avspuh

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
apn4ms
auspuh lager
Prispevkov: 20
Pridružen: Pe Sep 20, 2013 8:04 pm

avspuh

Odgovor Napisal/-a apn4ms »

mene pa zanima kako (s čim?) bi lahko očistil star rjast avspuh. pa še to me zanima kakšna je kvaliteta krom spreja pa a se splača avspuh s krom sprejem pobarvat.
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: avspuh

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

apn4ms napisal/-a:mene pa zanima kako (s čim?) bi lahko očistil star rjast avspuh. pa še to me zanima kakšna je kvaliteta krom spreja pa a se splača avspuh s krom sprejem pobarvat.
kvaliteta je tak tak površina more bit popolnoma gladka pa še potem je začasno kasneje rata bolj srebna kot krom ... na avspuhu bi odpadla barva zarad temparature ... za izpuhe maš črno do 600'C ali srebrno 600'C
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: avspuh

Odgovor Napisal/-a macula »

Tista krom je bolj srebrna kot kak krom. Izpuh kar iz crno pobarvej, razen ce je kromiran
Daj raje na novo kromirat kar pride drago, ali pa kupi drug avspuh ki je bolje ohranjen. Drugic ce poves se za kaj se gre in kaj hoces dosect, bomo znal bolje pomagat.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Tomos fan
zobnik
Prispevkov: 197
Pridružen: Ne Sep 08, 2013 7:52 pm
Kraj: Okolica škofje loke

Re: avspuh

Odgovor Napisal/-a Tomos fan »

macula napisal/-a:Tista krom je bolj srebrna kot kak krom. Izpuh kar iz crno pobarvej, razen ce je kromiran
Daj raje na novo kromirat kar pride drago, ali pa kupi drug avspuh ki je bolje ohranjen. Drugic ce poves se za kaj se gre in kaj hoces dosect, bomo znal bolje pomagat.
O matej pozdravljen na forumu :D

aja btw gre se mu za auspuh od tomosa 14m, sem ga že videl in je res čist rjast.

l.p
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: avspuh

Odgovor Napisal/-a macula »

jaz nisem matej, če si meni to rekel.
Če je čisto rjast se ti splača drugega dobiti, ali pa izdelati.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Tomos fan
zobnik
Prispevkov: 197
Pridružen: Ne Sep 08, 2013 7:52 pm
Kraj: Okolica škofje loke

Re: avspuh

Odgovor Napisal/-a Tomos fan »

macula napisal/-a:jaz nisem matej, če si meni to rekel.
Če je čisto rjast se ti splača drugega dobiti, ali pa izdelati.
ne ne nisem teb, mislu sem za apn 4ms :D
Odgovori