektrike ali vplinjača. Slike povedo več:
Priponke
Za foro je zraven še od mahkote graf, ko je takrat meril pri Vidu
Za foro je zraven še od mahkote graf, ko je takrat meril pri Vidu
testni izpuh(rdeč graf)
testni izpuh(rdeč graf)
ctx vse meritve z istim izpuhom
ctx vse meritve z istim izpuhom
Ctx najboljša meritev
Ctx najboljša meritev
https://t.me/pump_upp
gasper mahkota
vplinjač
Prispevkov: 342
Pridružen: Pe Maj 28, 2010 8:37 am
Kraj: bliZ Domžal

Re: APN 6 95cc

Odgovor Napisal/-a gasper mahkota »

Čestitam za dosežek :) Hehe prvi graf sm pa neki časa rabu, da sm poštuderu, da je še moja meritev zraven...mi ni blo jasno kako si tolk konjev zgubu. :) Predzadnji graf je pa verjeten primerjava meritev, ko je motor vedno bolj vroč, vsaj pri meni se je podobno dogajalo, le da mi je tudi vrh padel za 0.5HP. Izpuh pa le naredi za malo več obratov, vsaj toliko kot imam jaz, pa ti 20HP sigurno ne uide :D Na koliko obratov si pa nastavil ta eksperimentalni izpuh?
denso26
glava cilindra
Prispevkov: 539
Pridružen: Pe Okt 15, 2010 9:43 am
Kraj: Šentvid pri Stični

Re: APN 6 95cc

Odgovor Napisal/-a denso26 »

gasper mahkota napisal/-a:Čestitam za dosežek :) Hehe prvi graf sm pa neki časa rabu, da sm poštuderu, da je še moja meritev zraven...mi ni blo jasno kako si tolk konjev zgubu. :) Predzadnji graf je pa verjeten primerjava meritev, ko je motor vedno bolj vroč, vsaj pri meni se je podobno dogajalo, le da mi je tudi vrh padel za 0.5HP. Izpuh pa le naredi za malo več obratov, vsaj toliko kot imam jaz, pa ti 20HP sigurno ne uide :D Na koliko obratov si pa nastavil ta eksperimentalni izpuh?
Hvala!Ja graf sem dodal kot zanimivost :). Zacetni del pri zaporednih meritvah je razlicen zato ker Vid ni vedno dal enako gas-a. Tisti exp. izpuh je biu nastavljen na 13800 je pa itak biu bolj narjen za preizkus kot za kej bolj resnega. Bom verjetno krajsal kar tistega katerega sm testiral pa upam da bo cez 20konjev.
https://t.me/pump_upp
Uporabniški avatar
cerar
Mojster
Prispevkov: 1502
Pridružen: To Sep 22, 2009 5:26 pm

Re: APN 6 95cc

Odgovor Napisal/-a cerar »

gasper mahkota napisal/-a:Čestitam za dosežek :)
Live life at full throttle! :)
No cams... no valves... no problems 2STROKE!
Uporabniški avatar
tomosjakarac
glava cilindra
Prispevkov: 695
Pridružen: Ne Jul 29, 2012 10:32 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: APN 6 95cc

Odgovor Napisal/-a tomosjakarac »

čestitam!

kot rečeno, še malenkost krajši izpuh in bo kakšen konj čez 20 ;)

naslednja stopnja 25hp al kako? 8-)
denso26
glava cilindra
Prispevkov: 539
Pridružen: Pe Okt 15, 2010 9:43 am
Kraj: Šentvid pri Stični

Re: APN 6 95cc

Odgovor Napisal/-a denso26 »

tomosjakarac napisal/-a:čestitam!

kot rečeno, še malenkost krajši izpuh in bo kakšen konj čez 20 ;)

naslednja stopnja 25hp al kako? 8-)
Ja par malenkosti pa bo. Uf 25konjev je res veliko, bom zadovoljen ce bo ze malo cez 20.
https://t.me/pump_upp
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: APN 6 95cc

Odgovor Napisal/-a golnar »

bomba, to je to :D bravo!
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: APN 6 95cc

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Bravo, kaj se da dobit iz tomosa, upam da bom jaz blizu 18-tih. :)
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Odgovori