KTM smc 640

Predstavite nam vašo kobilo (125cc +)
soklic46
auspuh lager
Prispevkov: 22
Pridružen: Pe Mar 22, 2013 10:55 am

KTM smc 640

Odgovor Napisal/-a soklic46 »

Pa da še js predstavm mojga ktmčka. Kuplen čist po sreč od kolega brez napak razn števc hitrosti ne kaže. Za nasledno sezono dobi zadno novo gumo ker sm jo to sezono pošteno ponucov pa zadej po vsej vrjetnosti še mal večji zobnik da bo bl fajn plesov z uvinka vn:) Sva se pa tut že mal po grobniku pelala ampak mu po ravninah mal brzine zmanka pa nč zato je blo vseen fajn :D

Slika
Slika
Slika
Slika Pripravljena na odhod :D
Slika Pa še v akciji :D
RUNNER
zobnik
Prispevkov: 165
Pridružen: Po Nov 19, 2012 8:41 pm

Re: KTM smc 640

Odgovor Napisal/-a RUNNER »

lep vsecen motor...kolko konjev?kako mas kaj servise razporejene?js mam na vsakih 5 ur menjava olja,50 ur stelanje ventilov ,pregled ojnice,100 ur bat itd...
soklic46
auspuh lager
Prispevkov: 22
Pridružen: Pe Mar 22, 2013 10:55 am

Re: KTM smc 640

Odgovor Napisal/-a soklic46 »

Konjev pomoje okrog 60 vse je original razn izpuh je komplet akrapovič. Servis sem letos spomlad delav, vozim se bolj malo takoda bo še vrjetno naslednjo sezono šlo razn če bom kej po dirkališčih več hodu potem prej, ker mam registrirana in prpravlenga za po cesti tkoda motor ne trpi tolk da bi tko redno vse to delav, sploh pa še k ma olje še v okvirju in je en postopek da to vse zamenaš :D. Tkoda ja nimam prov kej rednega razn pred vožno zmer pogledam stanje ojla če ga je dost pa ketno namažem to je pa to :D
RUNNER
zobnik
Prispevkov: 165
Pridružen: Po Nov 19, 2012 8:41 pm

Re: KTM smc 640

Odgovor Napisal/-a RUNNER »

to sem slisal ja za to olje v okvirju in da je ze dosti ljudi zaribalo ktm-je zaradi tega ker niso vedli tocnega postopka...drugace zelo vsecna masina,a vzigas na elektro al kick ? :D
soklic46
auspuh lager
Prispevkov: 22
Pridružen: Pe Mar 22, 2013 10:55 am

Re: KTM smc 640

Odgovor Napisal/-a soklic46 »

ja hitro gre kej narobe če ni tko narjen kokr je treba :D. Vžigam pa elektro, sem enkrat poizkušal mal na kick pa sm hitr obupov :D
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: KTM smc 640

Odgovor Napisal/-a macula »

To je dobr da ma na kick, bi mogl vsi motorji imet vsaj do 600cc.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
soklic46
auspuh lager
Prispevkov: 22
Pridružen: Pe Mar 22, 2013 10:55 am

Re: KTM smc 640

Odgovor Napisal/-a soklic46 »

Ja ni slabo če štroma zmanka saj mal pobrcaš še lahk :D
RUNNER
zobnik
Prispevkov: 165
Pridružen: Po Nov 19, 2012 8:41 pm

Re: KTM smc 640

Odgovor Napisal/-a RUNNER »

se posebej je lepo da mas kak enduro pa da vozis po kakem blatnem terenu pol pa z blatnimi skornji kurblas :) meni edino kar gre na zivce pri moji husqvarni je to da nimam ventilatorja na hladilniku...pa to da je kose zlo tezko dobit da o cenah ne govorim..
soklic46
auspuh lager
Prispevkov: 22
Pridružen: Pe Mar 22, 2013 10:55 am

Re: KTM smc 640

Odgovor Napisal/-a soklic46 »

To je prima ja sploh če te kurbl mal po zadnmu delu noge poboža :D
RUNNER
zobnik
Prispevkov: 165
Pridružen: Po Nov 19, 2012 8:41 pm

Re: KTM smc 640

Odgovor Napisal/-a RUNNER »

a tvoj ktm brca nazaj? :D husa hvala bogu ne 8-)
Odgovori