KTM smc 640

Predstavite nam vašo kobilo (125cc +)
soklic46
auspuh lager
Prispevkov: 22
Pridružen: Pe Mar 22, 2013 10:55 am

Re: KTM smc 640

Odgovor Napisal/-a soklic46 »

Nevem tok deleč še nisva pršla kr je še zmerej na štartr paliu :D sm biu pa zravn k so jim nazaj brcal pa ni bil noben prou vesel vidt :D. Sm se pa dons mal pelov, ker vprašane če bo še kkšna fura letos in mi je sred pokljuke crknla sklopka že drugič takoda je sezona končana :/. Cesta je pa nora ne drži nič če je pa še kkšn konec mokr je pa kot na drsališču. :D
RUNNER
zobnik
Prispevkov: 165
Pridružen: Po Nov 19, 2012 8:41 pm

Re: KTM smc 640

Odgovor Napisal/-a RUNNER »

meni je tudi sklopka shodla,sam ti jo vsaj dobis ,js pa mam kristosove muke za jo najt...Meni je danes crknilo al tesnilo glave al pa je glava kje pocila ker mi je cel izpuh napolnilo z vodo..Tako da ce zeli kdo dozivljenski kredit na 2 kolesih naj huso kupi....
soklic46
auspuh lager
Prispevkov: 22
Pridružen: Pe Mar 22, 2013 10:55 am

Re: KTM smc 640

Odgovor Napisal/-a soklic46 »

Vsaj to mam srečo ja dobi se vse :D. To je prima ja sem brav tvojo temo in vidm, da jo več šravbaš k pa vozš... sam kdr pa dela pa gre :D
RUNNER
zobnik
Prispevkov: 165
Pridružen: Po Nov 19, 2012 8:41 pm

Re: KTM smc 640

Odgovor Napisal/-a RUNNER »

ja ja kr veliko jo sraufam :shock: meni je vazno da ne brca nazaj pa da vziga hladno-vroca...drugace pa je prej sla bolse zdj semizdi da bi me se xt-jka nesla kaj sele ktm...
soklic46
auspuh lager
Prispevkov: 22
Pridružen: Pe Mar 22, 2013 10:55 am

Re: KTM smc 640

Odgovor Napisal/-a soklic46 »

To zravn spada pri takih mašinah heh, je pa nadležno skos nekej prčkat pa tudi drago :/. Če je pa tko hudo potem ga je pa nujno na mizo dat drgač se bojo že 125ke začele mem vozt :P
Odgovori